بهترین جراحان کاشت مو در دهلی: اطلاعات مختصری در مورد کاشت مو.


کاشت مو روشی منحصربفرد است که نواحی بدون موی بدن انسان را درمان می کند. به عبارت دیگر می توان گفت کاشت مو بهترین راه برای درمان طاسی است. این تکنیک بیشتر برای رهایی از طاسی با الگوی مردانه کنار گذاشته می شود. در این روش کمی توهین آمیز، فولیکول های مو که از نظر ژنتیکی در برابر طاسی مقاوم هستند، به پوست سر کچل پیوند داده می شوند. قبل از شروع درمان، به شما توصیه می کنیم که آن را بررسی کرده و اطلاعات دقیقی در مورد آن به دست آورید بهترین جراحان کاشت مو در دهلی.

کاشت مو همچنین می‌تواند موهای مختلفی را از بدن ما بازگرداند تا جای زخم‌های ناشی از تصادف یا عمل‌هایی مانند لیفت صورت و کاشت موی قبلی در دهلی را پر کند. جایگزینی مو از بافتن پوست در آن دسته از ایمپلنت هایی که تقریباً از تمام لایه فوقانی پوست و لایه میانی مجاور فولیکول مو تشکیل شده است، متفاوت است. چندین گرافت نسبتاً کوچک به جای یک تکه پوست کاشته می شود.

یک مقدمه:

جایگزینی مو با مبتکران در این زمینه به یک انقلاب بزرگ رسیده است. زنگ زدن بهترین کاشت مو بیمارستان برای رسیدن به نتیجه زیبایی خوب در کاشت مو. روشهای متمایز زیادی وجود دارد که هر یک از آنها به عنوان منادی تفسیر و تأیید می شوند.

این نامه به تشریح گزینه های موجود در روند ریزش مو می پردازد. مفاهیم روش‌های غیرجراحی و مشارکتی با چند نقش آسیب‌دیده که از طریق روش ایجاد مستقیم مو پیوند شده‌اند، مشترک است. علاوه بر این، این تنها آموزشی است که باز شدن پوسته ها را با تیغ قبل از ایجاد غدد مو نشان می دهد. بنابراین، تکامل با جایگزینی موی آینده نیز مختصر خواهد بود. علاوه بر این، این شی بر روش های کار تأکید دارد. پیشنهاد آرامش بخش ریزش مو بسیار دور است.

تکنیک های مختلف کاشت مو:

۱. ارزیابی و آماده سازی قبل از عملیات:

در مشاوره اولیه، جراح پوست سر فرد مبتلا را بررسی می‌کند، در مورد سوگیری‌ها و انتظارات او مشورت می‌کند و او را به بهترین روش و نتایجی که می‌توان به طور منطقی انتظار داشت راهنمایی می‌کند. قبل از انجام عمل، اقداماتی به تمایز تراکم فعلی مو برای ارزیابی دقیق عواقب پیوند موی تازه کاشته شده پس از عمل کمک می کند. بسیاری از بیماران ممکن است از استفاده از مونوآمین و ویتامین های معاصر قبل از عمل بهره مند شوند.

برای بیش از چند روز قبل از عمل، اظهارات مداوم استفاده از هر قرص ممکن است منجر به خونریزی داخلی جراحی و در نتیجه چسبندگی ضعیف شود. مشروب و دود می تواند از معیشت پیوند محروم حمایت کند. داروهای بعد از عمل معمولاً برای جلوگیری از عفونت زخم یا لانه گزینی پیشنهاد می شود.

۲. روش های برداشت:

پیوندها بر اساس بیمار، با آرامبخشی جزئی و تزریق آرامبخش محدود انجام می شود. قبل از برداشت پوست سر کمک کننده، پوست سر با یک عامل غیر آلاینده تمیز و نگهداری می شود.

تکنیک‌های زیادی برای جمع‌آوری فولیکول‌های مو وجود دارد و هر کدام جبران و مشکلات خاص خود را دارند. صرف نظر از روش برداشت، استخراج صحیح فولیکول مو برای اطمینان از ماندگاری موهای مجدداً موضعی و برای فرار از روند بریدن فولیکول مو از فولیکول مو رایج است. فولیکول‌های مو با زاویه کوچکی نسبت به پوست به سمت بیرون رشد می‌کنند، بنابراین مواد پیوند شده باید با زاویه‌ای منطبق درگیر نشوند.

دو روش اصلی برای بهترین کاشت مو در دهلی وجود دارد که امروزه کاشت مو برداشته می شود:

۱. مجموعه نوار:

جمع‌آوری نواری، بهترین روش متقابل برای برداشتن مو و فولیکول‌ها از ناحیه اهداکننده است. پزشک از پوست سر بعدی نواری از پوست در ناحیه ای که مو به خوبی رشد می کند می سازد. یک، دو یا سه چاقوی جراحی، نوارهایی از بافت حامل مو را از ناحیه اهداکننده جدا می کند. هر برش عمدی است به طوری که فولیکول های مو یکپارچه جدا می شوند. اندازه نوار برش در حدود ۱ یا ۱.۵ * ۱۲-۲۵ سانتی متر است.

