بسیج دانش آموزی فرصتی طلایی برای نشر ارزش های اسلامی و انسانی استایسنا/لرستان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان گفت: بسیج دانشجویی فرصتی طلایی برای گسترش بیش از پیش ارزش‌های اسلامی و انسانی است.

حجت الاسلام دکتر. حبیب حاتمی کنک باود در مراسم معارفه کارمند جدید و تجلیل از کارمند سابق سازمان بسیج دانشجویی لرستون که به همت دانشگاه لرستون برگزار شد، با بیان اینکه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در بسیج و دانشگاه های استانی نهادی موثر است، گفت: سازش و همگرایی. و خوب

وی افزود: وضعیت نظام دانشگاهی ایران در دوران قبل از انقلاب قابل مقایسه با دوران پس از انقلاب نیست. امروز می بینیم که نظام دانشگاهی کشور در راه حفظ و تقویت ارزش های اسلامی و انسانی و اقتدار ایران اسلامی است.

رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های لرستان گفت: نماینده ولی فقیه در دانشگاه های لرستان محتوای ابلاغیه مرحله دوم انقلاب اسلامی را رویکرد اصلی حرکت خود می داند. .

حاتمی کن کبود گفت: قشر دانشجو جوان و با انگیزه است و بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری این مجموعه دانشجویی یکی از سرمایه های مهم کشور است.

نماینده دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه های لورستون گفت: بسیج اساتید، دانشجویان و کارکنان یکی از ارکان مهم فعالیت های فرهنگی و مذهبی در دانشگاه های کشور است.

حاتمی کنکبد یادآور شد: بسیج دانشجویی را فرصتی طلایی برای گسترش هر چه بیشتر ارزش های اسلامی و انسانی و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری در سطح دانشگاه و محیط دانشجویی استان می دانیم.

به گزارش ایسنا، در این مراسم محسن کریمی به عنوان کارمند جدید سازمان بسیج دانشجویی کشور معرفی و از زحمات میلاد شرفی کارمند قبلی تقدیر شد.

انتهای پیام/

زخم