برنده: بهترین مکمل مراقبت از پوست توسط Altrient Liposomal Vitamin C Awards Marie Claire Skin Awards 2020اولین مکمل ویتامین C لیپوزومی واقعی را کشف کنید که مراقبت از پوست را متحول می کند.

بار دیگر، دریافت جایزه زیبایی دیگر Altrient C را جشن می گیریم. Altrient C این هفته به عنوان برنده بهترین مکمل مراقبت از پوست در جوایز پوست Marie Claire 2020 بر اساس رای کارشناسان صنعت معرفی شد. تاییدی عالی بر پیام ما مبنی بر اینکه ویتامین C، زمانی که به روش صحیح – روش جایگزین – وارد بدن شود، می تواند به پوست شما کمک فوق العاده ای کند.

مراقبت خوب از پوست به معنای مراقبت از کلاژن است. کلاژن ما را به هم نزدیک می کند، پوست ما از ۷۵ درصد کلاژن تشکیل شده است، بنابراین ظاهر صاف و لطیف پوست سالم در سراسر بدن تا حد زیادی به دلیل وجود سطح کلاژن سالم است. همه ما می دانیم که ویتامین C یک ماده مغذی دفاعی خوب برای حمایت از سیستم ایمنی بدن و بهبود سطح انرژی است، اما همچنین یک کوفاکتور ضروری در سنتز کلاژن و محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش است.

بدون سطوح کافی ویتامین C در بدن ما، احتمالاً تشکیل کلاژن مختل می شود و رادیکال های آزاد باعث شورش می شوند که می تواند باعث استرس اکسیداتیو شود که ممکن است به پوست و سایر بافت ها آسیب برساند. چالش تاکنون این بوده است که چگونه ویتامین C کافی را به سلول‌هایمان جذب کنیم تا تفاوتی واقعی در پوست ایجاد کنیم، زیرا بسیاری از مکمل‌های ویتامین C به طور موثر جذب نمی‌شوند و در نهایت در سیستم گوارش ما تجزیه می‌شوند و به عنوان مواد زائد از بین می‌روند. آنها اغلب مملو از قندهای ناخواسته، شیرین کننده ها، مواد حجیم کننده و طعم دهنده های مصنوعی هستند و در صورت مصرف در دوزهای بالاتر باعث ناراحتی معده می شوند. کاربردهای موضعی ویتامین C ممکن است توانایی محدودی برای رسیدن به لایه‌های عمیق‌تر پوست در مقادیر کافی برای تأثیر قابل توجه داشته باشد.

آلترینت C غیر GMO، وگان است و فاقد قند، شیرین کننده، گلیسرول، ساکارز، یا رنگ یا طعم دهنده مصنوعی است. این غیر اسیدی است و برای معده ملایم است و می توان آن را در دوزهای بالا بدون ایجاد ناراحتی معده مصرف کرد. استفاده از کیف ها راحت و آسان است و می توان آن ها را در حین حرکت حمل کرد. به سادگی یک کیسه ژل را در مقدار کمی آب خالی کنید و آن را با یک جرعه قورت دهید.

جاناتان اورچارد، پزشک بهداشت و مدیر فراوانی و سلامت:

زمانی که در سال ۲۰۱۰ آلترینت C را برای اولین بار در آمریکا کشف کردم، آنقدر تحت تاثیر فرمولاسیون و اثربخشی آن قرار گرفتم که مصمم شدم به عرضه این محصول فوق العاده در بریتانیا و سراسر اروپا کمک کنم. مزایای سلامتی من، دوستانم، خانواده و مشتریانم. تجربه با مصرف آن استثنایی بود.

با گذشت هفته ها و ماه ها، همه افرادی که آن را به طور منظم مصرف می کردند شروع به گزارش بهبود قابل توجهی کردند که روی پوست خود داشتند. سپس تصمیم گرفتیم یک مطالعه دوسوکور و کنترل شده با دارونما در مورد تأثیر آلترینت C بر روی پوست انجام دهیم و نتایج فوق العاده بود.

برنده شدن این جایزه معتبر مراقبت از پوست در دهمین سالگرد آلترینت نشان می دهد که این محصول واقعا چقدر برای پوست خوب است و دهه تلاش ما برای به اشتراک گذاشتن این محصول شگفت انگیز با افراد زیادی است.”

