تو شهر ارواح بودی شهر ارواح بودایی است.


با شنیدن نام شهر ارواح، مناطق ارواح به ذهن شما خطور می کند. شهرهای ارواح در آمریکا در واقع مکان هایی هستند که زمانی مسکونی بوده و سپس به طور ناگهانی متروکه شده اند و هنوز هم مسکونی هستند.

تو یه شهر ارواح بودی

شهر بودی یکی از معروف ترین مکان های متروکه در جهان است که به شهر جن زده آمریکا معروف است. “بادی” هر سال میزبان بیش از ۲۰۰۰۰۰ بازدید کننده از سراسر جهان است. برای یادگیری تو یه شهر ارواح بودی با مجله دلتا بودن با

تو یه شهر ارواح بودی

تو یک شهر ارواح در آمریکا بودی

بادی شهری در شرق کوه‌های سیرا نوادا در کالیفرنیا است. در سال ۱۸۵۹، ویلیام بادی طلا را حفاری کرد که امروزه به آن بادی ابیس می گویند. یک سال بعد درگذشت و شهر کنونی به افتخار او بودایی نامیده شد.

مردم به دنبال ثروت و زندگی بهتر به این شهر کوچک می آمدند. این منطقه به یک شهر معدنی بزرگ پر از خانواده ها، دزدان، مغازه داران و غیره تبدیل شد تا اینکه برای ادامه استخراج معدن بسیار گران شد.

شهر ارواح

معدنچیان شهر به زودی ثروتمند شدند و پس از جمع آوری مقادیر زیادی طلا و نقره، به شهرهای دیگر ایالات متحده مانند آریزونا، مونتانا و یوتا نقل مکان کردند.

اندکی بعد، در نتیجه عدم رونق اقتصادی، شهر بادی متروک و به شهر ارواح تبدیل شد. امروزه این شهر به عنوان یکی از معروف ترین شهرهای متروکه جهان یا شهر ارواح آمریکا شناخته می شود.

بودی، شهری در کالیفرنیا

داستان ارواح در شهر ارواح

یکی از ارواح مشاهده شده مربوط به مردی است که از پنجره طبقه دوم یک ساختمان به بیرون نگاه می کند. دیگری روح دختر جوانی است که در اطراف قبرستان قدیمی شهر سرگردان است که در گذشته به طور تصادفی توسط یک خردسال به قتل رسیده است. همچنین پیرزنی روی صندلی گهواره ای نشسته و به این سو و آن سو می لرزد. گفته می شود حتی در داخل شهر نیز روح یک قاطر در خیابان ها پرسه می زند و مردم بر این باورند که با ریزش سقف معدن کشته شده است.

تو یه روح تو شهر بودی

داستان بسیار جالب و ترسناک دیگری نیز از این شهر وجود دارد و مربوط به مردی است که گفته می شود در حال مستی به همسرش شلیک کرده است.

سه مرد به دلیل اینکه همسرش را کشته بود او را تا سر حد مرگ کتک زدند. گفته می شود روحیه خشمگین او به دنبال انتقام است. گمان می رود هر سه به طور مرموزی کشته شده اند.

تو یک شهر ارواح در آمریکا بودی

این روزها در بودیسم چه می گذرد؟

امروز «بادی» شهری متروکه بیش نیست. ویرانه های یک کارخانه معدن طلا تنها خاطره این شهر است. ۱۱۰ ساختمان دیگر دست نخورده باقی مانده اند و بدنه و سایر متعلقات آنها از جمله فضای داخلی برخی از این ساختمان ها هنوز سالم مانده است.

این روزها در بودیسم چه می گذرد؟

امروزه شهر بودی به یک پارک تاریخی تبدیل شده است که سالانه بیش از ۲۰۰۰۰۰ بازدید کننده از سراسر جهان را به خود جذب می کند. گردشگران از این شهر دیدن می کنند تا تاریخ آن را بشنوند و زندگی مردم آن را تصور کنند. با عبور از شهر، ماجراجویان متوجه شدند که برخی از خانه های قدیمی خالی از سکنه شده است.

تو بودی

مطالعات پیشنهادی: عناصر آرامگاه آدم، مرموزترین مقبره جهان آنها را بخوان

برنامه را دانلود کنید