تفاوت مزوتراپی و مزوژل چیست؟ کدام را انتخاب کنیم؟


ماده ای به نام اسید هیالورونیک در درمان های مزوژل و مزوتراپی استفاده می شود. وظیفه اصلی این ماده حفظ آب است تا بافت های پوست بتوانند رطوبت را حفظ کنند. به دلیل فواید اسید هیالورونیک (ماده ای که در مزوتراپی و مزوژل استفاده می شود)، پزشکان مزوتراپی و مزوژل را بهترین درمان می دانند.

اما مزوتراپی چیست و انواع مزوژل چیست؟ در ادامه به بررسی هر یک از آنها به صورت جداگانه و مقایسه این دو روش احیا کننده می پردازیم.

مزوتراپی چیست؟

تفاوت مزوتراپی و مزوژل

تفاوت مزوتراپی و مزوژل

درمان مزوتراپی یک درمان زیبایی با بیهوشی و کمترین درد و خونریزی است. مزوتراپی با هدف جوانسازی نواحی مشکل دار بدن مانند سلولیت، چاقی موضعی، فرم بدن و جوانسازی صورت و گردن در کلینیک ها و مطب ها انجام می شود. مزوتراپی با تزریق انواع داروها، ویتامین ها و مواد معدنی مورد تایید FDA انجام می شود.

مزوگل چیست و کدام مشهورتر است؟

مزوژ ل

مزوژل درمانی برای بازسازی پوست است. ماده مورد استفاده در این نوع درمان اسید هیالورونیک است که غلظت بالایی دارد و تهیه می شود که با تکنیک میکرونیزه به پوست تزریق می شود. تزریق اسید هیالورونیک در فرآیند ترمیم مزوژل، تولید کلاژن و الاستین را تحریک می کند و طبیعتاً باعث بهبود رنگ پوست و چین و چروک و آبرسانی به پوست می شود.

دکتر. برای اطلاعات بیشتر در مورد مزوگل و انواع آن به همراه توضیحات ویدئویی درباره آقاپور از لینک زیر استفاده کنید:

dr-aghapour.com/ مزوژل /

مزایای مزوگل عبارتند از:

  • تولید کلاژن مزوژن را تحریک می کند.
  • مزوژل چین و چروک را بهبود می بخشد.
  • مزوژل درخشندگی پوست را افزایش می دهد.
  • مزوژل کیفیت و بافت پوست را بهبود می بخشد.
  • مزوژل خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می دهد.

پروفایل mesogel

Profilo Mesogel یک درمان ضد پیری است. درمان پروفیلو مزوژل باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین شده و به جوانسازی و سفت شدن پوست کمک می کند. پروفیلو مزوژل به آبرسانی پوست نیز کمک می کند.

جالپرو مزوگل

مزوژل جالپرو روشی کارآمد و موثر برای درمان تغییرات ناشی از افزایش سن است. با JalPro Mesogel پوست بدن و صورت سفت و آبرسانی شده و چین و چروک ها نرم می شوند. بعد از ۲۵ سالگی تولید کلاژن که وظیفه ارتجاعی پوست را بر عهده دارد در بدن کاهش می یابد و در ۴۰ سالگی میزان آن به حدود ۲۰ درصد می رسد. یکی از راه های جبران این ضایعات، ترمیم پوست با مزوژل جالپرو است.

تفاوت مزوتراپی و مزوژل

تفاوت مزوتراپی و مزوژل

تفاوت مزوتراپی و مزوژل

مزوژل یک روش درمانی بسیار جدید است که به عنوان یکی از بهترین درمان ها برای آسیب های پوستی شناخته می شود. مزوژل همچنین یک مکانیسم تحریک فیبروبلاست است.

فیبروبلاست ها تأثیر قابل توجهی بر تولید الاستین، کلاژن و اسید هیالورونیک دارند. این سه عنصر موجود در پوست باعث شادابی، درخشندگی و زیبایی پوست می شود. در فرآیند درمان با مزوژل، پوست شما بسیار جوان تر می شود و دیگر چین و چروک روی پوست شما وجود نخواهد داشت.

مواد مورد استفاده در درمان مزوتراپی در حال حاضر شامل اسید هیالورونیک، کوآنزیم ها، مواد معدنی، اسیدهای آمینه، ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها می باشد. مزوتراپی با استفاده از سوزن های بسیار ظریف و با تزریق محلول مخصوص به لایه میانی پوست در ناحیه آسیب دیده انجام می شود. مزوتراپی بهترین درمان برای آسیب های پوستی و گردش خون ضعیف است.

از دیگر تفاوت های مزوتراپی و مزوژل می توان به غلظت اسید هیالورونیک در آنها اشاره کرد.

بهترین پزشکان برای مزوتراپی و مزوژل

بهترین دکتر مزوتراپی و مزوژل

بهترین دکتر مزوتراپی و مزوژل

انتخاب بهترین پزشک برای مزوتراپی و مزوژل بسیار مهم است. اگر به پزشک مناسب مراجعه کنید، قبل، حین و بعد از مزوتراپی به شما توصیه می کند. برخی از این توصیه ها پس از مزوتراپی و مزوژل درمانی شامل موارد زیر است:

  • به ندرت ممکن است برای چند روز در محل تزریق احساس بی حسی یا گزگز داشته باشید.
  • به مدت ۱۲ ساعت روی محل های تزریق آرایش نکنید. کاهش خطر عفونت های پوستی بسیار مهم است.
  • تا زمانی که تورم و قرمزی اولیه برطرف نشده است، ناحیه تحت درمان را در معرض گرمای بیش از حد (مانند رنگ کردن تخت، سونا، یا آفتاب گرفتن) قرار ندهید.
  • قرمزی پوست اطراف محل تزریق و همچنین سفید شدن ناحیه ای که کرم بی حس کننده تزریق شده است، شایع است. این فرآیند فقط چند ساعت طول می کشد.
  • شایع ترین عارضه مزوتراپی و درمان مزوتلیوما کبودی است. با استفاده از یخ می توانید زخم را کاهش دهید. بهتر است روز بعد از مزوتراپی و مزوژل روی زخم را با کانسیلر بپوشانید.

بهترین کلینیک مزوتراپی و مزوژل

مزوتراپی و کلینیک مزوگل

دکتر. کلینیک آرمیتا آقاپور یکی از بهترین کلینیک های مزوتراپی و مزوژلیک در تهران می باشد که برای انجام این درمان ها از بهترین مواد و جدیدترین متدهای روز استفاده می کنند و همواره به رضایت، زیبایی و سلامت مراجعه کنندگان خود پایبند هستند. . بودن

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلیه خدمات کلینیک، قیمت ها و نحوه رزرواسیون و مشاهده فیلم توضیح خدمات توسط خود پزشک با دکتر دکتر تماس حاصل فرمایید. به وب سایت رسمی آرمیتا آقاپور مراجعه کنید:

www.dr-aghapour.com