جزئیات مصاحبه کاندیدا برای مناطق خاصی از آزمون کارشناسی ارشد ثابت شدجزئیات مصاحبه، آزمون های عملی، آزمون های پروژه و انتخاب برندگان توانایی های چندگانه کد در حوزه های امتحانی با شرایط ویژه و جزئیات بورسیه کارشناسی ارشد از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

به گزارش ایسنا، این آیین‌نامه حوزه‌های امتحانی با شرایط و مزایای ویژه شامل اسامی افراد دارای مدارک متعدد، جدول زمان‌بندی مصاحبه و سایر مراحل مربوطه انتخاب رشته و همچنین تاریخ، زمان و مکان می‌باشد. مصاحبه یا آزمون عملی کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته ۱۴۰۱ دو روز پیش بر روی سایت موسسه سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

برای کسب اطلاعات تکمیلی، اعلام اسامی پذیرفته شدگان، تعداد کد ظرفیت در حوزه های امتحانی با شرایط و کمک هزینه خاص و برنامه زمانبندی فرآیند مصاحبه از سوی داوطلبان حائز اهمیت است. مراحل: انجام آزمون ها یا پروژه های عملی در رشته های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۶، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۰، ۱۳۶۲، ۱۳۶۴ به همراه گزینش در رشته های مربوطه و همچنین تاریخ، زمان و محل مصاحبه. و ۱۳۶۵ کنکور کارشناسی. .sanjesh.org لطفا با دقت مطالعه کنید.

اسامی چندسطحی رشته های «دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی» از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمی شود، اما زمان بندی مصاحبه و سایر موارد بر اساس دانشگاه مذکور خواهد بود.

همچنین اسامی داوطلبان کد رشته امتحانی ۱۱۵۴، ۱۱۵۵، ۱۱۵۶ و ۱۱۵۷ «دانشگاه امام حسین (ع)» و کد رشته آزمون ۱۱۴۹ «دانشکده فرماندهی و ستاد ارتش ایران» مشخص نشده است. . این ارزیابی توسط موسسه اعلام می شود و متقاضیان باید توسط دانشگاه ثبت نام کنند.

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، عدم حضور برخی از داوطلبانی که برای دریافت کد رشته انتخابی با شرایط خاص و بورسیه اقدام کرده بودند، دو دلیل داشت که برای مصاحبه ارائه نشد. ابتدا داوطلب قبل از کد حوزه انتخابی با شرایط خاص در انتخابات پذیرفته می شود. مثلاً اگر داوطلبی در اولویت بیستم و قبل از آن در یکی از رشته های کد یعنی تا انتخابات نوزدهم کد رشته با شرایط خاص و بورسیه را انتخاب کند، نمره قبولی می گیرد. امتیاز انتخابات بیستم دیگر بررسی و ارائه نمی شود.

دلیل دوم این است که داوطلب دارای معدل تحصیلی لازم در کد رشته انتخابی با شرایط خاص نبوده و جزو معرفی شدگان مصاحبه نمی باشد. به این ترتیب دلایل در کارنامه نهایی ذکر خواهد شد و داوطلبانی که چندین بار صلاحیت را تکمیل کرده اند می توانند پس از مشاهده کارنامه نهایی و در صورت تردید با سازمان سنجش تماس بگیرند.

متقاضیانی که اسامی آنها به عنوان داوطلبان چند استعدادی منتشر شده است، طبق برنامه برای مصاحبه، آزمون تشریحی، آزمون پروژه یا سایر مراحل گزینش به آدرس برنامه ریزی شده مراجعه کنند. عدم ثبت نام به معنای رد صلاحیت داوطلب در کد رشته خالی است.

داوطلبانی که با توجه به ترجیح کد رشته محل های خالی منتخب، قبل از شرایط خاص و کد رشته بورس، شانس قبولی در رشته های انتخابی را داشته اند و یا حداقل معدل علمی لازم برای مصاحبه را کسب نکرده اند. . این رشته ها در لیست داوطلبان قرار نگرفتند و در صورت شک می توانند طبق بولتن رشته های منتخب به موسسه سنجش مراجعه کنند.

افرادی که چندین بار برای تکمیل ظرفیت پیشنهاد شده اند برای دریافت جزئیات مصاحبه به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه مربوطه مراجعه کنند. در زمان گزینش نهایی، داوطلبان در صورت تایید نتایج مصاحبه، آزمون های ویژه و سایر مراحل گزینش توسط مراجع ذیصلاح، واجد شرایط شرکت خواهند بود. ضمنا هیچ درخواستی پس از آخرین تاریخ برای شرکت در مصاحبه یا آزمون ویژه پذیرفته نخواهد شد.

آزمون عملی هنرمندان کلیدی ارائه شده توسط دانشکده هنرهای زیبا و گروه آموزش هنرهای نمایشی مصاحبه و طراحی خواهد شد و داوطلبان باید از ۱ مرداد تا ۵ مرداد در مصاحبه حضور یابند.

داوطلبان فوق در صورت داشتن سوال می توانند از طریق سامانه پاسخگویی آنلاین درگاه اطلاع رسانی سازمان با سازمان مکاتبه کنند.

انتهای پیام/

زخم ها