تاریخچه مختصر ZUMBA® – تناسب اندام کندی


برای بسیاری از افراد ، یافتن روال مناسب تناسب اندام به معنای یافتن فعالیت هایی است که از انجام آنها لذت می برند. این امر باعث می شود افراد به برنامه ورزشی پایبند باشند. کلاسهای رقص کاردیو ، هم از نظر اجتماعی و هم از نظر محبوبیت بسیار محبوب است ، زیرا رقص سرگرم کننده تر از دویدن روی تردمیل است.

مزایای تناسب اندام زومبا کندی

ZUMBA® یکی از محبوب ترین و محبوب ترین انواع کلاس های تناسب اندام رقص در سراسر کشور است. این ورزش دارای تمام مزایای کاردیو سنتی است ، با سرگرمی و هیجان آن را به یک فرصت تناسب اندام منحصر به فرد تبدیل می کند. ما یک تاریخچه کوتاه از برنامه را جمع آوری کرده ایم تا به علاقمندان به ZUMBA® در جنوب جرسی کمک کنیم دریابند که آیا این برنامه برای آنها مناسب است یا خیر!

ZUMBA® یک برنامه تمرینی کلمبیایی با الهام از رقص است که بر خلاف برنامه های دیگر ، تأثیرات مختلف رقص بین المللی را با حرکات هنرهای رزمی در بر می گیرد. این یک برنامه سریع ، سرگرم کننده و کاهش چربی است که سالانه بیش از 12 میلیون شرکت کننده دارد. از همه مهمتر ، تغییر ZUMBA® را می توان به راحتی تغییر داد ، از مبتدی تا متخصص ، و آن را در دسترس همه افراد با هر سطح سلامتی قرار می دهد.

با همه این مزایا ، مردم هنوز در شگفت هستند که ZUMBA® چگونه شروع شد و چرا اینقدر محبوب است.

بر اساس وب سایت ZUMBA® ، ایجاد این برنامه توسط آلبرتو “بتو” پرز یک “اتفاق خوشحال کننده” بود و در اواسط دهه 1990 رخ داد. در راه آموزش کلاس ایروبیک ، بتو متوجه شد که موسیقی خود را فراموش کرده است و باید با استفاده از نوارهایی که در ماشینش داشت سریع تعویض کند. بنابراین ، بتو به جای انواع سنتی هوازی تکراری ، کلاس را هدایت کرد که بیشتر بر روی رقص متمرکز بود و شاگردان متعجب خود را در حرکت و ضربه محکم نگه می داشت.

این موسیقی ریشه در موسیقی و رقص الهام گرفته از لاتین دارد ، اگرچه تأثیرات دیگری مانند موسیقی و تغییرات در سبک بالیوود نیز در آن گنجانده شده است و جذابیت جهانی تری به آن بخشیده است.

بتو با الهام از موفقیت خود ، برنامه رقص / ایروبیک خود را بهبود بخشید و گسترش داد و سرانجام تدریس را به عنوان یک نوع جداگانه از کلاس تناسب اندام آغاز کرد. اما “اتفاق خوشحال کننده” دیگری زمانی رخ داد که بتو با دو تن دیگر از علاقه مندان به تناسب اندام به نام آلبرتو ملاقات کرد – آلبرتو پرلمن و آلبرتو آگیون. این سه نفر به اصلاح کلاس هوازی با الهام از رقص ادامه دادند و آن را “زومبا” نامگذاری کردند ، نامی که معنی خاصی نداشت اما صدای یک برنامه سرگرم کننده و هیجان انگیز را داشت. این ترکیب به سرعت افزایش یافت و در ورزشگاه ها و مراکز تناسب اندام در سرتاسر جهان تبدیل به یک جزء اصلی شد!

برخلاف سایر انواع کلاس های ورزشی ، ZUMBA® با تأثیر کم طراحی شده است ، در حالی که هنوز در سوزاندن کالری کارآمد و به همان اندازه شدید است که شرکت کنندگان قادر به انجام آن هستند. این می تواند برای همه سطوح آمادگی جسمانی ، حتی در یک کلاس مناسب باشد ، و برای سالن های ورزشی محدود با منابع عالی است. در تناسب اندام کندی ، ما مشتاقانه به همه اعضای خود در رسیدن به اهداف سلامتی خود ، اعم از کاهش وزن ، افزایش حرکت روزانه یا بهبود استقامت و ظرفیت قلبی عروقی ، علاقه مند هستیم. ما از تفریح ​​و فلسفه ZUMBA® استقبال می کنیم! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های ما ، امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید