ترفندهای تغییر دکوراسیون ۱۴۰۱ تغییر دکوراسیون نوروز ۱۴۰۱


هنگام تغییر دکوراسیون نوروز ۱۴۰۱ دقت کنید که به گونه ای چیدمان شود که بتوانید به راحتی هر زمان که خواستید آن را تغییر دهید و تنوع ایجاد کنید.

ترفندهای تغییر دکوراسیون 1401

برای تغییر دکوراسیون در سال ۱۴۰۱ ترفندهای مختلفی در طول این سال ها پیش بینی شده است. در این مقاله از مجله دلتا عنوان کردن ترفندهای تغییر دکوراسیون ۱۴۰۱ ما پرداخت می کنیم با ما بمانید

گیاهان

اولین گزینه ای که به شما پیشنهاد می کنیم یک گیاه است. گیاهان در انواع و رنگ های مختلف حس شادابی و سرزندگی را در خانه شما ایجاد می کنند. علاوه بر این، اکسیژن تولید شده توسط گیاهان، مکان را سالم و تمیز نگه می دارد. در این صورت اکسیژن کافی به فضا می رسد و هوای خانه شما به طور مداوم تمیز می شود. گیاهان علاوه بر تصفیه هوا، انرژی ساکن یک فضا را تغییر می دهند و از افسردگی و بدخلقی جلوگیری می کنند.

ترفندهای تغییر دکوراسیون 1401

اشیاء قدیمی

یکی از ترندهای امسال استفاده از اشیای قدیمی است که به آن عتیقه نیز می گویند برای دگرگونی دکور. این ترفند تغییر دکور به ارتباط گذشته با حال و آینده کمک می کند و ما را به یاد خاطرات خوب می اندازد یا ما را به یاد روزهای خوب گذشته می اندازد. چیدن وسایل آنتیک در کنار وسایل شیک توصیه می شود و این تضاد خود زیبایی ایجاد می کند. مثلاً عتیقه ها را در کمدهای دیواری چوبی بچینید یا در کابینت های شیشه ای تزئینی استفاده کنید.

تابلو رنگی

استفاده از تابلوهای رنگی مانند تابلوهای انتزاعی و رزینی در طول سالیان متمادی وارد عرصه دکوراسیون داخلی شده است. همانند سال های گذشته، امسال نیز یک روند جذاب برای تغییر دکوراسیون، استفاده از این پنل ها است. نوع دیگری از پنل هایی که می توانید از آن استفاده کنید پنل های اکریلیک اکریلیک است که به دلیل تنوع رنگ و جذابیتی که ایجاد می کند محیط خانه را شاد می کند.

ترفندهای تغییر دکوراسیون 1401

مبلمان حصیری

این مبلمان به دلیل سبک بودن بسیار توصیه می شود. از این مبلمان می توانید در ایوان، حیاط خلوت، اتاق نشیمن و اتاق خواب استفاده کنید. مطمئن شوید که رنگ حصیر با رنگ چوب استفاده شده در متریال خانه شما مطابقت دارد. برای زیباتر شدن خانه خود به این مقاله مدل مبلمان که با هر دکوری همخوانی دارد مراجعه کنید.

مبلمان حصیری

رشته های LED

یک ترفند برای تغییر دکور ۱۴۰۱ استفاده از رشته های LED است. رشته‌های ال‌ای‌دی رنگ‌ها و انواع نور بسیار متنوعی دارند که می‌توان از آنها برای تغییر دکوراسیون خانه استفاده کرد. به خصوص در دکوراسیون اتاق خواب و نشیمن می توانید ایده های زیبایی را با آنها پیاده سازی کنید.

تزئینات رنگارنگ

اشیاء رنگی جزو ترندهای ۱۴۰۱ و ۲۰۲۲ هستند. تحقیقات نشان داده است که رنگ ها می توانند به خوبی در ایجاد حس خوب و جلوگیری از افسردگی موثر باشند. اگر مبلمان خانه را از قبل دارید و قصد تعویض آن را ندارید، مشکلی نیست، می توانید قسمت های کوچک خانه را رنگی کنید. این اقلام شامل گل، کوسن، جا عود، گلدان، سفره و تابلو نقاشی است.

تزئینات رنگارنگ

مطالعات پیشنهادی: مواد ۴ ایده عالی برای بزرگ کردن کمد خواندن به

اپلیکیشن مجله دلتا