جاده های جالب جالب ترین جاده های دنیا را ببینید


در برخی موارد، هدف از سفر صرفاً رانندگی و رویارویی با خطرات جاده است، مهم نیست که جاده به کجا منتهی می شود. اگر از علاقه مندان به رانندگی هیجان انگیز هستید، مطمئناً از سفر در جاده های ارائه شده در زیر لذت خواهید برد.

جاده های جالب

برخی از جاده ها در سراسر جهان به قدری جذاب و هیجان انگیز هستند که در نوع خود مقصد و حتی جاذبه های گردشگری محسوب می شوند. دانستن جاده های جالب و با یک درایو جالب، مجله دلتا همراه باشید.

جاده های جالب

بزرگراه Transfagrason – رومانی، ترانسیلوانیا

این جاده شگفت انگیز و هیجان انگیز در رومانی که به بزرگراه Transfagrasan معروف است ۱۵۱ کیلومتر طول دارد. صفحات بزرگراه ترانسفاگراسان بی پایان است. این جاده دارای شیب تند است، بنابراین می توانید در هوای آزاد این منطقه مقداری آدرنالین لذت ببرید.

جاده کانر، ایرلند

اگر به دنبال هیجان و خطر مواجه هستید، جاده کانر مقصد شماست. این جاده از نوک جنوبی شبه جزیره دینگل شروع می شود و تا خلیج براندون امتداد می یابد، جاده ای با باد و گوشه باریک که از مناظر سرسبز و چندین دریاچه زیبا می گذرد و مناظر آن یادآور داستان های کودکانه است.
جالب ترین جاده های دنیا
اگر علاقه مند به سفر به مکان های جذاب هستید، مقاله لذت های یک سفر بی نظیر به توتکابان را بخوانید.

جاده خاکستر بزرگ، استرالیا

این جاده ساحلی به طول ۲۴۴ کیلومتر از جاذبه های طبیعی بسیار جذابی مانند دره دریاچه ارد و ساحل دوازده حواری می گذرد و مناظر دیدنی آن با آسمان آبی و صاف، دوستداران رانندگی هیجان انگیز و دوستداران آرامش در دامان طبیعت را به خود جذب می کند. مردم را از سراسر جهان جذب می کند.
جالب ترین جاده ها
مطالعات پیشنهادی: برای آشنایی بیشتر با گردشگری بخوانید: در این روستای عجیب همه آلزایمر دارند! خواندن به