با مترجم خیره کننده روسی که پوتین در جلسه ترامپ آورده بود آشنا شوید


ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، در ملاقات خود با ترامپ ، رئیس جمهور وقت آمریکا ، این زبان شناس سیاه پوست بمب را به عنوان مترجم خود انتخاب کرد.

داریا بویارسکایا ، 36 ساله ، مترجم خیره کننده ای بود که پوتین را در اجلاس گروه 20 در اوساکای ژاپن همراهی می کرد.

به گزارش East2West News ، زبان شناس متخصص دوست داشتنی وزارت خارجه روسیه در عکس هایی از این جلسه که در کنار پوتین با کت و شلوار چاپلوسی نشسته بود و قفل های موج دار تیره تا شانه هایش نشسته بود ، گرفتار شد.

بویارسکایا ، فارغ التحصیل از دانشکده تفسیر و ترجمه کنفرانس سن پترزبورگ ، یک رقاص آماتور سالسا و باچاتا است. به گزارش East2West News ، او در MamboGROUP در مسکو آموزش دید ، جایی که در یک ویدئو ظاهر شد.

عکسهای پر زرق و برق به دست آمده از مغازه همچنین نشان می دهد که متخصص زبان با تعداد تنگ چرم یک تکه و چکمه های بلند برای ران و در یک تکه سفید پر زرق و برق و پاشنه های بند دار به پشت خم شده است.

براساس یک کتاب جدید ، ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، از مترجمی بسیار جذاب برای “بیگانگی” دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا در اجلاس گروه 20 استفاده کرده است.
میخائیل کلیمنتیف / اسپوتنیک از طریق AP

پوتین اخیراً متهم شده است که سعی کرده از زن جذاب به عنوان یک عسل برای “بیگانگی” ترامپ در این دیدار استفاده کند.

اما دمیتری پسکوف ، سخنگوی پوتین ، درخواست را رد کرد و نپذیرفت که از مترجم به عنوان نوعی سلاح مخفی برای بیرون راندن ترامپ از بازی خود استفاده کرده است.

“مترجمان توسط وزارت امور خارجه به درخواست دولت ریاست جمهوری ارائه می شود. به گزارش ایست 2 وست ، پسکوف گفت: “خود پوتین در این روند دخیل نیست.”

گفته می شود داریا بویارسکایا نقش فریبنده های جیمز باند را در فیلم سوپر جاسوسی 1963 بازی کرد
بویارسکایا از دانشکده تفسیر و ترجمه کنفرانس سن پترزبورگ فارغ التحصیل شد و همچنین یک رقاص آماتور سالسا و باچاتا است.
داریا بویارسکایا / اخبار east2west

این نهاد اشاره کرد که پوتین بویارسکایا را نیز سه سال قبل ، در دیدار با باراک اوباما ، رئیس جمهور وقت آمریکا در سال 2016 استخدام کرده بود.

این فروشگاه با استناد به اسناد SCIT گفت که وی همچنین در ملاقات بین رئیس خود و مشاور امنیت ملی جان بولتون در مسکو در 23 اکتبر 2018 با پوتین ظاهر شد.

کرملین استفاده از داریا بویارسکایا را به دلیل ظاهر او تکذیب کرد.
کرملین استفاده از داریا بویارسکایا را به دلیل ظاهر او تکذیب کرد.
داریا بویارسکایا / اخبار east2west
ولادیمیر پوتین (مرکز) و داریا بویارسکایا (راست) در دیدار با سرگئی لاوروف ، وزیر امور خارجه (چپ) و جان بولتون ، دستیار امنیت ملی آمریکا.
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور (وسط) و داریا بویارسکایا (راست) در دیدار با سرگئی لاوروف وزیر خارجه (چپ) و جان بولتون دستیار امنیت ملی ایالات متحده.
اخبار REN TV / east2west
سخنگوی ولادیمیر پوتین گفت که مترجمان به درخواست وزارت خارجه انتخاب خواهند شد و رئیس جمهور در این روند هیچ قدرتی ندارد.
سخنگوی ولادیمیر پوتین گفت مترجمان توسط وزارت خارجه بر اساس درخواست انتخاب می شوند و رئیس جمهور در این روند هیچ قدرتی ندارد.
داریا بویارسکایا / اخبار east2west

دیدگاهتان را بنویسید