نتایج کارآزمایی بالینی پوست آلترینت C

یک مطالعه مستقل، دوسوکور و کنترل‌شده با دارونما که در سال ۲۰۱۴ توسط مرکز تحقیقات مصرف‌کننده پرینستون انجام شد، یک بروز شگفت‌انگیز را نشان داد. افزایش ۶۱.۴۷ درصدی خاصیت ارتجاعی پوست و کاهش ۱۳.۵ درصدی در ایجاد خطوط و چین و چروک پس از مصرف روزانه ۳ ساشه آلترینت C به مدت ۱۶ هفته.

کسانی که روزانه یک کیسه آلترینت C مصرف کردند، یک ۳۴.۹۹% افزایش خاصیت ارتجاعی و ۷.۵۲% کاهش در ظاهر خطوط و چین و چروک. کسانی که دارونما مصرف کردند اصلاً بهبودی نشان ندادند.

چگونه آلترینت مشکل جذب ویتامین C را حل کرد؟

در سال ۲۰۰۴، آزمایشگاه LivOn که ویتامین C لیپوزومی آلترینت را ایجاد کرد، راهی برای بهبود قابل توجه جذب ویتامین C کشف کرد. آنها در استفاده از فناوری کپسوله کردن لیپید برای محافظت از ویتامین C در برابر آسیب در سیستم گوارشی ما پیشگام بودند. هنگامی که به صورت خوراکی مصرف می شد، این کار ساده ای نبود و تیمی از بیوشیمیست های بسیار ماهر دو سال طول کشید تا توسعه یابد. با کپسوله کردن موفقیت آمیز ویتامین C در نانوذراتی به نام لیپوزوم، آنها توانستند به سطوح بی سابقه ای از جذب دست یابند. آنها این فرآیند را ثبت کردند، اولین ویتامین C لیپوزومی جهان را توسعه دادند و روش جذب ویتامین C را برای همیشه تغییر دادند.

چندین آزمایش بالینی مستقل بر روی آلترینت C برای بررسی میزان کپسوله شدن لیپوزوم ها، نرخ جذب و اثرات آن بر روی پوست انجام شده است و نتایج همیشه چشمگیر هستند. جستجوی آرم استاندارد طلایی LivOn Labs آرامش خاطر را برای اصالت چربی واقعی فراهم می کند.

دکتر توماس ای. لوی، متخصص قلب، متخصص ویتامین C و نویسنده طب بدوی آلترینت C به عنوان دارای اثر داخل وریدی به شکل خوراکی توصیف می شود. او می گوید:

“مقایسه میزان جذب و میزان استفاده از سایر اشکال مکمل ویتامین C خوراکی با تحویل خوراکی لیپید آلترینت مانند مقایسه یک تفنگ اسپری با شلنگ آتش نشانی است. من متقاعد شده ام که اثربخشی ویتامین C آلترینت بسیار بیشتر از هر مکمل خوراکی است.

فرآیند لیپوزومی ثبت شده Altrient C

در طی فرآیند کپسوله‌سازی ثبت اختراع آلترینت، ویتامین C در گلوله‌های میکروفسفولیپید محصور می‌شود تا لیپید ویتامین C را به ژل تبدیل کند. ساختار غشای لیپیدی بسیار شبیه به غشای سلول بدن انسان است. لایه محافظ مضاعف، از مواد مغذی در برابر اسید معده محافظت می‌کند و مسیری امن برای ورود به روده کوچک فراهم می‌کند، جایی که ویتامین C می‌تواند به جریان خون جذب شود.

به لطف ترکیب دقیق خود، لیپوزوم های آلترینت قادرند بر موانع جذب سلولی غلبه کنند و ویتامین C را مستقیماً به سلول ها برسانند، جایی که بیشتر مورد نیاز است. مکمل های غذایی حاوی مقادیر بالایی از فسفولیپیدهای ضروری و فسفاتیدیل کولین (PC) هستند که بدن به طور مداوم برای حفظ غشای سلولی در شرایط عالی به آن نیاز دارد.

