با رژیم کاهش وزن جنرال موتورز در 7 روز باربی شوید


وقتی نام جنرال موتورز را می شنوید ، ممکن است به یاد کارخانه خودروسازی یا حتی یک دستگاه مکانیکی بیفتید. اما باید بگوییم که این نام یکی از معروف ترین رژیم های لاغری در جهان است که در آن تنها در 7 روز 7 کیلو وزن کم می کنید. اگر به خود می گویید کاهش وزن زیاد در این مدت کوتاه می تواند به شما صدمه بزند ، شما درست نمی گویید و کاملا حق با شماست. در واقع اکثر افرادی که از این رژیم پیروی می کنند یا باید در مدت کوتاهی وزن خود را کاهش دهند یا از اضافه وزن و رژیم های طولانی مدت خسته شده اند. این مقاله از من و رژیم برای این است که تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد رژیم اصلی جنرال موتورز را بدانید. به ما بپیوند.

رژیم کاهش وزن جنرال موتورز و تاثیر آن بر بدن

رژیم جنرال موتورز یکی از سریع ترین و شناخته شده ترین رژیم های کاهش وزن در جهان است که تنها در یک هفته حدود 7 کیلوگرم وزن کم کرده است. هدف از این رژیم این است که 7 روز را به غذاهای مختلف تقسیم کند تا میزان کالری دریافتی بدن به میزان قابل توجهی کاهش یابد و در نتیجه ، وزن کم شود.
رژیم جنرال موتورز علاوه بر کاهش وزن ، سموم را هنگام رژیم کاهش می دهد ، هضم غذا را بهبود می بخشد و در نهایت چربی سوزی را افزایش می دهد. به گفته بسیاری از متخصصان تغذیه ، رژیم لاغری جنرال موتورز تنها کاهش موقت وزن و آسیب به سلامتی را به همراه دارد. حتی منشا این رژیم غذایی نیز ناشناخته است و تحقیقات پزشکی نیز این موضوع را تایید نمی کند. تصور کنید در این 7 روز چقدر باید گرسنه بمانید تا 7 کیلو وزن کم کنید. با این حال ، مصرف این رژیم توسط متخصصان توصیه نمی شود.

دستورالعمل های این رژیم به گونه ای است که به شما اجازه می دهد هر روز گروه خاصی از غذاها را بخورید. آنها همچنین کالری کمی دارند و غذاها به راحتی هضم می شوند. شما باید هر روز 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و از ورزش شدید در 3 روز اول خودداری کنید.

دستور غذای اصلی GM

در اینترنت عبارت “GM GM diet” را جستجو کنید و با صفحات زیادی روبرو می شوید که هر کدام دستورالعمل خاصی برای آن رژیم ارائه می دهند. اما حقیقت این است که جنرال موتورز یک رژیم کلی دارد که در آن می توانید گروه غذایی روز را بنویسید. اما نگران نباشید ، ما به بررسی رژیم اصلی جنرال موتورز ادامه می دهیم. نکته مهم در مورد رژیم غذایی اصلی GM این است که در آن مقدار مشخصی از غذا ذکر نشده است ، مگر در موارد کمی.

روز اول: فقط میوه بخورید

تصور این که روزی مجبور شوید همه میوه ها را بخورید دشوار است. اما لازم است 7 کیلوگرم وزن کم کنید. یکی از میوه های بسیار مورد اشاره در این رژیم ، هندوانه است. البته فراموش نکنید که استفاده از موز هم بار است.

روز دوم: فقط سبزیجات بخورید

می توانید سبزیجات خام یا بخارپز را در طول روز بخورید. اگر قصد دارید سیب زمینی بخورید ، آن را برای صبحانه میل کنید.

روز سوم: میوه و سبزیجات را با هم بخورید

در این روز فقط مجاز به خوردن میوه و سبزیجات هستید. توجه داشته باشید که موز و سیب زمینی در این روز ممنوع است.

روز چهارم: فقط موز و شیر بخورید

در روز چهارم ، می توانید 6 موز بزرگ یا 8 عدد موز متوسط ​​بخورید. مصرف شیر در این روز 3 لیوان شیر کم چرب است.