در حین تکمیل زخم متعاقب، باندها تکان داده می‌شوند تا گرافت‌های منفرد متشکل از فولیکول‌های مو را از باند جدا کنند، که حوضچه‌های کوچکی هستند که به طور طبیعی از فولیکول‌های مو تشکیل شده‌اند. با کار با ابزار خاصی، پوست چرب و الاستیک اضافی را با دقت حذف می کنند و از آسیب به سلول های فولیکولی مورد استفاده برای پیوند جلوگیری می کنند. جدیدترین روش زخم های بسیار بهتری را در منطقه چوپان ایجاد می کند.

متخصص از تیغه‌های بسیار کوچک یا سوزن‌های ریز برای پودر کردن نواحی پیوند استفاده می‌کند، آن‌ها را در تراکم و بافت از پیش تنظیم‌شده قرار می‌دهد و جراحات را به شکلی غیرقابل تکان برای تقویت خطوط ظریف مو برطرف می‌کند. برای بخش پایانی فرآیند، متخصصان معمولاً پیوندهای فردی را در جای خود قرار می دهند.

نوار چسب یک اسکار مستقیم نازک در ناحیه ایجاد کننده ایجاد می کند که به طور مشخص توسط موهای فرد حتی در طول نسبتا کوتاه پوشانده می شود. دوره نقاهت حدود دو هفته است و نیاز به برداشتن بخیه ها / منگنه ها دارد یا می توان بخیه های زیر مکعبی انجام داد.

۲. استخراج جزء فولیکولی:

اگرچه FUT همچنان بهترین گزینه برای افراد بود، اما هرگز ایده جمع آوری پیوسته پیوندها از پوست سر را رد نکرد. یک متخصص ایده حذف واحدها را مستقیماً از منطقه مشارکت کننده با استفاده از یک پانچ بسیار کوچک بررسی کرد. این روش در نهایت منجر به افزایش پذیرش در جامعه کاشت مو شد.

تعداد کمی از دانشمندان نیز در مورد FUE در حذف واحد فولیکولی چرخه ای کار کرده اند و یاد گرفته اند: یک جراحی جایگزینی جزئی مو در سال ۲۰۰۰. با این حال، برخی از روش ها نیز با مقاومت مواجه شده اند زیرا به سخت افزار خاصی نیاز دارند و جراحان حق دارند مهارت های جراحی جدیدی را توسعه دهند.

در سال ۲۰۰۴، مقاله ای توسط محققان دهلی بر محبوبیت FUE افزود. او ابزارهای خسته کننده و خسته کننده دو مرحله ای را که برای به حداقل رساندن آسیب به واحدهای فولیکولی در طول فرآیند تخصصی بودند، شروع کرد. علاوه بر این، دستگاه‌های جدید و سیستم‌های کامپیوتری کاشت مو راه‌اندازی شد که محبوبیت درمان کاشت مو FUE را افزایش داد.

مراقبت های بعد از عمل:

در ادامه مراقبت از آسیب، اجازه دهید یک پانسمان نیمه تراوا، که اجازه می دهد خون و مایع تراوش کننده خارج شود، با کمترین مقدار در روز عملکردی داشته باشد و تغییر شکل دهد. ناحیه ذینفع در معرض آسیب باید از نور خورشید محیط دهلی محافظت شود، شامپو زدن ۲ روز پس از عمل جراحی انجام می شود.

بسیاری از پزشکان یک روز پس از جراحی به طور دائم دوش می گیرند. استفاده از شامپو برای دور نگه داشتن پوسته ها از ساقه مو به طور مجازی مهم است. فلس ها در خط رویش مو باقی می مانند و خطر فولیکول های موی تازه پیوند شده را برای هفت تا ۱۰ روز اول پس از جراحی افزایش می دهند.

در ده روز اول ممکن است چند تار موی کاشته شده بریزند که به ناچار حرکت آنها با مشکل مواجه می شود. پس از ۶۰ تا ۹۰ روز، موهای جدید از فولیکول های برانگیخته تولید می شود. موها معمولاً طی ۱۸۰ تا ۲۷۰ روز آینده رشد کرده و ضخیم می شوند. هر گونه ریزش موی بعدی احتمالا فقط از مناطق درمان نشده است. تعداد کمی از افراد برای مهار چنین شکستی دارو مصرف می کنند، در حالی که برخی دیگر روش های پیوند زیر را برای کاهش این احتمال ترسیم می کنند.

نتیجه کاشت مو چیست؟

می توانید انتظار داشته باشید که فرآیند کاشت مو سه تا شش ساعت طول بکشد. اگر تعداد زیادی کاشت مو انجام داده اید، ممکن است لازم باشد روز بعد برای چند ساعت دوباره مراجعه کنید. اکثر محققان در دهلی در تمام طول جراحی بیدار می مانند و فقط به بیهوشی نیاز دارند که منجر به بی حسی پوست سر می شود. تعداد کمی از افراد نیز برای کمک به آرام شدن، یک مسکن ملایم مصرف می کنند.

