به روز رسانی آسیب ساکون بارکلی: غول ها از بدترین ها اجتناب می کنند


آرلینگتون ، تگزاس – غول ها زندگی بدون ساکون بارکلی ، قسمت 3 را تجربه می کنند.

بارکلی دچار پیچ خوردگی مچ پای چپ شد و احتمالاً بازیها را از دست خواهد داد ، اما غولها یکشنبه نفس راحتی می کشیدند که اشعه ایکس ثابت کرد ستاره پشتی دچار مشکل نشده است. این سومین بار در چهار سال گذشته است که بارکلی از میادین دور می شود و تیم Giants بدون او در دو فصل گذشته 7-10 می شود.

“کنی گلادای” گیرنده گفت: “او تازه است ، بنابراین مطمئن هستم که برای او ناامید کننده است.” “اما او روحیه خوبی دارد.”

بارکلی در ربع اول باخت 44 بر 20 مقابل کابوی ها ، با چرخاندن سرش به سمت دیگر پس از یک قدم ناقص ملوان بلند ، بارلی را به پای جوربوی لوئیس از کرنر بک کابوی ها پرتاب کرد ، در حالی که سرعت خود را کاهش می داد. سپس به طرف شریک خود کاداریوس تونی دوید و روی زمین افتاد.

بارکلی از زمین بیرون آمد ، چند دقیقه روی نیمکت نشست و درد شدیدی داشت در حالی که مربیان مچ پای او را معاینه می کردند و سرانجام روی چرخ دستی بارگذاری شد تا به اتاق کابینت بازگردد. او به سرعت برای بازی محروم شد.

جو جادج ، سرمربی تیم فوتبال گفت: “من به سلامتی و سلامتی بازیکن اهمیت می دهم.” “ما بهترین کاری را که می توانیم انجام می دهیم. اگر او مایل است بیرون برود و بازی کند ، بیرون بروید و بازی کنید. اگر چیزی است که ما می خواهیم [do] برای اطمینان از اینکه او را به مرور زمان به سلامت می رسانیم ، این کار را برای او نیز انجام می دهیم. “

Saquon Barkley ستاره غول امروز زمین را ترک کرد..jpg
USA TODAY Sports

پخش فاکس پای برهنه بارکلی را با تورم شدید فوری نشان داد. در آن زمان ، دکتر دیوید چائو – پزشک سابق تیم برای شارژرها – از راه دور برآورد کرد که او “پیچ خوردگی قابل توجه جانبی مچ پا است.”

چائو ، که سایت ProFootballDoc.com او در لیگ بسیار مورد احترام است ، می نویسد: “وقتی کفش برداشته می شود ورم می شود.” “پیچ خوردگی مچ پا برای اولین بار باعث آسیب بیشتر می شود. نه چندان بد [a] پیچ خوردگی مچ پا زیاد است اما بازگشت به دلیل درجه 2 پایین مشکل است [of 3] پیچ خوردگی ، که به معنی پارگی رباط های جانبی است. “

فصل غولها پس از شروع 1-4 ، سه بازی در پشت NFC Cowboys در شرق ، به پایان رسیده است. بنابراین ، آنها باید یک خط خوب را طی کنند و اجازه ندهند بارکلی رقابتی بارکلی در مورد خط قبل از آماده شدن صحبت کند و انفجار طولانی مدت آن را به خطر بیندازد.

بارکلی در سال 2019 فقط سه بازی را با پیچ خوردگی شدید مچ پا از دست داد اما در پنج بازی اول پس از بازگشت خود نبود ، زمانی که به طور متوسط ​​4 یارد در هر بار حمل یا کمتر هفته بعد از هفته بازی می کرد. این آسیب مچ پا درست زمانی رخ می دهد که بارکلی در بازگشت از عمل جراحی اکتبر گذشته با پارگی ACL و مینیسک پاره پاره ، شبیه خودش بود – یک دونده قاطع برش.

Devontae Booker ، که در هفته 3 یک ضربه قوی بود ، هر دو تاچ تاوندهای Giants (یکی عجله ، یکی دریافت) را به ثمر رساند اما به طور متوسط ​​فقط 2.5 یارد در هر بار حمل کرد. غول ها بوکر را به عنوان بیمه نامه زانو بارکلی امضا کردند. اکنون می توان آن را به دلیل مچ پای بارکلی نامید.

قاضی گفت: “از آزمایش کره چشم ، او کارهای محکمی برای ما انجام داد.” وی گفت: من او را دیدم که افزود و جمع کرد [blitzing] ایمنی لبه او سخت تمرین می کند ، سخت بازی می کند ، ما به او به عنوان یک بازیکن اعتماد داریم. ”

دیدگاهتان را بنویسید