جنگل چاقوها در ماداگاسکار جنگلی از سنگ های تیز است


ماداگاسکار به عنوان چهارمین جزیره بزرگ جهان، طبیعت منحصر به فردی دارد. یکی از شگفتی های این جزیره پارک ملی حفاظت شده سینجی است.

جنگل چاقو در ماداگاسکار

جنگل سینجی در ماداگاسکار به عنوان جنگل چاقو نیز شناخته می شود. این جنگل یکی از بی نظیرترین پدیده های طبیعی در جهان است که از زمان ژئوپارک و دایناسورها بدون دخالت انسان ایجاد شده است. با ما در مجله دلتا همراه باشید جنگل چاقو در ماداگاسکار درست کردن

ماداگاسکار

ماداگاسکار یکی از کشورهای جنوب شرقی آفریقا است که در وسط اقیانوس هند واقع شده است. پایتخت این کشور آنتاناناریوو نام دارد که ۷۰۰ هزار نفر در آن زندگی می کنند. جزیره اصلی ماداگاسکار چهارمین جزیره بزرگ جهان و یک منطقه توسعه نیافته است. در این جزیره ۸ هزار گونه جانوری وجود دارد.

جنگل چاقو در ماداگاسکار

اگر به عکس های این جنگل نگاه کنید می بینید که این توضیحات کاملا دقیق و متناسب با شکل و ظاهر و آب و هوای جزیره است. افراد زیادی هستند که این قسمت از جهان را قسمتی منحصر به فرد از زمین می نامند.

گردشگری در ماداگاسکار

ذخیره‌گاه طبیعی Tsingy در نزدیکی ساحل غربی ماداگاسکار واقع شده است. این منطقه با مساحت ۶۶۶ کیلومتر مربع به دلیل موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد، جنگل های حفاظت شده، پرندگان وحشی و میمون های لمور در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

سینجی ۷۰ متر بالاتر از سطح زمین است. در این ارتفاعات، قله ها برهنه و تیغ هستند. در ارتفاعات پایین تر، می توانید پوشش گیاهی را ببینید که ریشه های آن ۱۰ متر زیر سطح است. اگر به جاذبه های گردشگری علاقه مند هستید، در فصل پاییز به کدام قسمت جنوب سفر کنیم؟ خواندن به

سینجی به چه معناست؟

کلمه “سینجی” یک کلمه مالاگاسی است که زمین های صخره ای کاست در ماداگاسکار را توصیف می کند. این کلمه که در زبان انگلیسی به معنای “جایی که هیچ کس نمی تواند پابرهنه راه برود” توصیف کاملی از این موقعیت منحصر به فرد منطقه ای است. این زمین آهکی می تواند در هر جای دنیا وجود داشته باشد، اما ارتفاع، باریکی و عرض این مخروط ها بی نظیر است.

در زیر این خشونت آشکار، در جنگل چاقوی ماداگاسکار، دنیای شگفت انگیزی از دره های جنگلی، غارهای مرطوب، و سنگ های کارست سوزان با گیاهان و جانوران متنوع وجود دارد.

جنگل چاقو