بوییدن بینی با زنجبیل ترفندی برای کاهش گرفتگی بینی است


ضد احتقان بینی با زنجبیل یک درمان موثر برای گرفتگی بینی است. این روش دستورالعمل های خاص خود را دارد که باید به درستی انجام شود.

احتقان بینی با زنجبیل

بسیاری از افراد از فرم بینی خود ناراضی هستند و می خواهند بینی خود خوش فرم باشد به همین دلیل به جراحی زیبایی بینی روی می آورند که خود عوارض زیادی دارد. همچنین روش های جراحی برای بینی گوشتی چندان موثر نیستند. ضد احتقان بینی با زنجبیل یک درمان خانگی برای رفع گرفتگی بینی بدون هیچ عارضه ای است. از مجله دلتا تا موضوع این مقاله احتقان بینی با زنجبیل ما پرداخت می کنیم

احتقان بینی با زنجبیل

برای کوچک کردن بینی با زنجبیل باید دستورالعمل های زیر را به دقت دنبال کنید تا تاثیر این روش را ببینید.

  • روش اول این است که مقدار مورد نیاز زنجبیل را در آب مخلوط کرده و بگذارید تا حالت خمیری پیدا کند، سپس این خمیر را روی بینی خود بمالید. بگذارید این خمیر به مدت ۱۵ دقیقه روی بینی بماند و سپس آن را پاک کنید. اگر به زنجبیل حساسیت دارید یا بعد از زدن خمیر زنجبیل روی بینی خود احساس سوزش کردید، بلافاصله بینی خود را بشویید و آن را تکرار نکنید. اگر به دنبال برجسته سازی لب های خود بدون هیچ گونه عارضه ای هستید، مقاله هایلایت کردن لب های خود را در خانه با مواد طبیعی بررسی کنید.

    کوتاهی بینی

  • روش دیگر استفاده از مخلوط سرکه سیب، خمیر دندان و زنجبیل برای کوچک کردن بینی است. برای این کار باید یک قاشق غذاخوری زنجبیل و یک قاشق غذاخوری سرکه سیب را با یک قاشق غذاخوری خمیر دندان مخلوط کرده و بنوشید. قبل از اینکه این مخلوط را روی بینی خود بمالید، ابتدا بینی خود را با آب و صابون بسیار تمیز بشویید سپس این مخلوط را روی بینی خود بمالید. بگذارید این مخلوط سی دقیقه روی بینی بماند و سپس بشویید. اگر بعد از شستن بینی احساس خشکی در ناحیه کردید، باید ناحیه مورد نظر را با کرم های مرطوب کننده مرطوب کنید. اگر هر روز از این روش استفاده کنید بعد از ده روز متوجه تغییری در بینی خود خواهید شد و کوچک شدن بینی خود را احساس خواهید کرد.

ترفند کوچک کردن بینی

مطالعات پیشنهادی: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی، مقاله از بین بردن چین و چروک پیشانی با چند حرکت ساده را مطالعه کنید.

برنامه را دانلود کنید