تست دانش! – ایناو سابقه عجیبی در فوتبال ایران دارد. بازیکن تستی که “ستاره” شد و بعدها دانش و اخلاقش را به خوبی نشان داد.

به گزارش ایسنا دنیای اقتصاد وی نوشت: قرار نیست از کمک سه میلیارد تومانی محمد انصاری به خیریه برای تامین جهیزیه زوج های نیازمند “افسانه” بسازیم. با این حال، این تعداد کمی نیست و همه خواهان چنین کمکی هستند. با هر ثروتی می خواهیم تعداد این افراد در ورزش کشور بیشتر و بیشتر شود. به خصوص فوتبال که اغلب اخبار ناخوشایندی از نابرابری هایش به گوش می رسد اما محمد انصاری نور زیبایی در این عرصه می تابد. ; ستاره سابق پرسپولیس که اعتبارات سه میلیارد تومانی خود را از این باشگاه صرف امور خیریه کرد، سابقه عجیبی در فوتبال ایران دارد. بازیکن تستی که “ستاره” شد و بعدها دانش و اخلاقش را به خوبی نشان داد.

وقتی توجه برونکو را جلب کرد

پرسپولیس محمد انصاری تاریخچه جالبی در تبدیل شدن به او داشت. قبل از شروع لیگ پانزدهم در حالی که پرسپولیس در اردوی ترکیه بود به او پیشنهاد آزمایشی با برانکو ایوانکوویچ داده شد. سرمربی کروات قرمزپوش از او نیز خواست تا در تمرینات شرکت کند اما تدارکاتی با تاخیر به انصاری کمک کرد و موضوع را جدی نگرفت. برانکو خیلی گلایه کرد و درخواستش را تکرار کرد. سرانجام انصاری بخاری را پذیرفت و به زودی مورد توجه استاد قرار گرفت و استاد تصمیم گرفت به تهران بازگردد و قرارداد خود را ببندد. انصاری از ابتدای لیگ پانزدهم به این تیم پیوست اما کار خود را از روی نیمکت آغاز کرد. با گذشت زمان و مصدومیت هم تیمی هایش، انصاری در نهایت فرصت طلایی برای بازی در سمت چپ خط دفاعی سرخ پوشان به دست آورد. انصاری کم کم آنقدر خود را خوب و مسلط نشان داد که در آن پست جایگاهی بی بدیل به دست آورد و به تیم ملی نیز دعوت شد. انصاری در دوران حضور برونکو در پرسپولیس در پست دفاع وسط هم بازی می کرد و کاملا مطیع کادرفنی بود. در آن زمان زمزمه هایی مبنی بر تمدید قرارداد ۲۴۰ میلیون تومانی باشگاه به گوش می رسید که گویا خود انصاری به آن اعتراض کرده است!

او گم نشده بود

محمد انصاری دو عکس جالب دارد; یکی در سال ۱۳۹۲ که اولین قراردادش را با پرسپولیس امضا کرد و دیگری در سال ۱۳۹۲ که با سرخپوشان تمدید کرد. این دو عکس سه سال با هم فاصله دارند اما انصاری پیراهن یکسانی بر تن دارد و هر دو ساعت یکسان دارند. عکس اول متعلق به زمان ناشناس اوست. در حالی که مشخصا هیچ یک از اعضای هیئت مدیره باشگاه نمی خواستند در کنار این بازیکن قرار بگیرند تا عکس یادگاری بگیرند، عکس دوم طبیعتاً در زمان محبوبیت گسترده او گرفته شد، اما همه این احساس انصاری بود و تغییری نکرد. همه اینها در حالی است که بسیاری از بازیکنان فوتبال پس از چاپ عکس خود بر روی جلد مطبوعات دچار توهم سلطنتی می شوند و ظاهرشان مانند بهشت ​​از زمین است.

ظاهر انصاری قبل و بعد از شهرت اندکی تغییر کرده است. مصاحبه تلویزیونی انصاری در نوامبر ۲۰۱۹ را به یاد بیاورید. جایی که او درباره رد پیشنهادهای خارجی در زمان بسته شدن پنجره باشگاه گفت: «از رد آن پیشنهاد پشیمان نیستم. پرسپولیس آن موقع به من نیاز داشت. من هنوز خودم را یک بازیکن آزمایشی می بینم چون پرسپولیس همه چیز را به من داد.» پیشنهادی بود و من آن را رد کردم، به خاطر استعدادم در این تیم بود.

انتهای پیام/

زخم

پس آزمون دانش! – ایسنا برای اولین بار در چت افق ظاهر شد.