جای مناسب برای ساعت دیواری در خانه جای مناسب برای ساعت دیواری در خانه


پیدا کردن مکان مناسب برای ساعت دیواری در خانه بسیار مهم است، زیرا می تواند به افزایش انرژی فضا کمک کند.

مکان مناسب برای ساعت دیواری در خانه

طراحان دکوراسیون منزل تاکید زیادی بر وجود و حضور ساعت در خانه دارند. زیرا چرخاندن بازوهای آن انرژی هوای خانه را افزایش می دهد و صدای تیک تاک آن زندگی خانوادگی را منظم تر می کند. در این مقاله از مجله دلتا شما را با اصول اولیه پیدا کنید مکان مناسب برای ساعت دیواری در خانه ارائه می کنیم

کدام اتاق برای نصب ساعت دیواری مناسب است؟

قرار دادن ساعت دیواری در اتاق خواب مناسب نیست. زیرا صدای تیک تاک ساعت می تواند خواب شما را مختل کند. بنابراین بهتر است آن را در اتاق نشیمن نگهداری کنید.

مکان مناسب برای ساعت دیواری در خانه

بهترین مکان برای قرار دادن ساعت دیواری

نصب ساعت دیواری در خانه قوانین خاص خود را دارد. به عنوان مثال، بهتر است ساعت را جلوی پنجره یا بالکن قرار ندهید. حتی زمانی که در خانه کسی نیست، با حرکت دست ها هوا در خانه جریان می یابد و انرژی تولید می شود. همچنین قرار دادن ساعت در مرکز اتاق نشیمن اشتباه است. بهتر است ساعت را نزدیک درب اتاق قرار دهید که بهترین مکان برای ساعت دیواری در خانه محسوب می شود.

مکان مناسب برای ساعت دیواری در خانه

ارتفاع نصب ساعت دیواری

ساعت را خیلی بالا یا پایین تنظیم نکنید. به طور کلی، ساعت باید در ارتفاعی بین سینه و چشمان شما قرار گیرد. بهتر است ساعت دیواری را طوری قرار دهید که مجبور نباشید بایستید و سرتان را بالا بیاورید تا به آن نگاه کنید. برای چیدمان زیبا در منزل بهترین روش های نصب پرده های منزل را مرور کنید.

ارتفاع نصب ساعت دیواری

اندازه و شکل ساعت دیواری

بهترین متریال برای ساعت چوبی و بهترین شکل ساعت برای خانه مربع است زیرا نمادی از ثبات و آرامش درونی است و کاملاً با یک زندگی آرام سازگار است. ساعت دیواری نباید خیلی بزرگ باشد. برخی از افراد ساعت های رومیزی بزرگ را دوست دارند اما این ساعت ها برای آپارتمان های کوچک مناسب نیستند و صدای آنها باعث اضطراب و نگرانی می شود. نکات چیدمان خانه کوچک را بیشتر بخوانید تا آپارتمان کوچک شما بزرگتر به نظر برسد.

بهترین جهت برای نگه داشتن ساعت

ساعت را در ضلع جنوبی خانه قرار دهید که رو به جلو و پویا است، زیرا این جهت مربوط به عنصر آتش است. اگر این کار را می کنید، رنگ ساعت را از قرمز، بنفش یا نارنجی انتخاب کنید.
به غیر از جنوب، می توانید ساعت را در جهت شرقی یا جنوب شرقی خانه نیز آویزان کنید. همچنین سمت چپ اتاق نشیمن محل مناسبی برای قرار دادن ساعت است. ساعت باید عمدتاً سبز یا فیروزه ای و مربع شکل باشد زیرا این جهت به عنصر چوب مربوط می شود.

بهترین جهت برای نگه داشتن ساعت

مطالعات پیشنهادی: مواد این دستگاه خانه شما را متحول می کند خواندن به

برنامه را دانلود کنید