روز پنجم: گوشت ، مرغ یا ماهی بخورید

شما مجاز به استفاده از 568 گرم گوشت ، مرغ یا ماهی در روز هستید. علاوه بر این غذاها ، باید 6 عدد گوجه فرنگی نیز بخورید. برنج قهوه ای یا پنیر محلی برای گیاه خواران توصیه می شود. علاوه بر این ، مصرف آب باید افزایش یابد تا اسید اوریک اضافی از بدن شما خارج شود.

روز ششم: گوشت ، مرغ یا ماهی با سبزیجات بخورید

روز ششم را با 284 گرم گوشت ، مرغ یا ماهی با سبزیجات (بدون سیب زمینی) شروع کنید. همچنین ، مصرف آب خود را مانند روز گذشته افزایش دهید ، زیرا سموم از بدن خارج می شوند. برای گیاه خواران ، جایگزینی برای برنج قهوه ای و پنیر محلی وجود دارد.

روز هفتم: برنج قهوه ای ، میوه ، آب میوه و سبزیجات بخورید

در روز آخر ، فقط می توانید از برنج قهوه ای ، میوه ، آب میوه و سبزیجات استفاده کنید.

رژیم GM

مزایا و معایب رژیم 7 روزه جنرال موتورز

رژیم های مشهور مانند جنرال موتورز به دلیل نتایج سریع خود دارای مزایا و معایبی هستند که در این بخش به آنها می پردازیم. یکی از مزایای این رژیم این است که افراد را به خوردن میوه و سبزیجات ترغیب می کند. به علاوه ، بر اساس مطالعه ای که روی بیش از 133000 شرکت کننده انجام شد ، افرادی که میوه و سبزیجات غیر نشاسته ای مصرف می کردند ، توانستند وزن خود را بیشتر حفظ کنند. علاوه بر این ، نوشیدنی های الکلی و شیرین از برنامه روزانه حذف شدند.

از سوی دیگر ، همانطور که قبلاً ذکر شد ، هیچ تحقیقات پزشکی برای حمایت از این رژیم وجود ندارد و کاهش وزن مربوط به آن موقتی است ، که خود یک نقطه ضعف است. مهمترین؛ در رژیم جنرال موتورز ، مواد مغذی و غذاهای مفید شنیده نمی شود و این باعث می شود که فرد 7 روز از گرسنگی و ناراحتی طاقت فرسا رنج ببرد.

مثال رژیم غذایی کاهش وزن سریع جنرال موتورز

اگرچه در رژیم غذایی اصلی میزان و حجم غذا ذکر نشده است ، اما برخی منابع و حامیان این رژیم سخت ، نمونه هایی از آن را آورده اند. موارد زیر یکی از نمونه های رایج این رژیم است.

غذای آشغال

شام غذای آشغال ناهار غذای آشغال صبحانه

روز

کاسه خربزه

کشور پرتغال یک کاسه هندوانه یک سیب آشکار شدن کاسه توت فرنگی مخلوط اولا

یک سوم خیار را خرد کنید

پنج مارچوبه بخارپز و یک کاسه آروگولا یک کاسه گوجه فرنگی گیلاسی کلم بروکلی پخته یا بخارپز یک کاسه هویج یک کاسه سیب زمینی پخته

دومین

کاسه توت فرنگی مخلوط

یک کاسه کلم پیچ با انواع توت ها و آووکادو کشور پرتغال یک کاسه اسفناج ، خیار و گوجه فرنگی یک کاسه گوجه فرنگی گیلاسی یک سیب

سوم

هیچ یک

دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر هیچ یک دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر هیچ یک دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر

چهارم

هیچ یک

284 گرم تیلاپیا دو عدد گوجه فرنگی هیچ یک 284 گرم استیک با گوجه فرنگی هیچ یک سه عدد گوجه فرنگی

پنجم

هیچ یک

ماهی قزل آلا با 284 گرم کلم و جوانه بروکسل پخته شده است هیچ یک 284 گرم سینه مرغ کبابی با مارچوبه و گوجه فرنگی گیلاسی هیچ یک دومین آووکادو

ششم

هیچ یک یک کاسه برنج قهوه ای با مخلوط سبزیجات هیچ یک یک کاسه برنج قهوه ای با کلم بروکلی و 237 میلی لیتر آب میوه هیچ یک یک کاسه برنج قهوه ای با یک تکه هندوانه

هفتم

دیدگاهتان را بنویسید