جزیره کوچک و آینده فضای سبز نیویورک


هنگامی که Little Island در ماه مه در پارک رودخانه هادسون افتتاح شد ، به عنوان یک هدیه به شهر در نظر گرفته شد ، تلفیقی فوری از معماری و طبیعت که از نیویورکی ها و گردشگران به محض بیرون آمدن از زمستان محروم استقبال شد. اما جزیره کوچک علاوه بر اینکه به عنوان جدیدترین و مورد انتظارترین پارک شهر عمل می کند ، بر طراحی ، دسترسی و پایداری آن تأثیراتی دارد که بر کل شهر تأثیر می گذارد.

مجموعه ای از برنامه های عمومی موسسه پرات برای کشف معنای جزیره کوچک برای نیویورک و زمینه های معماری و معماری منظر پرات ارائه می دهد میزبان یک گفتگوی مجازی رایگان بین معماران پشت پارک است: Mat Cash از استودیو Heatherwick و Signe Nielsen از معماران منظر Mathews Nielsen و دانشکده معماری پرات. و همچنین تریش سانتینی ، مدیر اجرایی Little Island و رابرت هاموند ، بنیانگذار و مدیر اجرایی High Line. نیویورک تایمز مایکل کیملمن منتقد معماری تعدیل خواهد کرد.

در این گفتگو مواردی که جزیره کوچک را منحصر به فرد می کند ، روند طراحی مشارکتی که در ایجاد آن بوجود آمد و نقش فضای سبز عمومی به طور کلی – مکالمه ای در قلب برنامه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. کارشناسی ارشد جدید در معماری منظر از موسسه پرات. همانطور که ما محیط های خود را ، چه اجتماعی و چه طبیعی ، با توجه به برابری ، دسترسی و پایداری تجدید نظر می کنیم ، چگونه جزیره کوچک به عنوان نمونه ای برای یک شهر احیا شده عمل می کند؟

گفتگوی از پیش ضبط شده سه شنبه 19 اکتبر ساعت 18:30 به صورت آنلاین پخش می شود و برای عموم آزاد و رایگان است. اینجا ثبت نام کنید.

Pratt Presents توسط بنیاد خیریه The TD پشتیبانی می شود.

این پست همکاری بین موسسه پرات و کارکنان Gothamist است.

دیدگاهتان را بنویسید