برای پاسخگویی به سوالات دانشجویان به متخصصین نیاز است
ایسنا/ قم مشاور وزیر و دبیر تیم پشتیبانی حوزه و آموزشی با اشاره به اینکه تنوع در حوزه کاری ما در آموزش و پرورش وجود دارد، گفت: مدارس و شبکه های آموزش دانش آموزی آماده پاسخگویی به سوالات شرعی هستند و نیاز به حضور سمینار است. ”

حجت الاسلام حمیدنیک زاد، مشاور وزیر و معاون وزیر در امور تعاون در بازدید از مرکز مطالعاتی و پاسخگویی به شبهات دینی این سمینار، گفت: ظرفیت تعاملی در آموزش و پرورش از مرز ۵۵ میلیون نفر یعنی دانش آموزان فراتر رفته است. والدین، معلمان و خانواده ها.

وی با اشاره به اینکه تنوع در حوزه فعالیت ما در آموزش و پرورش وجود دارد، افزود: می‌توانیم محتوای برنامه درسی را وارد کنیم، فضای آموزشی، ظرفیت کانون‌های پرورش فکری نیز قابل استفاده است و بستر مجازی شبکه فضایی سوله آماده است. و آماده است. . ظرفیت معلمان و دانشگاه های آموزشی نیز وجود دارد، البته حضور کارشناسان سمینار برای رفع شبهات در مدارس الزامی است.

حجت الاسلام نق زاد ادامه داد: از این قابلیت ها می توان استفاده کرد و شبهات را در متن مدرسه و در فضای فکری معلمان می توان دید، البته باید روش گذاشته شود.

وی گفت: مرکز مطالعات و ساعات شبهات دینی دارای ظرفیتی است که مقر مستقل اندیشی و نظریه پردازی است. همچنین در محدوده پروژه «دیده بان» به نحوه رسیدگی و پاسخگویی به شبهات می پردازد. متوجه شدیم که مرکز مطالعات بستر مناسبی برای فعالیت است.

نیکزاد گفت: آموزش بستر بسیار مناسبی برای توزیع و انتشار آنی پاسخ های ایجاد شده توسط گروه های واکنش فوری در رویدادها یا مناسبت های مختلف است.

انتهای پیام/

زخم ها

مطالب پیشنهادی


نام های زیادی برای ریاست در سه ماه مانده به انتخابات فدراسیون فوتبال.