بهترین ترندهای مد برای مردان در سال ۲۰۲۱ با توجه به فصل – نور کریم


بهترین ترندهای لباس مردانه، ترندهای مد و لباس در سال 2021

بهترین مدل های لباس مردانه در سال ۲۰۲۱

یک تصور غلط رایج این است که پیروی مداوم از روندها مساوی با شیک بودن است. با این حال، پیروی کورکورانه از مد، سبک لباس پوشیدن نامناسب را نشان می دهد و حتی می تواند شما را بد جلوه دهد. نکته مهم این است که احترام کافی برای خود داشته باشید و بتوانید بین مدهای موقت و سبک های دائمی تمایز قائل شوید. در ادامه با برخی از بهترین ترندهای لباس مردانه در سال ۲۰۲۱ آشنا می شوید که می توان سال ها از آنها استفاده کرد. این اقلام برای فصول بهار و تابستان و فصل پاییز و زمستان به تفکیک در نظر گرفته می شود.

۱. بهار و تابستان ۲۰۲۱

جای تعجب نیست که بهار و تابستان زمان خوش بینی و امید به نظر می رسد. این فصول با لباس های رنگارنگ، طرح های گلدار و لباس های غیررسمی پر از رنگ های پاستلی همراه است. در ادامه با ترندهای مد و لباس مردانه برای فصل بهار و تابستان ۲۰۲۱ آشنا خواهید شد.

تمام سفید

یکی از محبوب ترین ترندهای مردانه در سال ۲۰۲۱، پوشیدن لباس تمام سفید است که با وجود خطرات، می تواند یکی از بهترین روش های لباس پوشیدن باشد. همچنین به شما کمک می کند در هوای گرم خنک بمانید. ست کردن یک ست مردانه کاملا سفید با عینک آفتابی شیک و کاربردی و یک روسری خنک، استایلی بسیار جذاب برای آقایان به همراه خواهد داشت. اگر نمی دانید چه نوع فریمی به صورت شما می آید، خرید عینک آفتابی ری بان به یاد داشته باشید اکثر مدل های عینک روبانی دودی فریمی مناسب برای انواع فرم های صورت دارند. برای مثال مدل راهپیمایی و خلبانی ری بن اگر به صورت اورجینال طراحی شده باشد می توانید استایل تمام سفید خود را به یک استایل تابستانی فوق العاده تبدیل کنید.

لباس هایی با طرح های گلدار

بهترین ترندهای لباس مردانه، ترندهای مد و لباس در سال 2021

بهترین مدل های لباس مردانه بهار و تابستان

بازگشت به دهه ۱۹۷۰ یکی از روندهای پنج سال اخیر بوده است و در سال ۲۰۲۱ نیز این روند ادامه خواهد داشت. پارچه طرح دار گلدار انتخابی مناسب برای انتخاب و خرید لباس امسال محسوب می شود. از این پارچه ها می توان برای شورت و پیراهن های جشن استفاده کرد. با این حال، مهم است که این لباس ها را فقط برای یک لباس در نظر بگیرید و سایر لباس ها را ساده نگه دارید تا استایل شما خیلی شلوغ نباشد.

راهرو عمودی

لباس های با راه راه عمودی به دو دلیل مورد استقبال قرار می گیرند. اولا این طرح بسیار ساده و شیک به نظر می رسد و دوم اینکه شما را لاغرتر و بلندتر نشان می دهد. می‌توانید از محل کار گرفته تا بیرون رفتن با دوستان، راه راه‌های عمودی بپوشید.

در هوای گرم لایه ها بپوشید

پوشیدن چند لایه در هوای گرم ممکن است ایده ای کاربردی به نظر نرسد، اما اگر عاقلانه انجام شود، می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. می توانید یک کت سبک روی تی شرت و پیراهن ساده بپوشید. به این ترتیب، اگر گرم شدید، می توانید کت را در بیاورید. اما در شرایط دیگر، استفاده از این گزینه ظاهر تمیزتری به شما می دهد. فراموش نکنید که این سبک را با ساعت های هوشمند و بند های رنگی روشن ست کنید. اگر به دنبال خرید یک ساعت هوشمند کاربردی و مقرون به صرفه هستید، مدل های ساعت هوشمند جدید شیائومی را در نظر بگیرید. انواع مدل های جدید ساعت هوشمند شیائومی این قابلیت را دارند که استایل بهاری و تابستانی شما را تغییر دهند.

۲. پاییز و زمستان ۲۰۲۱

در حالی که بهار و تابستان سرشار از امید و خوش بینی است، رنگ های آرامش بخشی نیز برای فصل های پاییز و زمستان در نظر گرفته می شوند. با این حال، لباس ها و لباس های چرمی با طرح های هندسی و رنگ های قرمز روشن همچنان مد هستند. در ادامه با ترندهای مد و لباس مردانه برای فصل پاییز و زمستان ۲۰۲۱ آشنا خواهید شد.

لباس بیرونی بزرگتر از حد معمول است

بهترین ترندهای لباس مردانه، ترندهای مد و لباس در سال 2021

بهترین مدل های لباس مردانه برای فصل پاییز و زمستان

با ورود به زمستان، ژاکت های گشاد، کت های پف دار و پالتو همچنان محبوب خواهند بود. به خصوص کاپشن های سایز بزرگ که دارای کمربند هستند بسیار مورد توجه قرار می گیرند. این روند به یکی از مهم ترین الزامات لباس زمستانی کمک می کند و آن توانایی پوشیدن چند لایه است. وقتی لباس بیرونی شما بزرگتر از حد معمول است، می توانید از خلاقیت خود برای پوشیدن لباس های مختلف زیر آن استفاده کنید و در نتیجه کمتر سردتان می شود.

چرم

از آنجایی که چرم زیبا و بی نهایت جذاب است، همیشه در زمستان از آن استقبال می شود. کت خلبانی می تواند یکی از بهترین لباس هایی باشد که می توانید برای زمستان تهیه کنید. اگرچه این محصول ارزان نیست، اما می توانید سال ها از آن استفاده کنید.

شلوار بزرگ

ظرافت لباس های قدیمی جای خود را به راحتی و آزادی لباس های جدید می دهد. شلوارهای بزرگ یکی از ترندهای سال ۲۰۲۱ هستند و اگر می خواهید این شلوارها را تهیه کنید، رنگ های طبیعی از بژ تا آبی پاستلی می تواند انتخاب خوبی باشد.

لباس بافتنی

لباس های بافتنی همیشه لباس های ایده آلی برای محافظت از ما در برابر سرما هستند و همیشه مفید هستند. این لباس ها در طرح ها و رنگ های متنوعی هستند اما امسال باید از بافتنی هندسی استفاده کرد و کمی بزرگتر بهتر است.

در نهایت اگرچه شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی را در طراحی لباس ایجاد کرد، اما طراحان لباس سعی کردند خود را با این شرایط وفق دهند و در این دوره لباس های متنوعی طراحی کردند. بهترین ترندهای مد و لباس مردانه در سال ۲۰۲۱ بسیار متنوع است که می توانید از بین آنها مواردی را انتخاب کنید که مطابق با سلیقه خود هستند. فراموش نکنید که در حالی که مد می تواند بر شیک بودن تأثیر بگذارد، اما آنچه بیش از همه اهمیت دارد راحتی و سلیقه شخصی شماست.