تلاش کمانداران معلول برای کسب مدال در کشورهای اسلامی
مربی تیم ملی چتربازان با اشاره به اعزام ۱۱ کماندار به بازی های کشورهای اسلامی گفت: تلاش بر این است که در اولین دوره بازی های کشورهای اسلامی حضور پررنگ و کسب مدال داشته باشیم.

جبریل عبادی در گفت وگو با ایسنا، درباره زمان اعزام کمانداران معلول به بازی های ملل اسلامی در قونیه ترکیه اظهار کرد: آخرین اردوی آماده سازی کمانداران برای حضور در بازی های کشورهای اسلامی از امروز شنبه ۲۶ مردادماه آغاز شد. حضور آنها در قونیه ترکیه. حضور ۱۱ ورزشکار در سایت تیروکمان که تا ۵ مردادماه تا اعزام تیم به ترکیه ادامه دارد، البته کمانداران معلولی هستند که چند روز قبل برای دسته بندی و بررسی تجهیزات خود به این مسابقات می روند.

وی محمدرضا زندی، اصغر زری نژاد، محمدرضا عامری، علی سینا منشازاده، رمضان بیابانی، منیره السادات حسینی، غلامرضا رحیمی، فرزانه اصغری، مریم یاورپور، هادی نوری و سامیه رحیمی را به عنوان تیراندازان اعزامی به بازی های کشورهای اسلامی منصوب کرد. وی گفت: در اردوی گذشته فشار تمرینات را کاهش دادیم و تمرکزمان را روی تمرینات تیمی گذاشتیم تا ورزشکاران خسته نباشند و با شرایط خوبی از ترکیه خارج شوند.

سرمربی تیم ملی پرت دوومیدانی در پاسخ به این سوال که انتظار دارید کمانداران در اولین حضور خود در بازی های کشورهای اسلامی چقدر مدال کسب کنند، گفت: در مسابقات جهانی امارات کمانداران معلول به این مدال دست یافتند. بهترین نتیجه ممکن و شرایط آنها بسیار رضایت بخش بود. با توجه به اینکه سطح ورزش کشورهای اسلامی از مسابقات جهانی پایین تر است، پیش بینی ما این است که کمانداران در اولین حضور کمانداران در بازی های کشورهای اسلامی جسورانه نشان دهند و مدال بگیرند.

عبادی در پایان ترکیه را یکی از حریفان برتر ایران در بین کشورهای اسلامی عنوان کرد و گفت: ترکیه به دلیل شرایط میزبانی سخت ترین حریف تیراندازان ایرانی است و قطعا برای کسب مدال رقابت سختی با میزبان خواهیم داشت. البته کمانداران ما هم جزو بهترین ها هستند و برای رسیدن به سکو تلاش خواهند کرد.

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


ممکن است آدرس را اشتباه تایپ کرده باشید. به طور خودکار به صفحه اول می روید…