توضیحاتی در مورد قطعی برق در برخی از شهرهای خوزستان
ایسنا/خوزستان سخنگوی صنعت برق جنوب غرب کشور گفت: شبکه برق خوزستان در حال حاضر رکورد تاریخی مصرف برق را به ثبت می رساند که روز پنجشنبه ۸۷۲۰ مگاوات مصرف برق به ثبت رسیده است.

کیومرث روزی درباره قطعی برق برخی از شهرهای شمال شرق خوزستان گفت: در حال حاضر شبکه برق خوزستان در حال ثبت رکوردهای تاریخی مصرف برق است به طوری که در روز پنجشنبه ۸ هزار و ۷۲۰ مگاوات برق ثبت شد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: این مصرف برق زمانی رخ داده که دمای هوا ۵۳ درجه و رطوبت در برخی نقاط ۹۰ درصد بوده است. این شرایط باعث افزایش مصرف برق و اضافه بار برخی تجهیزات شبکه می شود.

سخنگوی اداره برق جنوب غرب کشور گفت: در روز جمعه نیز مانند روز گذشته مصرف برق در بسیاری از نقاط به ویژه شهرهای ایذه، باغ ملک و رامهرمز افزایش یافت که منجر به افزایش مصرف برق شد. و تجهیزات گرمایشی، پست اصلی باغ ملک مدتی است که به محض رفع شورت، همکاران توانستند بلافاصله بسیاری از بارهای از دست رفته را عادی کرده و بار را انتقال داده و مردم را برقدار کنند.

وی یک بار گفت: در ایستگاه توزیع فوق مشکلی نداشتیم و تمام ایستگاه های توزیع فوق در مدار بودند، اما ایستگاه اصلی انتقال برق در باغ ملک مشکل داشت. در حال حاضر مشکلی در شبکه وجود ندارد و آخرین فیدرهای پست باغ ملک در حال وصل شدن است و در عرض چند دقیقه شهر باغ ملک به عنوان آخرین شهری که با خاموشی مواجه شده است به طور کامل بر روی مدار مصرف باز می گردد.

وی در یک برنامه تلویزیونی گفت: در این ایام که دمای هوا و رطوبت هوا بسیار بالاست، هرچند تحمل گرما بسیار سخت است، از مردم می خواهیم مصرف برق خود را کاهش دهند تا با خاموشی مواجه نشویم.

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


نوار برق پی وی سی: لوله پی وی سی شاسبون، قیمت لوله پی وی سی، قیمت لوله پی وی سی دیجیکا، …