بهترین مکان برای نگهداری گیاهان سرپوشیده بهترین مکان برای گیاهان داخلی


اگر می خواهید از گیاهان در خانه آپارتمانی خود استفاده کنید اما نمی دانید کجا آنها را بکارید، با ما همراه باشید تا بهترین مکان های خانه را به شما معرفی کنیم.

بهترین مکان برای نگهداری از گیاهان آپارتمانی

در دکوراسیون خانه ای که در آن از گیاهان زینتی استفاده می شود، حس مشخصی وجود دارد. در این مقاله از مجله دلتا می توانید ارسال کنید بهترین مکان برای نگهداری از گیاهان آپارتمانی ما پرداخت می کنیم

گیاهان در اتاق نشیمن

شاید فکر کنید میز جلوی مبل برای قرار دادن گیاه آپارتمانی در اتاق نشیمن مناسب است، اما اشتباه می کنید زیرا فضای زیادی روی میز اشغال می کند. ابتدایی ترین راه برای نگهداری گلدان در خانه این است که آن را روی زمین قرار دهید.

زیر گلدان شما باید ظرفی باشد تا هنگام آب دادن به گل، آب از ته گلدان به زمین نیاید. شما می توانید هر نوع گیاهی را بکارید زیرا شما را آزار نمی دهد.

بهترین مکان برای نگهداری از گیاهان آپارتمانی

بالای شومینه

یکی از بهترین مکان ها برای نگهداری از گیاهان آپارتمانی پنجره بالای شومینه است. می توانید روی شومینه گیاهی شبیه اکالیپتوس بکارید که بوی خوبی دارد و می تواند خانه شما را خوشبو کند.

گیاهان در اتاق خواب

با آوردن گیاهان سبز به اتاق خواب می توانید به اتاق خود آرامش بدهید، در انتخاب گیاه و گلدان آن دقت کنید تا گیاهان در زیبایی اتاق خواب نقش داشته باشند. گیاهان و گلدان های کوچک بیشتر برای فضای اتاق مناسب هستند که هر دو باعث زیبایی اتاق می شوند و فضا را راحت می کنند. می توانید آینه خود را با گیاهان خامه ای تزئین کنید.

بهترین مکان برای نگهداری از گیاهان آپارتمانی

گیاهان در ورودی خانه

ورودی خانه باید به گونه ای طراحی شود که مهمانان را دعوت کنند، بنابراین استفاده از گیاهان آپارتمانی سبز در این فضا گزینه ایده آلی است. می توانید در این مکان از گیاهان برگ دار بلند و روی جاکفشی از گیاهان کوچک استفاده کنید.

گیاهان در آشپزخانه

آشپزخانه یکی از مناسب ترین مکان ها برای گیاهان سبز است.گلدان های پشت بام انتخابی عالی برای آشپزخانه هستند. سکوهای پنجره آشپزخانه، پیشخوان، کابینت های دیواری نیز برای کاشت مناسب هستند. اگر می خواهید بدانید چه گیاهانی برای آشپزخانه مناسب هستند به مقاله این گیاهان آپارتمانی برای آشپزخانه مناسب هستند بروید.

گیاهان در آشپزخانه

گلدان را روی سقف یا آستانه پنجره قرار دهید

دور پنجره های خانه تان یک قاب سبز رویایی درست کنید و شاخه های گیاهان را پشت پنجره هدایت کنید یا گلدان ها را روی طاقچه قرار دهید و بگذارید رشد کنند و روی پنجره آویزان شوند.

پارچ روی پشت بام یا پنجره

مطالعات پیشنهادی: عناصر هرگز یک کمد لباس را به این شکل مرتب نکنید آنها را بخوان

برنامه را دانلود کنید