بهترین روغن ها برای رشد سریع مو روغن های مناسب برای رشد مو


روغن های مو یکی از محصولات طبیعی موجود در بازار و طبیعت هستند که فواید زیادی مانند تحریک فولیکول های مو برای رشد، مبارزه با خشکی پوست سر و شوره سر، درمان ریزش مو و … دارند.

بهترین روغن برای رشد مو

با معرفی ۳ روغن شگفت انگیز برای تقویت رشد مو، به شما کمک می کنیم تا خواهان موهای بلند خود را متوقف کنید و در اسرع وقت به آن دست یابید. از مجله دلتا تا موضوع این مقاله بهترین روغن برای رشد مو ما پرداخت می کنیم

بهترین روغن برای رشد مو

روغن نارگیل

یکی از روغن های طبیعی برای تقویت رشد مو، روغن نارگیل است. مردم هند از زمان های قدیم از روغن نارگیل برای تقویت و رشد موهای خود استفاده می کردند. روغن نارگیل در موارد مختلف کاربردهای زیادی دارد. به عنوان مثال، جدا از این که روغن نارگیل را می توان به صورت خوراکی استفاده کرد، می توان از آن برای رفع خشکی مو و تقویت رشد مو استفاده کرد. روغن نارگیل حاوی مقدار زیادی اسیدهای چرب است که به فولیکول مو نفوذ کرده و با تقویت آن از ریزش مو جلوگیری می کند.

رشد سریع مو

روغن آرگان

یکی دیگر از روغن های عالی برای رشد مو، روغن آرگان است. روغن آرگان که از مراکش به ما می رسد، از دانه های درخت آرگان استخراج می شود. روغن آرگان فواید زیبایی زیادی دارد. این روغن نه تنها بر روی مو بلکه بر روی پوست نیز تاثیر بی نظیری دارد. روغن آرگان را به دلیل رنگ طلایی آن طلای مایع می نامند. این روغن سرشار از اسیدهای چرب، آنتی اکسیدان ها و ویتامین های مختلف است.

روغن جوجوبا

روغن جوجوبا یک روغن و محصول طبیعی برای تقویت رشد مو است. استفاده از روغن جوجوبا برای پوست سر برای متعادل کردن PH آن بسیار مهم است. روغن جوجوبا به طور کامل توسط ساقه مو جذب می شود و به عنوان یک مرطوب کننده عالی عمل می کند. استفاده منظم از این روغن باعث براق شدن موها شده و از وز شدن موها جلوگیری می کند. روغن جوجوبا در کنار افزایش سرعت رشد مو، انتخاب مناسبی برای افرادی است که از شوره سر رنج می برند.

    روغن مناسب برای رشد مو

مطالعات پیشنهادی: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی، مقاله بهترین کاشت ناخن گیاهی را بخوانید.

برنامه را دانلود کنید