تمجید ستاره درجه یک والیبال ژاپنی از محل برگزاری المپیک / نیشیدا!
نیشیدا با عملکرد درخشان خود در لیگ ملت های والیبال مورد توجه والیبالیست ها قرار گرفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از المپیک، یوگی نیشیدا با خدماتی در سطح جهانی در رقابت های لیگ ملت های والیبال خوش درخشید. این بازیکن ۲۲ ساله فصل گذشته نقش فعالی در سری آ بازی کرد تا به چهره ای برجسته در تیم ملی مردان ژاپن تبدیل شود. نیشیدا که اکنون ۲۲ ساله است، در هفته اول لیگ ملت ها تنها ۳ بازی برای تیمش انجام داده است. او در دو بازی اول در مجموع ۵۱ امتیاز کسب کرد.

در پایان هفته اول این رقابت ها آلن سوزا از برزیل با ۷۸ امتیاز به عنوان برترین گلزن این رقابت ها شناخته شد. ژانگ از چین با ۷۶ امتیاز در رده دوم قرار دارد. نیشیدا با ۶۸ امتیاز در رده سوم قرار دارد، اما با توجه به اینکه هم نفر اول و هم نفر دوم در ۴ بازی شرکت کردند، خواهیم دید که نیشیدا چقدر خوب کار می کند زیرا این ستاره ژاپنی تنها سه بازی دارد. وارد میدان شد

همچنین با نگاهی به سرویس نیشیدا می توان به کیفیت این بازیکن پی برد چرا که مثلا در بازی با ایران این ستاره ژاپنی ۵ امتیاز سرویس گرفت. نیشیدا متولد سال ۲۰۰۰ والیبال را در سن ۵ سالگی تحت تاثیر برادر و خواهرش که هر دو در والیبال سخت کار می کردند شروع کرد. در جام جهانی ۲۰۱۹ بود که نام ۱۸۷ سانتی متری نیشیدا بر سر زبان ها افتاد.

به گزارش ایسنا، در هفته اول لیگ ملت های والیبال، تیم والیبال ژاپن خوش درخشید و در رده دوم این رقابت ها قرار گرفت. ایالات متحده نیز با چهار برد در صدر این مسابقات قرار دارد. تیم ملی والیبال ضعیف ایران با دو برد یازدهم است.

انتهای پیام/

می جوشد

مطالب پیشنهادی


همایش اهدا و ورزش امروز (دوشنبه) با حضور رضا صالحی امیری در سالن آکادمی پرشین.