بهترین کافه های خیابان ولیعصر بهترین کافه های ولیعصر بهترین کافه های تهران


ولیاسر گالی از راه آهن چوک شروع می شود و به سمت تجریش می رود. از این رو انتخاب کافه ها را نمی توان به نقطه خاصی از ولیسار محدود کرد.

کافه خوبی در خیابان ولیعصر

خیابان ولیاسر طولانی ترین خیابان خاورمیانه است. اگر صبح سفر خود را از میدان راه آهن تهران آغاز کنید، می توانید عصر به میدان تجریش برسید. صدها مغازه مختلف در این خیابان مشغول فعالیت هستند. در این میان، کافه های بسیار خوبی نیز وجود دارد. برای این منظور امروز مجله دلتا ما قصد داریم با شما ملاقات کنیم کافه خوبی در خیابان ولیعصر بیایید با هم آشنا شویم

کافه خوبی در خیابان ولیعصر

کافه صبحگاهی

کافه قنادی بامد را یکی از زیباترین کافه های ولیعصر می دانند. این کافه فضایی سنتی و بسیار دلنشین دارد. با ورود به کافه قنادی بامدات همه غم ها را فراموش خواهید کرد. در این کافه دکوراسیون بر اساس معماری سنتی طراحی شده و به هر عنصر سنتی ایرانی احترام کامل گذاشته شده است. جلوی هر پنجره یک میز و یک صندلی دو نفره دیده می شود.

نشانی: خیابان ولیاسر، پایین تئاتر شهر، هاشمی فر کنا

در صبح

کافه تئاتر

نام کافه تئاتر به خوبی انتخاب شده است. این نام دو معنی دارد. اول، کافه در نزدیکی تئاتر شهر واقع شده است. دوم اینکه کافه تئاتر یک کافه کاملا هنری است. کافه تئاتر فضای کوچکی است که عشق و صمیمیت را می تاباند. بسیاری از دانشجویان هنر و تئاتر در این کافه گرد هم می آیند. فضای داخلی کافه نیز به شکلی هنرمندانه و ساده طراحی شده است. میز و صندلی های چوبی این کافه جلوه زیبایی به کافه تئاتر می دهد.

نشانی: ضلع جنوبی تئاتر شهر، خیابان اراکلیان، خیابان پرتوی، پلاک ۲۰

کافه تئاتر

کافه مورف

کافه مورف را بهترین کافه خیابان ولیاسر می دانند. فضای کافه مورف آنقدرها هم بزرگ نیست. با وجود این، کافه همیشه مشتریان ثابتی دارد. اگر عصرها به خصوص آخر هفته ها به این کافه سر بزنید، مشتریانی را خواهید دید که در حال اجرای پانتومیم هستند. جالب است بدانید حتی مشتریان عجیب و غریب دور هم جمع می شوند و با هم بازی می کنند.

نشانی: چهارراه ولیاسر، خیابان برادران مظفر جنوبی، کافه مورف

بهترین کافه ولیاسر

کافه بروژ

از نام این کافه باید انتظار یک کافه اروپایی را داشت. فضای داخلی کافه بروژ بسیار شیک است. تمام جزئیات یک کافه کلاسیک اروپایی در این کافه به چشم می خورد. حتی اگر به لیوان و ظروف دیگر هم نگاه کنید، حس کافه های اروپایی دهه ۶۰ و ۷۰ به شما منتقل می شود. البته باید بگوییم که کافه بروژ یکی از قدیمی ترین کافه های تهران است.

نشانی: چهارراه ولیعصر، خیابان ولیعصر، خیابان بزرگمهر، خیابان دست نیافتنی فلسطین، پلاک ۱۶

بروژ

کافه تمدن

کافه تدمان یک کافه کلاسیک، باکلاس و رسمی است. معمولاً در این کافه می توانید هنرمندان، افراد مشهور یا دانشجویان جوان را ببینید. کافه تدمان فضایی دنج و دوست داشتنی دارد. استفاده از میز در این کافه محدودیتی ندارد. بنابراین حتی با سفارش یک فنجان قهوه می توانید یکی دو ساعت از کافه تدمان استفاده کنید. اگر به دیدنی های تهران علاقه دارید، برای تفریح ​​یک روزه جالب در قلب تهران به ادامه مطلب بروید.

نشانی: تهران، تقاطع ولی عصر، خیابان سرمد، کاشی ۸، روبروی تئاتر شهر.

تمدن

پروپوزال مطالعه: برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد سفر به تهران، معروف ترین کاخ های تهران را بخوانید.

برنامه را دانلود کنید