حاضرم «مال» بخورم تا جوان بمانم! – خامه کم چربکیم کارداشیان، اخبار مد و ستاره ها، اخبار مد و ستاره ها

کیم کارداشیان اعتراف کرد که مشکلی با اجابت مزاج ندارد. او را برای مدتی جوان نگه دارید!

کیم کارداشیان، چهره مشهور مد و سرگرمی جهان که همیشه کوچکترین جزئیات زندگی خود را به بحث برانگیزترین بحث در فضای مجازی تبدیل می کند، در مصاحبه ای با نیویورک تایمز، اعتراف کرد که به جای جوان ماندن. جزئیات کوچک زندگی آنها از مدفوع خودداری کنید.

بازیگر ۴۱ ساله سریال رئالیستی «کارداشیان ها» که از عروسی خواهرش در پورتوفینو ایتالیا به خانه بازنگشت، در مصاحبه ای گفت: «اگر به من بگویید باید هر روز غذا بخورم تا جوان به نظر برسم. “من فقط این کار را انجام می دادم.”

کیم کارداشیان اخیراً در مصاحبه ای با الن حرفی زد که او را برای چند روز متوالی در صدر اخبار سرگرمی نگه داشت. این شخصیت رسانه‌ای که تنها هفت سانتی‌متر از ۱.۵ متر قد دارد و هنوز هم یکی از محبوب‌ترین مدل‌های جهان است، گفت تا زمانی که ظاهرش خوب باشد، از پوشک هم استفاده می‌کند و «به معنای واقعی کلمه یک شب را عالی می‌گذراند». همه چیز. می پوشد: “برایم مهم نیست که لباس راحت نباشد. مهم نیست که خیلی بلند باشد؛” مهم نیست و خواهم کرد.

کیم کارداشیان، مدل ارمنی-آمریکایی، حالا به تقلبی بحث پوشک رسیده و واکنش مخاطبان را در شبکه های اجتماعی برانگیخته است. اینکه او مدفوع را در مواقع لزوم می خورد تا جوان به نظر برسد.

بسیاری این سوال را مطرح کرده اند که آیا کیم کارداشیان تا به امروز از این اکسیر جوانی استفاده کرده است یا خیر و برخی نیز استفاده از مدفوع در ساخت این محصولات، مواد به کار رفته در لوازم آرایشی جدید او را زیر سوال برده اند.

کیم کارداشیان در مصاحبه ای با نیویورک تایمز در مورد خط تولید لوازم آرایشی SKKN صحبت کرد و قول داد که محصولات جدیدش که از ۹ کرم برای ۹ فاز استفاده می کند، تا پایان ژوئن در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. البته این بازیگر پر سر و صدا و شیک پوش چیزی در مورد اینکه مواد به کار رفته در این کرم ها حاوی مدفوع بوده است یا خیر نگفته است.

مطالب پیشنهادیمجموعه: اخبار مد و ستاره ها باید بخشی از خانه مد ایتالیایی “Dolce & Gabbana” باشند …