C را وارد کلاژن کنید

سنتز کلاژن به طور مداوم در طول زندگی ما برای ترمیم و جایگزینی بافت‌های کلاژن آسیب‌دیده انجام می‌شود، متاسفانه با افزایش سن، سنتز کلاژن شروع به کند شدن می‌کند و این تخلیه بر ساختار بافت‌های پوست ما تأثیر می‌گذارد که منجر به از دست دادن تدریجی استحکام و کشش و در نتیجه علائم قابل مشاهده می‌شود. از آسیب سالخورده. عوامل خارجی مانند رژیم غذایی نامناسب، سیگار کشیدن، قرار گرفتن بیش از حد در معرض اشعه‌های UVA و UVB و آلودگی ممکن است این کاهش را تسریع کنند و رادیکال‌های آزاد اضافی تولید کنند که به آسیب پوست نیز کمک می‌کند.
بهترین راه برای حفظ ظاهری سالم و جوان، محافظت از کلاژن سالمی است که در حال حاضر دارید و از تخریب کلاژن در آینده جلوگیری کنید.

بدون سطوح کافی ویتامین C، بدن برای ساخت و بازسازی کلاژن تلاش می کند. ما یکی از تنها پستانداران روی کره زمین هستیم که توانایی تولید ویتامین C خود را نداریم و تنها راهی که می توانیم آن را وارد بدن خود کنیم از طریق رژیم غذایی یا مصرف مکمل است. مصرف دوز روزانه آلترینت C به حفظ سلول‌های شما، به ویژه فیبروبلاست‌ها (سلول‌های پوستی در درم) با ویتامین C بسیار در دسترس زیستی کمک می‌کند، که به تشکیل کلاژن طبیعی برای عملکرد طبیعی پوست، غضروف، لثه‌ها، استخوان‌ها، دندان‌ها و عروق خونی کمک می‌کند. در حالی که به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی کمک می کند، از سلول ها در برابر استرس اکسیداتیو محافظت می کند و خستگی و خستگی را کاهش می دهد.

مبارزه با آسیب UV

هنگامی که پوست بیش از حد در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار می گیرد، رادیکال های آزاد شروع به تشدید استرس اکسیداتیو می کنند و به سلول های سالم آسیب می رسانند. یکی از راه‌های کمک به حمایت از پوست و بازگرداندن بدن به تعادل مطلوب، خنثی کردن رادیکال‌های آزاد با کمک ویتامین C است. ویتامین C با کمک به عملکرد فیبروبلاست ها به حمایت از عملکرد طبیعی پوست و سنتز کلاژن کمک می کند. مطمئن ترین راه برای رسیدن به اپیدرم (عمیق ترین قسمت پوست) از طریق مکمل های خوراکی است زیرا محصولات موضعی به سختی از درم (خارجی ترین لایه های پوست) عبور می کنند.

ویتامین C مورد تایید آژانس استانداردهای غذایی اروپا برای ادعاهای سلامت:

 • ویتامین C به تشکیل طبیعی کلاژن برای عملکرد طبیعی پوست کمک می کند
 • ویتامین C به تشکیل طبیعی کلاژن برای عملکرد طبیعی غضروف کمک می کند
 • ویتامین C به کلاژن سازی طبیعی برای عملکرد طبیعی لثه کمک می کند
 • ویتامین C به کلاژن سازی طبیعی برای عملکرد طبیعی دندان ها کمک می کند
 • ویتامین C به کلاژن سازی طبیعی برای عملکرد طبیعی استخوان کمک می کند
 • ویتامین C به کلاژن سازی طبیعی برای عملکرد طبیعی رگ های خونی کمک می کند
 • ویتامین C به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی کمک می کند
 • ویتامین C به حفظ عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن در طول و
 • بعد از تمرینات بدنی شدید
 • ویتامین C به محافظت از سلول ها در برابر استرس اکسیداتیو کمک می کند
 • ویتامین C به کاهش خستگی و خستگی کمک می کند
 • ویتامین C به متابولیسم طبیعی تولید انرژی کمک می کند
 • ویتامین C به عملکرد طبیعی سیستم عصبی کمک می کند
 • ویتامین C به عملکرد روانی طبیعی کمک می کند
 • ویتامین C به پر کردن فرم کاهش یافته ویتامین E کمک می کند
 • ویتامین C جذب آهن را افزایش می دهد

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر

رژیم لاغری سریع