روش جراحی – کاشت مو:

کاشت مو معمولاً ۳ تا ۶ ساعت طول می کشد. روش جراحی با متخصص پوست شما برای حذف موهای سالم در دهلی آغاز می شود. برای ارائه نتایجی به ظاهر سفارشی، متخصص پوست شما ممکن است با زخم کردن نواری از پوست با موهای سفت از پوست سر یا برداشتن موهای فرد، ته ریش را از بین ببرد.

تعویض پست زمان اضافی زیادی را می طلبد اما جای زخم بلند و باریک را روی پوست سر شما باقی نمی گذارد. اگر مدل‌هایی مانند مدل موی بدون سرنشین را ترجیح می‌دهید، می‌تواند مفید باشد.

قبل از برداشتن مو توسط پزشکان، تکنسین ها باید موهای جدا شده را آماده کنند و پزشک دهلی باید پوست سر شما را برای کاشت آماده کند. پیش از این، تمام موها دوباره جمع‌آوری شده‌اند، پوست سر شما پانسمان می‌شود و فرد دستورالعمل‌هایی را برای مراقبت شخصی دریافت می‌کند.

چه زمانی افراد متوجه نتایج کاشت مو می شوند؟

اکثر افراد بین ۱۸۰ تا ۲۷۰ روز پس از جراحی، ریزش را مشاهده می کنند. برای تعداد کمی از افراد ۱۲ ماه طول می کشد.

لازم است بدانید که موهای کاشته شده بین ۱۴ تا ۲۸ روز پس از جراحی می ریزند. این هنجار است. در ۷۵-۹۰ روز، موها ممکن است نازک تر از قبل به نظر برسند. باز هم این هنجار است.

داروها می توانند به شما در ادامه دوره کمک کنند:

متخصص پوست شما ممکن است داروهایی را برای ریزش مو توصیه کند تا بهترین نتیجه را از کاشت مو بگیرید. این دارو در جاهایی که ریزش و کشیدن مو ادامه پیدا می کند، حتی پس از کاشت مو، کمک می کند.

این دارو می تواند از ریزش موهای جدید جلوگیری کرده یا آن را کاهش دهد. با این کار می توانید نتیجه ظاهری طبیعی خود را برای سال های آینده حفظ کنید.

نرخ های تکمیل:

کاشت مو یکی از روش های موثر برای رشد مجدد مو پس از علل بسیاری از ریزش مو است. درصد تکمیل کاشت موی جراحی در دهلی به عوامل مختلفی از جمله توانایی و دانش پزشک و وسعت موی انسان اهدایی توسط جراح متخصص بستگی دارد. بنابراین برای گرفتن بهترین نتیجه باید با متخصص تماس بگیرید بهترین جراح کاشت مو در دهلی.

هیچ مطالعه بزرگی وجود ندارد که نرخ واقعی تکمیل کاشت مو را فهرست کند. در مقابل، مقالات تحقیقاتی متعدد و مقالات کوچک اطلاعاتی در مورد اثربخشی این اقدامات ارائه می دهند.

درباره بهترین جراحان کاشت مو در دهلی قیمت:

همیشه به دنبال ارزان ترین کاشت مو در دهلی نباشید. اگر به فکر کاشت مو هستید، جایی بهتر از دهلی برای رفتن وجود ندارد. این کشور نه تنها پایتخت هند است، بلکه دارای پیشرفته ترین سیستم پزشکی در جهان است. در اینجا تعدادی از بهترین کلینیک های کاشت مو با قیمت مناسب را خواهید دید. شما می توانید همه را بررسی کنید بهترین جراحان کاشت مو در دهلی هزینه جزئیات آنلاین یا مستقیماً با پزشک تماس بگیرید. البته به خاطر داشته باشید که بین هزینه کاشت موی زنانه در دهلی و هزینه کاشت موی مردانه در دهلی تفاوت وجود دارد.

نتیجه:

در موارد عمده، فردی از دهلی پس از کاشت مو موفق با کمک بهترین جراحان پیوند مو در دهلی NCR موهای سنگین‌تری خواهد داشت. با وجود این، آنها ممکن است پس از عمل دچار نازک شدن مو شده و ریزش کنند و ظاهری غیر طبیعی یا نامنظم به مو بدهند. با عواقب دراز مدت، مردم ممکن است مجبور شوند پیوندها را کپی کنند. نکته آخر اینکه بهترین کاشت مو در دهلی را از نظرات، نظرات و میزان موفقیت کاشت مو بهترین پزشک کاشت مو در دهلی فراموش نکنید. همچنین می‌توانید درمان‌های آبگرم بانوان ما را بررسی کنید: در خانه در حالت قفل؟

آ

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر