بهترین روسری و شال را برای صورت خود انتخاب کنید بهترین روسری و شال را انتخاب کنید


انتخاب رنگ روسری و روسری مناسب یکی از ساده ترین کارهایی است که می توانید انجام دهید تا ظاهری ماندگار به چشم بیاید.

بهترین روسری و شال را برای صورت خود انتخاب کنید

روسری و شال از لوازم جانبی مهم هستند. زیرا در بالای لباس شما قرار دارند و هماهنگی آنها با رنگ پوست، کت و سایر لباس ها بسیار مهم است. از مجله دلتا به موضوع این مقاله بهترین روسری و شال را برای صورت خود انتخاب کنید می پردازم.

سردی و گرمی پوست را بشناسید

یک قانون کلی برای انتخاب رنگ روسری و شال متناسب با رنگ پوست وجود دارد. اول از همه، باید بدانید که رنگ پوست صورت شما در محدوده “سرد” تا “گرم” قرار دارد.

اگر نمی دانید کدام یک از دو رنگ پوستتان گرم یا سرد است، از تست دستبند طلا استفاده کنید.

برای این کار یک دستبند طلا روی یک مچ و یک دستبند نقره روی مچ دیگر قرار دهید تا ببینید کدام دستبند باعث سلامت و شادابی پوست شما می شود.

اگر دستبند نقره پوست شما را شفاف تر و زیباتر می کند، رنگ پوست شما سرد است و اگر پوست بلوند شما زیباتر است، رنگ پوست شما گرم تر است.

در حالی که رنگ‌های خنثی می‌توانند برای هر پوستی مناسب باشند، اما دانستن رنگ پوست به شما کمک می‌کند روسری یا شالی بپوشید که اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد و شما را زیباتر نشان می‌دهد.

بهترین روسری و شال را برای صورت خود انتخاب کنید

رنگ شال و روسری برای پوست سفید (روشن)

بهترین رنگ روسری برای پوست های سفید یا روشن می تواند رنگ های قوی مانند قرمز، آبی یا سبز باشد. از روسری هایی که رنگ خیلی روشن یا خیلی روشن دارند استفاده نکنید، زیرا این رنگ ها می توانند پوست شما را کدر کنند.

اگر می خواهید از رنگ های روشن تری مانند شیری یا سفید استفاده کنید، بهتر است سراغ روسری های طرح دار بروید، شال سفید ساده شاید برای پوست هایی با تناژ رنگی بسیار روشن انتخاب خوبی نباشد.

بهترین روسری و شال را انتخاب کنید

رنگ پوست گندمی و چمنی (متوسط)

برای رنگ‌های پوست متوسط ​​که نه خیلی تیره و نه خیلی روشن هستند، طیف وسیعی از رنگ‌ها وجود دارد. برای مثال می توانید به سراغ رنگ های سبز روشن یا آجری بروید. روسری هایی با پارچه های براق در رنگ های سرمه ای یا سرمه ای نیز انتخاب خوبی هستند.

رنگ روسری روشن می تواند پوست را به رنگ سبز روشن یا گندمی روشن کند، در حالی که رنگ های تیره پوست را تیره تر نشان می دهد. البته رنگ های سفید و مشکی نیز می توانند این نوع پوست را زیبا جلوه دهند.

به طور کلی اگر رنگ پوست شما متوسط ​​است (نه خیلی تیره و نه خیلی روشن)، می توانید بر اساس نوع، سلیقه و آرایش خود، روسری و شال را در دنیایی از رنگ ها و طرح ها انتخاب کنید.

رنگ روسری و شال برای پوست تیره

نکته مهم برای افرادی که پوست تیره دارند این است که سراغ روسری های رنگی مات نروند. رنگ های مات و مات رنگ روسری و شال را منعکس می کنند و درخشش طبیعی پوست آن ها را از بین می برند. مثلا بهتر است به جای خاکستری به سراغ رنگ موس بروید و البته آبی کاربنی و زرد روشن را فراموش نکنید. بازی با رنگ های خاکی و همچنین رنگ های بنفش و بنفش می تواند زیبایی شما را دو چندان کند.

رنگ روسری و شال برای پوست تیره

نکات مطالعه: همچنین می توانید در مورد چند ست زنانه ارزان و شیک در تابستان مطالعه کنید.

برنامه را دانلود کنید