بهترین افزونه اسلایدر برای وردپرس – Okon


استفاده از اسلایدر در قالب وردپرس از چند جهت مهم است. از یک طرف تجربه کاربری بهتری به کاربر می دهد و از طرف دیگر بازدید سایت را بهبود می بخشد. اما نکته مهمی که باید بدانید این است که افزونه اسلایدر وردپرس باید با تم شما سازگار باشد. در این مقاله هدف ما این است که بهترین افزونه اسلایدر برای وردپرس برات توضیح بده با ما بمان

بهترین افزونه اسلایدر وردپرس کدام است؟

در این بخش نوبت به خدمت شما رسیده است بهترین افزونه اسلایدر برای وردپرس برای ارائه

مطالعات پیشنهادی: ۶ افزونه مورد نیاز و ضروری برای هر سایت

انقلاب لغزان

یکی از بهترین افزونه های اسلایدر که می توانید برای سایت وردپرس خود استفاده کنید این افزونه است. اگر از این افزونه استفاده می‌کنید، می‌توانید اسلایدرهای مختلفی را با عرض کامل در صفحه خود ایجاد کنید. علاوه بر این، می توانید از انیمیشن های مختلف برای تغییر اسلایدها استفاده کنید. این افزونه ادعا می کند که قوی ترین افزونه اسلایدر وردپرس است. بنابراین، حتما از این افزونه برای سایت وردپرسی خود استفاده کنید، چه سایت شرکتی باشد و چه سایت آموزشی.

Layerslider

Lear Slider یک افزونه بسیار قدرتمند و واکنش گرا برای سایت های وردپرسی است. این اسلایدر دارای ۱۳ پوسته داخلی و ۱۳ سبک ناوبری به همراه اشکال مختلف متحرک برای نمایش اسلایدها می باشد و می تواند به شما در ایجاد یک اسلایدر در سایت خود کمک کند. همچنین این افزونه دارای ۲۰۰ طرح اسلایدر دو بعدی و سه بعدی از پیش طراحی شده است.

رویال اسلایدر

این افزونه یک مزیت مهم دارد و سئو خوبی است. این افزونه با HTML5 و CSS طراحی شده است که باعث بهبود سئوی این افزونه شده است. با کمک این افزونه می توانید چندین اسلایدر در یک صفحه ایجاد کنید. به طور کلی، این افزونه هر آنچه را که برای بهبود سایت خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد. آنها چیزهای زیادی را برای شما باز می گذارند تا اسلایدرهای خود را پر کنید. به عنوان مثال می توان به پست های اینستاگرام و فروشگاه ووکامرس اشاره کرد که می توانید از آنها برای پرکردن این اسلایدرها استفاده کنید.

اخرین حرف

در این مقاله در مورد بهترین افزونه اسلایدر برای وردپرس ما به شما گفتیم. شما به راحتی می توانید یک اسلایدر در سایت خود قرار دهید!!