ترفندهایی برای بزرگتر کردن خانه کوچک خانه کوچک خود را گسترش دهید


چیدمان یک فضای کوچک برای کسانی که با دکوراسیون داخلی آشنا نیستند، کاری دلهره آور است. در این مقاله سعی داریم شما را با چیدمان داخلی آپارتمان های کوچک آشنا کنیم.

ترفندهایی برای بزرگتر کردن خانه کوچک

با افزایش جمعیت شهری، نیاز مبرم به یافتن مسکن مناسب و افزایش هزینه ها، اندازه خانه ها کوچکتر و کوچکتر شده است. یکی از بزرگترین مشکلات زندگی در یک خانه کوچک، ناتوانی در زیباسازی موثر فضا است. در این مقاله از مجله دلتا عنوان کردن ترفندهایی برای بزرگتر کردن خانه کوچک ما پرداخت می کنیم

ترفندهایی برای بزرگتر کردن خانه کوچک

هنوز راه حل هایی برای بزرگتر کردن فضای خانه کوچک وجود دارد که با هزینه های بالایی همراه نیست. با ما بمان

استفاده از مبلمان بدون دستگیره

ممکن است در حالت عادی متوجه آن نشوید، اما دسته صندلی ها و مبل ها فضای زیادی را اشغال می کنند و زمانی که در یک فضای کوچک قرار می گیرند، تاثیر بصری خوبی ندارند. بهترین مکان برای استفاده از این مبلمان فضای بزرگ و وسیع است.

در اتاق های کوچک از مبلمان بدون دسته و تا حد امکان باریک استفاده کنید. چنین مبلمانی فضای آزاد بیشتری را در دو طرف به شما می دهد که می توانید از آن برای قرار دادن میز استفاده کنید.

طراحی ساده یا استفاده از خطوط مستقیم یکی از ترفندهای بزرگتر به نظر رسیدن یک خانه کوچک است

مبلمان روشن می توانند فضاهای کوچک را کوچکتر از آنچه هستند نشان دهند. اگر می خواهید فضا را بزرگتر نشان دهید، استفاده از مبلمان ساده یا مبلمان با خطوط صاف بهترین انتخاب است. استفاده از طراحی ساده به اتاق ظاهری تمیز می دهد و بسیار چشم نوازتر است. به یاد داشته باشید که شکل مبلمان نیز بسیار مهم است. سعی کنید مبلمان مستطیلی یا مربعی را انتخاب کنید.

ترفندهایی برای بزرگتر کردن خانه کوچک

انتخاب فرش با سایز مناسب

اگر می خواهید فضا بزرگتر به نظر برسد، حتما فرش سایز مناسب را انتخاب کنید. یکی از رایج ترین اشتباهات در چیدمان مبلمان در فضاهای کوچک، استفاده از فرش هایی است که برای پوشاندن کف بسیار کوچک هستند. استفاده از یک فرش کوچک باعث می شود اتاق کهنه و نامرتب به نظر برسد. تا خانه شما زیبا شود

این ۵ راه برای نوسازی مبلمان قدیمی خود را بررسی کنید.

استفاده از فضای ذخیره سازی مخفی یکی از ترفندهای بزرگتر جلوه دادن یک خانه کوچک است

هیچ چیز فضایی را کوچکتر از بهم ریختگی نمی کند. قرار دادن اقلام مختلف زیاد روی سطوح در دسترس، فضای اتاق را خفه می کند. بهترین راه برای جلوگیری از انباشته شدن وسایل، استفاده از فضای ذخیره سازی مخفی است. برای این منظور می توانید از قفسه ها و کشوهای تعبیه شده در جداول و دیوارها استفاده کنید. سبدهای باریک با عمق زیاد نیز برای جمع آوری برخی وسایل غیر ضروری مناسب هستند.

از یک آینه بزرگ استفاده کنید

استفاده هوشمندانه از آینه ها اغلب یک گزینه عالی برای بزرگتر نشان دادن فضاهای کوچک است. بهتر از همه، می توانید یک آینه بزرگ برای اتاق تهیه کنید. اگر نمی توانید یک آینه بزرگ تهیه کنید، می توانید از یک آینه متوسط ​​استفاده کنید.

نحوه و مکان قرار دادن آینه به ترجیح شما بستگی دارد، اما بهترین مکان برای قرار دادن آن در مقابل یک پنجره روشن است. این آینه می تواند نور طبیعی را منعکس کند و اتاق را بزرگتر و روشن تر نشان دهد.

ترفندهایی برای بزرگتر کردن خانه کوچک

مطالعات پیشنهادی: مواد هرگز اتاق نشیمن را به این رنگ رنگ نکنید خواندن به