حسین نمی تواند در مسابقه داستان شرکت کند / ممنوعیت صادر شد!
طبق اعلام فدراسیون دوومیدانی ایران، دوندگان بردبار ایرانی تا پایان دوره محرومیت خود حق حضور در مسابقات را ندارند.

به گزارش ایسنا، حسین کیهانی دارنده مدال طلای بازی های آسیایی جاکارتا در ماده ۳۰۰۰ متر با مانع پس از ۳ سال محرومیت به دو و میدانی بازگشت و پس از آغاز تمرینات، قصد دارد در بازی های آسیایی هانگجو شرکت کند.

در حالی که داستان مدعی است او می تواند در مسابقات رسمی شرکت کند و ۷ ماه است که مورد عفو قرار گرفته است، دبیر فدراسیون دوومیدانی و دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کردند که این ورزشکار فقط می تواند تمرین کند و خاتمه دهد حق شرکت دارد. در رقابت با امسال نیست. تو تحریم میکنی

علی رضایی، دبیر فدراسیون دوومیدانی به ایسنا گفت: کاهانی هنوز نمی تواند در مسابقات شرکت کند اما محدودیتی برای تمرین وجود ندارد. از طرفی هنوز از فدراسیون جهانی ایمیلی مبنی بر رفع ممنوعیت کیهانی دریافت نکرده و همچنان نمی تواند در مسابقات شرکت کند.

اشکان اردیبهشت، دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی به ایسنا گفت: تا ماجرا تمام نشود نمی توانند در مسابقات شرکت کنند اما منعی برای تمرین وجود ندارد. او دیگر رقابت نخواهد کرد.

وی در خصوص محرومیت این ورزشکار در ماه های باقی مانده از محرومیت خود گفت: همچنان در تلاش هستیم تا ماه های باقی مانده از محرومیت را ببخشیم اما تاکنون این اتفاق نیفتاده است. ما به دلیل همکاری خوب آقای کاهانی با ستاد ملی مبارزه با دوپینگ و هدفمان صعود در بازی های آسیایی سعی کردیم این کار را انجام دهیم اما تاکنون هیچ اتفاقی نیفتاده است.

انتهای پیام/

زخم ها

مطالب پیشنهادی


ایسنا/ کرمانشاه یکی از اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران معتقد است که احیای وزارت بازرگانی اهدافی را دنبال می کند.