تولید مکمل های دارای استانداردهای دارویی


راهبردهای جدید درمان و پیشگیری؛ راه حل عابدی برای آینده ای سالم

تولید مکمل

دکتر. داروخانه عبیدی به ارتقای سلامت و ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه به عنوان بخشی از رسالت و مسئولیت خود معتقد است. درمان روزانه بیش از ۴ میلیون بیمار مبتلا به بیماری های غیرواگیر و بهبود بیش از ۸۰ میلیون علائم بیماری های سخت در سال نشان می دهد عبیدی ۷۶ سال است که در کنار بیماران و پزشکان بوده است. عبیدی با اشاعه فرهنگ پیشگیری و ترویج بیماری ها و همچنین تولید مکمل های مطابق با استانداردهای دارویی به دنبال ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه با حضور جدی در این عرصه است.

دکتر دکتر در راستای رسالت خود برای ارتقای سلامت جامعه و حمایت از سلامت کودکان، بزرگسالان و به ویژه زنان. داروخانه عبیدی صبح امروز سه شنبه ۳۱ خردادماه با حضور مدیران سایت جدید، جمعی از پزشکان، داروسازان و اعضای هیئت مدیره سازمان غذا و دارو، اعضای سندیکای داروهای انسانی و مصرف دارو مکمل ها فرهنگ پیشگیری از بیماری ها را معرفی کردند و تمرکز بر ترویج بود.

در دنیای مدرن امروز سبک زندگی باعث شده است که افراد از بدو تولد تا پیری به حفظ سلامت خود نیاز داشته باشند. به عنوان مثال، کمبود آهن در کودکان بسیار مهم است. عوارض کم خونی در کودکان شامل از دست دادن هوش، از دست دادن توانایی یادگیری، کم خوابی، توقف رشد و کاهش عملکرد سیستم ایمنی است. در این میان، سلامت زنان و مادران با سلامت خانواده برابری می کند; بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت، بیش از ۲ میلیون زن ایرانی در سنین باروری (۱۵ تا ۴۹ سال) از کم خونی رنج می برند که بیش از نیمی از آن به دلیل فقر آهن است. یکی دیگر از عوامل مهم در کم خونی کمبود فولات است. یک سوم مادران باردار کمبود فولات دارند و با ذخایر آهن ناکافی باردار می شوند. این کمبودها می تواند صدمات جبران ناپذیری به جنین وارد کند.

پیشگیری از یک بیماری

سلامتی در میانسالی و سالمندی باعث افزایش امید به زندگی در هر دو بعد فردی و اجتماعی می شود. حدود ۴ میلیون سالمند در ایران از پوکی استخوان رنج می برند، ۸۰ درصد ایرانیان در حال حاضر کلسیم کافی دریافت نمی کنند و بیش از ۵۰ میلیون نفر در جامعه دچار کمبود ویتامین D هستند که منجر به ایجاد بیماری های مرتبط با سلامت استخوان می شود. . و سیستم ایمنی نقش مهمی ایفا می کند. دستورالعمل های ملی توصیه می کند که همه ایرانی ها ویتامین D را حتی بدون آزمایش مصرف کنند.

داروسازی دکتر عبیدی این بار با تکیه بر اعتماد پزشکان، داروسازان و عموم مردم، اقدام به توسعه مکمل های دارویی بر اساس استانداردهای تولید دارو، با استانداردهای تولید دارو کرده و مکمل های دارویی را در دسترس همگان قرار می دهد. حضور موثر در کاهش بیماری ها و ترویج فرهنگ پیشگیری از بیماری، برداشتن گامی دیگر در جهت ارتقای سلامت جامعه. این فرهنگ منجر به کاهش بیماری ها و افزایش سطح زندگی مردم عادی می شود. این امر می تواند هزینه های درمان را برای عموم مردم و نظام سلامت به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

داروسازی دکتر عبیدی

داروخانه دکتر عبیدی از دیرباز به اهمیت پیشگیری از بیماری پی برده و از سال ۱۳۹۳ با تولید خانواده مکمل فورفورت کمک شایانی به مبارزه با فقر آهن و حمایت از سلامت زنان کرده است و از این رو همواره کیفیت آن پیگیری و تایید می شود. یک میلیون و دو میلیون نفر از هموطنان پرمصرف ترین این مکمل ها هستند. ارائه انواع مکمل های فروفورت و روفولیک و راهکارهای جدید برای پیشگیری از کم خونی و عواقب آن و با عرضه بیش از ۷۰ محصول جدید و مبتکرانه در آینده نزدیک، مکمل های دارویی در تمام سنین برای حفظ و بهبود سطوح مورد نیاز است. سلامت جامعه را تضمین کند.

درباره داروخانه دکتر بدی

دکتر داروسازی عبیدی اولین داروخانه ایران با سابقه درخشان ۷۶ ساله است که مکمل های دارویی و دارویی تولید می کند و میراثی از کیفیت و نوآوری در صنعت داروسازی کشور است. داروخانه دکتر عبیدی با نگاه به عوامل موثر بر کیفیت دارو و ارائه راهکارهای درمانی موثر و لازم برای ارتقای سلامت جامعه همواره همراه همه ایرانیان بوده و خواهد بود.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