حصار عجیب / پرداخت تلفنی از خوزستان امکان پذیر نیست!
تفنگداران لیگ برتر از عدم تخطی از توافقنامه لیگ توسط هیئت خوزستان شکایت کردند.

به گزارش ایسنا، تیم اعزامی خوزستان در لیگ برتر شش نفره اپه با قهرمانی در رده بانوان و سوم شدن در رده آقایان به میدان رفت. حالا که پرونده لیگ بسته شده، بازیکنان این تیم از تیم خجستانی گلایه دارند که منحل نشود.

محمد وثوقی، بازیکن مردان خوزستان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: کل قرارداد ما ۸ میلیون تومان است که ۳ میلیون آن پرداخت شده اما ۵ میلیون آن باقی مانده است. آنها باید هزینه سفر را می پرداختند، اما نتوانستند. پیگیر موضوع شدیم اما شجاعی رئیس هیئت مدیره و سرمربی تیم پاسخگوی تلفن نبود.

اعظم بختی، شمشیرباز تیم لیگ برتری بانوان خوزستان نیز در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: قرارداد ما واقعا متواضعانه است. با وجود شهروندی و سال ها فعالیت، قرارداد ۸۸ میلیونی با ما بستند. تیم قهرمان لیگ شدیم و در رفت و برگشت تیم های رسمی را شکست دادیم. از آن زمان تاکنون نه تنها پاداشی دریافت نکرده اند، بلکه همان ۸ میلیون تومان را به طور کامل نقد نکرده اند.

وی افزود: مبلغ زیادی نیست اما به دلیل سه تا چهار میلیون تومان جواب نمی دهند. با سرپرست تیم آقای شجاعی و رئیس هیئت خوزستان روشنپور تماس گرفتیم که جواب ندادند. همچنین کتبا به فدراسیون اعلام می کنیم که هنوز تسویه حساب ها انجام نشده است.

انتهای پیام/

می جوشد

مطالب پیشنهادی


رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سازمان آتش نشانی