بررسی دو ماهه سیستم «نان».در این نشست که با حضور وزیر علوم به منظور ارزیابی عملکرد سامانه ایده ها و الزامات (روتی) برگزار شد، روند ثبت نام نمایندگان قانونی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری سراسر کشور بررسی شد. . الزامات تجهیزات عملکردی دستگاه های موجود در سامانه و اتصال و سرویس سایر دستگاه ها و همچنین اتصال این وزارتخانه و همچنین اتصال کمک بلاعوض فناوری با سامانه نان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، در این دیدار دکتر محمد جاوید دقانی; رئیس ISC دکتر. منصور حقیقت; معاون تحقیقات و فناوری ISC دکتر دکتر محمدعلی ذوالفیگل وزیر علوم علی خیرالدین; معاون فناوری و نوآوری.

در این جلسه روند اخذ ثبت نام نمایندگان قانونی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری سراسر کشور و همچنین عملکرد سامانه روتی به عنوان عاملی علمی و در الزامات و سامانه ها و اتصالات مورد بحث و بررسی قرار گرفت. بدنه های کاری . . و خدمات سایر نهادها و وزارتخانه ها بررسی شد.

این جلسه با بررسی پیگیری های مختلف از جمله پیشرفت و به روز رسانی سیستم روتی طبق مصوبات جلسات قبلی و همچنین مسائل مربوط به یکپارچه سازی فناوری با سیستم نان و رویه های تحلیلی انجام شده مورد بررسی قرار گرفت. تا اینجای کار. . همچنین چگونگی الزامات عملیاتی این زیر سیستم بررسی شد.

در این راستا، نقاط قوت و ضعف سامانه بررسی شده و با در نظر گرفتن افتتاح نسخه آزمایشی سامانه ایده ها و نیازمندی ها و ارتباط مستقیم «NAN»، برنامه ریزی هایی برای بهبود عملکرد سامانه انجام می شود. دبیرخانه با کاربران. ایده ها و نیازها.

یکی از اهداف این نشست طراحی فرآیند برنامه ریزی به گونه ای بود که سازمان ها و ارگان ها برای یکپارچه سازی نیازها و ایده های خود مجبور به انجام فرآیندهای تکراری برای چندین مرکز مستقل نباشند. سیاست های لازم برای یکپارچه سازی سیستم های موجود در وزارتخانه ها اجرا شد. «نان» در صفحه رسمی اینستاگرام nan.isc.ac و در وب سایت این وزارتخانه قرار گرفته است. برای فراهم کردن بستری برای آموزش های مهارت محور، مزایا و معایب سیستم موجود در کشور بررسی و برنامه ریزی مناسبی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های علمی بین المللی موسسه علم و فناوری (ISC)؛ وزیر علوم در پایان این نشست بر اهمیت ایجاد موسسه ایستگاه علم و فناوری (ISC) برای نظارت بر علم و فناوری در جهان اسلام تاکید کرد. از زحمات محمدمهدی زاهدی (وزیر علوم وقت) به دلیل تلاش و نقش تاثیرگذار در راه اندازی ISC تقدیر شد.

همچنین مقرر شد جلسه ای برای ارائه و هماهنگی با معاونت تحقیقات نفت تشکیل شود تا ایده ها و سامانه نیازمندی ها به وزارت نفت منتقل شود تا نیازها و ایده های این وزارتخانه به خوبی پوشش داده شود. در سیستم «نان».

به گزارش ایسنا، سامانه روتی (سامانه ایده ها و نیازها) از ۲۰ اردیبهشت ماه سال جاری به طور رسمی راه اندازی شد و یکی از اهداف اصلی این طرح «استفاده از تحقیقات مراکز علمی در کنار مشارکت. عواطف. ملی کردن همه مردم و طوفان فکری “ساختن ایران توسعه یافته و توسعه یافته”.

انتهای پیام/

زخم ها