تارتار: فولاد تیمی با پوست کلفت است
سرمربی ذوب آهن می گوید تیمش بسیار سرسخت است و با همه اشتباهات داوری همچنان وضعیت خوبی دارد.

به گزارش ایسنا، مهدی تارتار، سرمربی ذوب آهن در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با تراکتورسازی که فردا در اصفهان برگزار می شود، گفت: شایسته است از تیم ترک زبان خود استقبال کنیم. من سابقه بازی در این شهر را دارم و می دانم شهر فوتبال پسندی است. تراکتورسازی در هفته های اخیر نتایج خوبی کسب کرده و در سه بازی اخیر ۷ امتیاز کسب کرده است. شرایط این تیم از نظر روحی بهتر شده است. ما کار سختی داریم اما با بازی هفته گذشته بازیکنان ما به اعتماد به نفس لازم رسیده اند و خوب تمرین کرده ایم. در صورت پیروزی در بازی فردا می توان انتظار داشت که در رده هفتم جدول قرار بگیریم. صحبت های لازم را با بازیکنان انجام دادیم. اگر انرژی خوبی صرف کنیم و هواداران در ورزشگاه حضور داشته باشند و انرژی مضاعفی به ما بدهند، می توان انتظار داشت که در پایان فصل جایگاه خوبی کسب کنیم.

وی در واکنش به اینکه ذوب آهن در این فصل هیچ بردی نداشته اما هفته گذشته مقابل پرسپولیس نمایش جالبی را ارائه کرده است، گفت: بردی نداشتیم اما بازی های خوبی به نمایش گذاشتیم. از دو شکستی که داشتیم معلوم شد که در حق ما ظلم شده و می توانستیم بازی را ببریم یا حداقل مساوی کنیم. امسال در حوزه داوری خیلی متضرر شدیم. ما یک تیم پوست کلفت هستیم. با وجود تمام اشتباهات داوری، ما در این منطقه از جدول هستیم و این نشان می دهد که تیم خوبی هستیم.

سرمربی ذوب آهن در مورد وضعیت محرومان و مصدومان تیمش گفت: محرومی نداریم اما پورعلی مصدوم است و انتظار داریم از اواسط این هفته به جمع ما ملحق شود.

تارتارو درباره موقعیت های تیمش مقابل ذوب آهن گفت: تیم ما خیلی تغییر کرده است. من خودم پیش بینی می کردم که فراز و نشیب های زیادی داشته باشیم. مهم این است که کیفیت بازی ما خوب است. وقتی یک تیم خوب بازی می کند، نگران نباشید. امیدواریم هفته گذشته فرصت های از دست رفته را جبران کنیم.

او درباره همکاری ظاهرا فصل آینده با ذوب آهن گفت: بارها پاسخ دادم و از باشگاه تشکر کردم که به ما اعتماد کرد. صحبت از سال بعد شد. من هم بسیار علاقه مند و افتخار می کنم که در تیم بزرگی به نام ذوب آهن کار کنم. باید به گونه ای باشد که سال آینده پیشرفت کنیم و باشگاه هم همین هدف را دنبال می کند.

سرمربی ذوب آهن در پایان ابراز امیدواری کرد مقابل تراکتورسازی خوب بازی کنند و سه امتیاز این دیدار را کسب کنند.

انتهای پیام

soreces

مطلب پیشنهادی


سنگاپور با رفع این بیماری همه گیر با کمبود تاکسی مواجه است. به گزارش ایسنا، …

رژیم لاغری سریع