بهترین مرکز لیزر مردانه در تهران


بهترین مرکز لیزر مردانه در تهران مرکزی است که می تواند در شرایط کاملا ایمن و موثر امکان لیزر درمانی را به مردان ارائه دهد. همچنین در این مراکز از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه های لیزر موهای زائد استفاده می شود.

علاوه بر این، در مرکز لیزر موهای زائد مردانه، یک سری دستورالعمل ها و نکات علمی برای تاثیرگذاری بالای لیزر رعایت می شود. اگر مرکزی با چنین ویژگی ها و مشخصاتی پیدا کردید، قطعا می توانید بگویید که بهترین مرکز لیزر تهران را پیدا کرده اید.

لیزر موهای زائد برای مردان چگونه است؟

در کلینیک های زیبایی و مراکز لیزر مردانه در تهران، رفع موهای زائد با کمک بهترین نوع لیزر انجام می شود. در طول عمل لیزر برای مردان، از پرتوهای نور بسیار قوی استفاده می شود. به طوری که اشعه های نور پس از تنظیم روی پوست به اشعه تبدیل می شوند.

پرتوهای لیزر پس از برخورد به سطح پوست به لایه‌های عمیق‌تر آن نفوذ می‌کنند. این در واقع روند تخریب فولیکول مو را آغاز می کند. لازم به ذکر است که عمل های لیزر برای آقایان بدون آسیب جزئی به پوست انجام می شود.

در اکثر مراکز، لیزر موهای زائد مردانه بر اساس میل فرد توسط زنان و مردان انجام می شود. در واقع تنها اندام و قسمتی که لیزر هدف قرار می گیرد فولیکول های مو هستند.

در نتیجه پس از تکرار چندین جلسه لیزر در این مراکز، ریشه و ساقه مو بسیار ضعیف می شود. در نتیجه پس از مدتی می توانید شاهد حذف کامل موهای زائد باشید.
لیزر موهای زائد برای آقایان

قسمت های ناخواسته موهای مردان چیست؟

در مراکز لیزر موهای زائد که آقایان مجبورند به صورت روزانه و مداوم مرتب کنند و نسبت به آن احساس ناراحتی کنند، قابل برداشتن است.

به طور کلی، موهای اضافی در مردان شامل موهایی است که در نواحی زیر رشد می کنند.

 • شور
 • زیر بغل
 • قفسه سینه
 • کمر
 • باسن و ران
 • دست و پا
 • گردن، صورت و شانه ها
 • گوش و بینی
 • شکم

آیا لیزر موهای زائد برای مردان گران است؟

مراکز لیزر موهای زائد بر اساس عوامل مختلفی قیمت این روش را تعیین می کنند. بر این اساس تعیین هزینه لیزر موهای زائد آقایان شامل موارد زیر می باشد.

 1. نوع لیزر
 2. کارنامه دکتر
 3. نوع دستگاهی که برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود
 4. تراکم بیش از حد مو
 5. وسعت ناحیه تحت درمان
 6. Md. نوع
 7. تعداد جلسات لیزر
 8. ویژگی های پوست و نوع واکنش پوست به لیزر

توجه: پرداخت هر مبلغی برای رفع موهای زائد در بهترین مرکز لیزر مردانه در تهران نوعی پس انداز محسوب می شود.

زیرا با پرداخت هزینه ثابت می توانید از شر موهای زائد برای مدت طولانی و همچنین اصلاح و اپیلاسیون منظم خلاص شوید. در نتیجه می توانید نه تنها در پول بلکه در زمان نیز صرفه جویی کنید.

بهترین دستگاه لیزر برای آقایان

در این مراکز زیبایی پس از بررسی های اولیه از مناسب ترین و ایده آل ترین دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد از متقاضی استفاده می شود.

با این حال، یک نوع دستگاه لیزر را هرگز نمی توان بهترین دستگاه لیزر موهای زائد برای مردان نامید. زیرا نوع لیزر برای هر فرد با توجه به ضخامت، نوع مو و رنگ پوست انتخاب می شود.

به زبان ساده هر فرد از یک نوع دستگاه لیزر نتیجه دلخواه را می گیرد. تمامی دستگاه های لیزری که برای رفع موهای زائد ناخواسته استفاده می شوند شامل سه دستگاه الکساندرایت، دیود و آندیاگ می باشند.
در مرکز لیزر مردانه گلدن رویال و بهترین کلینیک زیبایی تهران از این سه دستگاه برای افراد با انواع پوست استفاده می شود.

به عنوان مثال، برای مردانی که دارای پوست روشن و موهای کرکی، نازک و سفید از دستگاه الکساندریت با طول موج هستند. ۷۵۵ استفاده می شود.

همچنین برای مردان با پوست قهوه ای تیره از دستگاه لیزر دایود طول موج ۸ استفاده می شود

در نهایت آقایانی که پوست و موی بسیار تیره و به اصطلاح سیاه پوست دارند از دستگاه لیزر اندیاک با طول موج. ۱۰۶۴ استفاده می شود.

از آنجایی که اکثر مردان پوست و موهای تیره دارند، باید از بالاترین و قوی ترین دستگاه لیزر برای آنها استفاده کرد. بنابراین بهترین دستگاه لیزر را می توان دستگاهی معرفی کرد که قدرت بسیار بالایی دارد.
بهترین دستگاه لیزر برای آقایان

اقداماتی که آقایان باید قبل و بعد از لیزر انجام دهند

برای به دست آوردن نتیجه مطلوب و مناسب از لیزر موهای زائد چند نکته و نکته مهم قبل و بعد از لیزر وجود دارد.

بهترین مرکز لیزر مردانه در تهران مراحل زیر را قبل از انجام لیزر به اطلاع متقاضی می رساند.

 • بهبود ناحیه تحت درمان
 • از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید خودداری کنید و حداقل ۳ هفته قبل از لیزر درمانی از برنزه کردن خودداری کنید.
 • ناحیه زیر لیزر را با شوینده مناسب و ملایم حمام و تمیز کنید.
 • مراجعه به پزشک برای آزمایشات اولیه جهت تعیین نوع پوست و مو و انتخاب نوع لیزر.
 • حفظ خونسردی خود و اجتناب از عوامل استرس زا در طول درمان با لیزر.
 • اقدامات پس از لیزر درمانی شامل موارد زیر است.
 • استفاده از پمادهای ضد قرمزی و ضد التهاب در محل لیزر برای کاهش این علائم.
 • از تابش مستقیم نور خورشید به ناحیه تحت درمان خودداری کنید.

ماندگاری لیزر موهای زائد برای آقایان

لیزر موهای زائد برای آقایان چقدر طول می کشد؟

در صورت انجام لیزر در این مراکز می توان شاهد رفع دائمی موهای زائد بود. همچنین در صورت رشد مجدد موها پس از لیزر، موها قطعاً استحکام و مقاومت اولیه را نخواهند داشت و بسیار نازک و ضعیف خواهند شد.

کلمات پایانی:

آقایانی که نسبت به رفع موهای زائد خود حساس و نگران هستند می توانند برای رفع این مشکل به بهترین مرکز لیزر موهای زائد آقایان در تهران مراجعه کنند.

کلینیک زیبایی گلدن رویال با تجهیزات پیشرفته و کادری مجرب می تواند مناسب ترین خدمات لیزر را به آقایان ارائه دهد. لازم به ذکر است که در چنین مرکزی، عمل لیزر بسیار کوتاه و موثر است.آیا این مقاله برای شما مفید بود؟