حبیب جردن باروز را به چالش می کشد / همه باید بدانند پادشاه جنگل کیست!
خبیب کادیماگومدوف پیشنهاد مبارزه با جردن باروز را داد که جنگنده آمریکایی پذیرفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت استار، مبارز داغستانی با انتشار پستی در اینستاگرام خود درباره مبارزه خود با جردن باروز، ستاره کشتی آمریکا، نوشت: هواداران باید بدانند سلطان واقعی جنگل کیست. باروز این چالش را پذیرفت و اعلام کرد که آماده است در یک مبارزه ۱۰ دقیقه ای در آمریکا با کادیماگومدوف مبارزه کند.

خبیب کادیماگومدوف موافقت کرد و امیدوار بود که این مبارزه هر چه زودتر برگزار شود.

باروز که در المپیک ۲۰۱۲ لندن در بخش ۷۴ کیلوگرم قهرمان شد، پس از شکست مقابل کایل دایک به دسته ۷۹ کیلوگرم صعود کرد. او اخیراً ششمین عنوان قهرمانی جهان خود را در بلگراد به دست آورد و رکورد بیشترین عناوین کسب شده توسط یک کشتی گیر آمریکایی را به نام خود ثبت کرد.

باروز پس از موفقیت در صربستان، نامزد دریافت جایزه معتبر ملی ورزشکار سال شد که هر ساله به بهترین ورزشکار ایالات متحده اعطا می شود. برنده این جایزه با رای گیری آنلاین مشخص می شود.

از بین کشتی گیران آمریکایی، جان اسمیت (۱۹۹۰)، بروس بامگارتنر (۱۹۹۵)، رولان گاردنر (۲۰۰۰)، کایل اسنایدر (۲۰۱۷) و اسپنسر لی (۲۰۱۹) به عنوان بهترین ورزشکاران شناخته شدند.

کادیماگومدوف، مبارز داغستانی با پرچم بلاروس، سال گذشته قهرمان اروپا در وزن ۷۹ کیلوگرم و مدال نقره وزن ۷۴ کیلوگرم در المپیک توکیو شد. او در فینال توکیو مغلوب زوربک سیداکوف از روسیه شد.

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


رئیس جمهور عراق در دیدار با سفیر قطر در بغداد بر لزوم تعمیق روابط دوجانبه تاکید کرد.