جزئیات وام دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد


دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرده است که دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه می توانند از صندوق رفاه دانشجویان برای دریافت وام دانشجویی اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، بر این اساس دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری وزارت علوم دانشگاه تربیت مدرس می توانند تا ۳۰ آذرماه نسبت به دریافت وام آموزشی، شهریه و ودیعه مسکن اقدام کنند.

همچنین مهلت درخواست وام مورد نیاز از ۹ آبان آغاز و تا ۳۰ آذرماه ادامه خواهد داشت.

در تایید دریافت این وام، اولویت با دانشجویانی است که زودتر ثبت نام کنند، با توجه به سقف اعتبار وام.

دانشجویان کارشناسی ارشد روزانه ورودی سال های ۴۰۰ و ۴۰۱ می توانند برای وام و دانشجویان دکتری ورودی سال های ۹۸، ۹۹، ۴۰۰ و ۴۰۱ برای دریافت وام بورسیه دکتری صندوق رفاه اقدام کنند. (عنوان وام ویژه مقطع دکتری به وام تحصیلی تغییر یافت)

علاوه بر این، دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد و دانشجویان پردیس نیز می توانند برای دریافت وام شهریه اقدام کنند.

بر اساس اطلاعیه صندوق تامین، وام تحصیلی دانشجویان متاهل کارشناسی ارشد و دکتری دو برابر می شود. این دانشجویان باید یک نسخه از چهار صفحه اول قرارداد خود را به متخصص خدمات دانشجویی کالج خود بدهند.

وام های واجد شرایط فقط شامل مواردی است که در پورتال صندوق رفاه مشخص شده است. پس از ثبت درخواست برای این گروه از وام ها، باید مدارک مربوطه ارائه شود و در صورت عدم ارائه، درخواست تایید نمی شود.

وام ودیعه مسکن نیز فقط به دانشجویان متاهلی که ساکن خوابگاه نیستند تعلق می گیرد. همچنین باید یک اجاره نامه معتبر که شامل کد رهگیری است ارائه دهید. (نامه برای همه شهرها پذیرفته میشود)

دانشجویان متقاضی وام ابتدا باید درخواست وام مورد نظر خود را در پورتال صندوق تامین اجتماعی (bp.swf.ir) ثبت کنند و سپس مدارک مورد نیاز را در اختیار کارشناس خدمات دانشجویی دانشکده خود قرار دهند.

دانشجویان واجد شرایط متقاضی دریافت وام الزامی (طبق قانون جدید پیوست) و سپرده مسکن باید تصویر واضحی از مدارک مورد نیاز وام مذکور (شامل ضوابط پیوست جدید) تهیه و به کارشناس خدمات دانشجویی دانشکده خود تحویل دهند. باید

دانشجویانی که برای اولین بار قصد دریافت وام دارند باید اصل سند تعهد محضری را به ضامنین کار با حکم کار و گواهی کسر حقوق را به ضامنین بازنشسته (مبلغ ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال) (مطابق قوانین جدید) تحویل دهند. . . ) در اسرع وقت تحویل دهید.

در اطلاعیه دانشگاه تربیت مدرس آمده است که صندوق رفاه دانشجویان ۸ ترم وام به دانشجویان دکتری و ۴ ترم کارشناسی ارشد پرداخت می کند. (در صورت مرخصی تحصیلی غیر مشمول سنوات مجاز دانشجو، با تشخیص و تایید کمیسیون ویژه، تنها یک نیمسال تحصیلی جزء سقف استفاده از وام محسوب می شود که در این صورت دانشجو مدارک مورد نیاز را به اداره خدمات دانشجویی).

دانش‌آموزان تحت پوشش مؤسسات امدادی، دانشجویان غیرمعلول و زنانی که به دلیل فوت، فوت، جدایی یا از کارافتادگی همسر، سرپرستی فرزندان را بر عهده دارند، در صورت وجود اعتبار کافی می‌توانند تا سقف ۵۰ وام تحصیلی تمدید کنند. . % (نیاز به ارائه مدارک معتبر).

همچنین اعلام شد به دانشجویانی که در مشاغلی که مستلزم دریافت حقوق هستند، وام دانشجویی تعلق نمی گیرد.

انتهای پیام/