با کتی کنترا – تناسب اندام پزشکی آشنا شوید


به Katie Contra ، مدیر تناسب اندام در Mount Carmel Fitness در Lewis Center ، OH بگویید. این مرکز به تازگی مجدداً مجوز تأسیسات MFA خود را تکمیل کرده است-آنها از سال 2018 دارای تأییدیه تأییدیه MFA بوده اند! به گفته مدیر مرکز یان لافرتی ، کتی “نقش مهمی در آماده سازی برای صدور گواهینامه مجدد ما بازی کرد.” آفرین به ایان ، کتی و کل تیم در کوه کارمل !!

کتی در 5 سال گذشته در Mount Carmel Fitness بوده است. او دارای مدرک کارشناسی در Nutrition Community Health and Wellness است. وی به عنوان مربی شخصی NASM ، 200 Vinyasa Yoga ، مربی ایمنی آب ، ریکی II و مربی بهداشت ACE دارای مجوز است.

ما اخیراً با کتی ملاقات کردیم و در اینجا آنچه او باید بگوید …

در کار خود از چه چیزی بیشتر لذت می برید؟
من کاملاً عاشق توانمندسازی مردم برای یافتن آرامش و شادی از طریق شرایط خوب هستم. تسهیل کردن شخص از طریق فراگیری مهارت جدید و مشاهده رضایت از خود از کار!

چه چیزی باعث شد این رشته را انتخاب کنید؟
من علاقه زیادی به آشپزی دارم و در دبیرستان با اصطلاح “تغذیه جامع” روبرو شدم. بقیه تاریخ است ، و من خوشحالم که در یک حرفه در حال گسترش بی پایان هستم.

چه توصیه ای به کسانی می کنید که هنوز در حال ورود به این حوزه بیماری هستند؟
در تمام روابطی که با اعضا ، مهمانان و همکاران ایجاد می کنید شادی را بیابید. به این ترتیب ، هنگامی که با یادگیری یک مهارت جدید یا تلاش برای برآوردن خواسته های مختلف ، چالشی را تحمل می کنید ، می توانید اعتماد و حمایت تیمی را که بخشی از آن هستید ، پیدا کنید. حرفه رفاه خوشبختانه پر از نگرش های مثبت ، تحریک فعالیت های فکری و پاداش روابط انسانی است. شما یک محل کار سالم انتخاب کرده اید و این مهم است!

با تأیید مجوز از انجمن آمادگی جسمانی پزشکی ، چه تسهیلاتی دریافت کردید؟
تأسیسات ما حس هدف و اعتماد منحصر به فردی را به دست آورده است و دارای گواهینامه مرکز تناسب اندام از نظر پزشکی شده و حفظ می شود. این زمینه تعهد ما برای خدمت صادقانه به جامعه است.

متشکرم ، کتی ، برای توانمندسازی اعضای مرکز خود!

دیدگاهتان را بنویسید