تمریناتی که می توانید با سگ تناسب اندام Kennedy خود انجام دهید


سگها به اندازه شما ورزش را دوست دارند ، و مخصوصاً برای صاحبان حیوانات خانگی با نژادهای فعال ، پیدا کردن تمریناتی که هم شما و هم فرزندتان از آنها لذت ببرید می تواند آنها را به یکدیگر نزدیک کند و به شما کمک کند سبک زندگی سالم تری داشته باشید! حتی اگر سگی ندارید که همیشه برای دویدن یا بازی فریزبی رها شود ، تمرینات کم شدت دیگری نیز وجود دارد که می توانید با سگ خود انجام دهید.

داگی یوگا

بله ، سگ یوگا یک چیز است! این برای سگ های آرام تر و آموزش دیده بهترین کار را می کند و چندین فیلم آنلاین وجود دارد که می تواند به شما و سگ شما کمک کند تا انعطاف پذیری داشته باشند. اگر سگ شما دارای باسن بدی است – یک فیزیوتراپی سگ خاص می تواند در سگ سگ سگ روزانه شما گنجانده شود.

پیاده روی و دویدن

اگر در نزدیکی مسیرهای باز زندگی می کنید ، سگ خود را همراه ببرید! هر دوی شما می توانید مکان های جدیدی را برای دویدن یا پیاده روی کاوش کنید و همچنین ورزش های عالی انجام دهید. با خود آب هر دو نفر را فراموش نکنید – پیاده روی و ردیابی مسیر می تواند خسته کننده تر از یک پیاده روی معمولی باشد.

تنیس

زدن توپ تنیس به جلو و عقب سرگرم کننده است و اگر سگی دارید که دوست دارد آن را برگرداند ، می توانید خدمات خود را ارتقا دهید. تو به سگ خود کمک کنید تا ناهماهنگ و دلسوز باشد! مطمئن شوید مکان هایی که انتخاب می کنید سگ پسند هستند یا در زمان های اوج بار به آنجا می روند.

آموزش پیاده روی در پیاده روی های روزانه خود

در حین قدم زدن با سگ خود ، می توانید ورزش وزن بدن را نیز انجام دهید. هر پنج دقیقه یکبار برای انجام 15 حرکت اسکوات توقف کنید ، یا وزنه های سبک دستی بیاورید و هنگام راه رفتن با سگ خود دستان خود را تمرین دهید. بسیاری از تمرینات متفاوت و آسان وزن بدن شامل تمرینات مقاومتی است و هنگامی که بدن شما از راه رفتن گرم می شود ، ممکن است انجام آنها آسان تر باشد.

شنا كردن

اگر نزدیک دریاچه یا استخر شنا دوست دارید ، سگ شما دوست دارد با شما شنا کند! با این حال ، همه سگ ها نمی توانند شنا کنند – با دامپزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که نژادی دوستدار آب دارید و قبل از اینکه سگ خود را به استخر ببرید یا در دریاچه به چه نوع آموزش نیاز دارد.

Ultimate Frisbee یا Disc Golf

اگر شما یا سگتان به تنیس علاقه ندارید ، سعی کنید خانواده و توله سگ را به بازی فریزبی ببرید. حتی سگهای جوانتر یا کمتر فعال نیز می توانند از بیرون زدن هوای تازه و گذراندن وقت با هم لذت ببرند.

سایر گزینه های تناسب اندام

برای لذت بردن از یک تمرین عالی روی تمام بدن ، نیازی به سگ ندارید. اگر جنبه اجتماعی تناسب اندام را دوست دارید ، یکی از کلاس های کیک بوکسینگ ما را در شهرستان کامدن یا تمرین ZUMBA® در South Jersey را امتحان کنید. Kennedy Fitness یک تقویم کامل از کلاس های تناسب اندام به صورت گروهی دارد و ما همیشه مشتاق دیدن چهره های جدید هستیم! آنچه را که در وب سایت ما در دسترس است بررسی کنید-یا فقط به یکی از سالن های بدنسازی ما مراجعه کنید تا به تنهایی با یک مربی شخصی تمرین کنید!دیدگاهتان را بنویسید