بصیرت: پرسپولیس با این بازی قهرمان نمی شود
اسطوره تیم فوتبال پرسپولیس می گوید این تیم در خلق موقعیت های گلزنی خوب عمل نمی کند.

حمید درخشان در گفت وگو با ایسنا، درباره برد یک بر صفر پرسپولیس مقابل مس رفسنجان در هفته نهم لیگ برتر گفت: در نیمه اول بازی بهتری از پرسپولیس نسبت به نیمه دوم دیدیم، اما من این بازی را انجام ندادم. آن را ببین. . نمی دانم چرا پرسپولیس در نیمه دوم شکست خورد. شاید استرس حفظ برد دلیل این مشکل بود اما به هر حال در نیمه دوم عملکرد خوبی از پرسپولیس ندیدیم.

وی با بیان اینکه پرسپولیس بعد از اردوی تیم ملی دچار رکود شد، گفت: کادر فنی پرسپولیس باید دلایل این رکود را بررسی کند. قبول داریم پرسپولیس نسبت به سایر تیم ها ملی پوشان بیشتری دارد اما بعد از محرومیت پرسپولیس نباید اینطور باشد. وقفه قهرمانی به نفع پرسپولیس نبود. خط هافبک پرسپولیس چه در بازی با تراکتورسازی و چه در بازی با سپاهان در طراحی حملات مشکل دارد. وقتی این حمله می خواهد گل بزند، خط حمله و لوکادیا تغذیه نمی شوند. در همان بازی مقابل مس رفسنجان هم سروش رفیعی و هم مهدی ترابی در خط هافبک و حملات برنامه ریزی شده عملکرد خوبی نداشتند و توپ را پس می دادند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا هافبک های پرسپولیس نمی توانند پاس های عمقی ارسال کنند، گفت: باید کادرفنی پرسپولیس باشد اما در سه بازی اخیر پرسپولیس در طراحی حملات و پاس کاری خوب عمل نکرده است. او از خط هافبک پاس می دهد. تیمی که می خواهد قهرمان شود باید به گونه ای بازی کند که در هر بازی موقعیت های گلزنی متعددی ایجاد کند. اگر پرسپولیس اینطور بازی کند و موقعیت گلزنی ایجاد نکند پرسپولیس قهرمان نمی شود.

درخشان افزود: پرسپولیس در دیدار مقابل مس رفسجان یک پنالتی زد اما با این سبک بازی که موقعیت ایجاد نمی کند، پرسپولیس نمی تواند در بازی های بعدی موفق باشد. او در نیمه دوم بازی مقابل میس لوکادیا به سادگی راه رفت و توپ به او نرسید.

وی در پایان درباره خط دفاعی پرسپولیس گفت: خط دفاعی پرسپولیس نسبت به فصل گذشته عملکرد بهتری دارد. البته باید گفت که پرسپولیس در دفاع تیمی بهتر از فصل گذشته عمل می کند و اجازه نمی دهد حریف وارد دروازه پرسپولیس شود. بیرانوند با پاس های خوب خود نگذاشت دروازه پرسپولیس باز شود که نکته بسیار مثبتی است.

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


ایسنا/ معاون راهداری و مدیرکل راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان …