بهداشت نورثول 1400 کارمند را که دستور واکسن COVID-19 را به چالش می کشند متوقف می کند


سخنگوی شبکه مراقبت های بهداشتی بعدازظهر دوشنبه تأیید کرد که بزرگترین سیستم بیمارستان خصوصی ایالت نیویورک 1،400 کارگر واکسینه نشده را علیه COVID-19 اخراج کرد.

کارگران بیمارستان ها و خانه های سالمندان موظف بودند حداقل یک دوز واکسن COVID-19 را تا 27 سپتامبر دریافت کنند ، طبق دستور دولت برای اولین بار در اواسط آگوست اعلام شد. هفته گذشته ، نورثول گفت که شروع به اخطار به کارکنان کرد و قصد دارد کارگران را با پردرآمدترین کارگرانی که از تیراندازی امتناع کرده اند ، آغاز کند. در حال حاضر ، میزان رعایت واکسیناسیون در بیمارستان برای حدود 75000 کارمند باقی مانده تا 100 درصد است.

جیسون مولینت ، سخنگوی بهداشت نورثول گفت: “نورثول از دست دادن هرگونه کارمندی در چنین شرایطی پشیمان است ، اما ما به عنوان متخصصان مراقبت های بهداشتی و اعضای بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ایالت ، تنها مسئولیت خود را برای حفظ سلامت بیماران و یکدیگر درک می کنیم.” “ما مدیون واکسیناسیون صد درصدی در برابر COVID-19 به کارکنان خود ، بیماران خود و جوامعی هستیم که به آنها خدمت می کنیم.”

اخراج ها کمتر از 2 درصد از کارگران شاغل در 23 بیمارستان شبکه و بیش از 800 درمانگاه سرپایی را شامل می شود.

در سایر نقاط ، تخمین زده می شود که 5000 کارمند یا 12 درصد از سیستم بیمارستان های عمومی شهر نیویورک هنگام اجرایی شدن دستور دولت از هفته گذشته واکسینه نشده اند. استفانی گوزمن ، سخنگوی Health + Hospitals ، گفت که این آژانس تا 93 درصد از روز دوشنبه مطابقت داشته است و 3000 بقیه باقیمانده در مرخصی بدون حقوق قرار دارند.

با اجرایی شدن دستور مراقبت های بهداشتی در هفته گذشته ، بیمارستان ها و خانه های سالمندان شاهد افزایش میزان واکسیناسیون COVID-19 در بین کارکنان بودند ، به گفته مقامات ایالت نیویورک ، 92 درصد از کارگران از هفته گذشته حداقل یک دوز دریافت کرده اند.

دوشنبه همچنین پس از مهلت واکسیناسیون معلمان مدارس عمومی در نیویورک ، اولین مجموعه کلاس ها را وارد کرد. این حکم پس از یک چالش قانونی دیرهنگام ، که قاضی دادگاه عالی سونیا سوتومایور آن را عصر جمعه رد کرد ، زنده ماند. تخمین زده می شود که 18000 کارمند آموزشی در تعطیلات آخر هفته برای عکسبرداری خود عجله کنند.

با انتخاب کوتاه ، معترضان به خیابانهای شهر آمدند تا مجدداً دستورات خود را اعلام کنند.

در میان آنها جان ماتلند ، 36 ساله ، تکنسین تصویربرداری در بیمارستان دانشگاه نورثول در استاتن آیلند بود که در تابستان اعتراضات دیگری را علیه حکم واکسن هدایت کرده بود. متلند روز جمعه به دلیل امتناع از واکسیناسیون اخراج شد.

“[It’s] منجر به گروهی از متخصصان بهداشت و درمان بیکار ، [who are] خشمگین. آنها می خواهند سازماندهی کنند. او گفت که آنها به دنبال ارتکاب نافرمانی مدنی هستند تا آزادی های ما را پس بگیرند. “شما گروهی از افراد را دارید که آزادی را بیکار می کنند و چیزی برای از دست دادن ندارند.”

این داستان به گونه ای به روز شده است که شامل نظری از بیمارستان نیویورک + بیمارستان ها باشد.

دیدگاهتان را بنویسید