تولید کننده نرم افزار نوشت افزار آنتی باکتریال در جهان برترین صنعتگر استان تهران شد


خلاصه: رتبه اول در بخش صنعت کارآفرینان برتر استان تهران: دانش بنیان باید موتور محرکه ارتقای بهره وری، نوآوری و نفوذ در بازارهای بین المللی باشد. در مراسم چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر که امروز سه شنبه ۱۳ مرداد ماه سال جاری در محل سالن تریش برگزار شد، از برگزیدگان چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تهران تقدیر شد. […]

مرور: رتبه اول بخش صنعت کارآفرینان برتر استان تهران: دانش بنیان باید موتور محرکه ارتقای بهره وری، نوآوری و نفوذ در بازارهای بین المللی باشد.

تولید کننده نرم افزار آنتی باکتریال

در مراسم چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر که امروز سه شنبه ۱۳ مرداد ماه سال جاری در محل تالار تشاه برگزار شد، از برگزیدگان چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تهران تجلیل شد. معاون وزیر امنیت و استاندار تهران دکتر. مهرداد علیپور هریسی، دانش بنایان و مدیرعامل شرکت فناوری نانو علی، تحریر پارسیان و بنیانگذار برند پنتر در صنعت نوشت افزار، رتبه اول «بخش صنعت» و کارآفرین برتر را کسب کرد. وی همچنین به دعوت وزارتخانه به عنوان نماینده بخش صنعت در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت و بر لزوم هماهنگی و همکاری دولت و بخش خصوصی تاکید کرد. بر اساس شناسایی و معرفی شرکت‌هایی است که «نوآوری کرده‌اند تا در سه سال گذشته منجر به رشد بالا شوند.» در ادبیات کارآفرینی جهانی، «شرکت‌های با رشد بالا» شرکت‌هایی هستند که مسیر نوآوری را طی کرده‌اند و به موفقیت رسیده‌اند. رشد بالا و مستمر در فروش، اشتغال و ارزش افزوده بر خلاف عرف متعارف، در واقع این شرکت ها بیشترین سهم را در ایجاد ارزش افزوده برای کشور و بهبود بهره وری، نوآوری و نفوذ در بازارهای بین المللی دارند و موتور محرکه آن هستند. .

تاجر برتر استان تهران

گفتنی است دکتر مهرداد علیپور هریسی کارآفرین برتر و رتبه اول در حوزه صنعتی این جشنواره فارغ التحصیل رتبه ممتاز از دانشگاه تهران با مدرک دکتری کارآفرینی و مخترع آنتی آنتی است. نرم افزار نوشتن باکتری به غیر از محصولات آنتی باکتریال و سلامت محور، مجموعه ای از محصولات فناوری نانو مانند رنگ های هنری ضد خش نیز توسط شرکت تحت مدیریت وی ساخته و عرضه می شود. مجموعه محصولات این شرکت دانش بنیان و نانوتکنولوژی که مبتنی بر نوآوری و دستاوردهای جدید علمی است توسط دکتر معروف به محصولات Panter. همچنین تیم پانتر اولین مجوز تحقیق و توسعه کشور در صنعت نوشت افزار را به شماره ۲۶۴۴۲۶/۶۰ از وزارت صنعت، معدن و تجارت اخذ کرده و آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد با گواهینامه شماره T/3916 و یک آزمایشگاه ISO17025. گواهی صلاحیت. به شماره NACI/Lab/1611 و با مجوز مرکز خدمات مشاوره و کارآفرینی و استودیو تخصصی استارت آپ پانتر به عنوان اولین مرکز تخصصی آموزش، پژوهش و شتاب دهی در توسعه اکوسیستم کارآفرینی کشور. صنعت ثابت به شماره پروانه ۲۰۲۲۴۶/۴۲/۰۰۲ از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مجموعه ای پرافتخار در صنعت کشور می باشد. دکتر. مهرداد علیپور هریسی در راه اندازی برند معتبر پانتر از روش های علمی روز بهره برده و طی تحقیقات گسترده در دانشگاه تهران به عنوان بنیانگذار «مدل برندآفرینی» شناخته می شود. این الگو را می توان الگوی منحصر به فردی برای توسعه کارآفرینی جوانان و نخبگان نوآور کشور دانست. همچنین جدا از فعالیت‌های علمی، پژوهشی و اجرایی متعدد، بر اساس حکمی از سوی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به شماره ۹۸۰/۶۹۸۵۴ مورخ ۲۳/۰۳/۱۳۰۱، هم‌اکنون مشاور صنایع، اصناف و فعالیت می‌باشد. تجار و اتحادیه ها، انجمن ها و سایر تشکل های مرتبط انتخاب و منصوب می شوند. به نظر می رسد با توجه به فرصت های بالقوه کشور در بخش صنعت و برخورداری از سرمایه های انسانی ماهر و متعهد می توان شاهد توسعه صنعت دانش بنیان کشور بود.

دکتر مهرداد علیپور هریسی

امید است با تمرکز بر فرصت های موجود و عزم و تدبیر سریع برای رفع مشکلات کارآفرینان و فضای کسب و کار کشور بتوانیم آینده ای روشن را برای جوانان پرتلاش و مستعد کشور رقم بزنیم. . .
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