حقایق تغذیه پنیر آمریکایی و مزایای سلامتی


راهنمای خرید پنیر آمریکایی

پنیر فرایند آمریکایی معمولاً به صورت بلوک فروخته می شود و در برش های جداگانه بسته بندی می شود (گاهی اوقات از بسته بندی پلاستیکی یا کاغذ مومی که آنها را جدا می کند).

هنگام خرید ، به دنبال منبع معتبر باشید و برچسب ها را بخوانید تا مطمئن شوید محصول در تاریخ انقضا است.

همچنین ظاهر ، بو و طعم آن را بررسی کنید. در صورت وجود عطر قوی (آمونیاک) ، شیر ترش ، بوی کثیف اجتناب کنید. بررسی کنید که آیا تزیینات تمیز هستند و دارای کپک ، نقاط نرم و غیره هستند. ببینید شامل میشه یا نه

ذخیره سازی

مانند بسیاری از پنیرهای تازه دیگر ، پنیر فرآوری شده آمریکایی در صورت نگهداری در دمای اتاق حتی برای چند ساعت به سرعت خراب می شود.

در خانه ، در جعبه پایین سبزیجات/میوه بین 35 تا 45 درجه فارنهایت و رطوبت زیاد نگهداری کنید.

در صورت خشک شدن بیش از حد پنیر ذخیره شده و بسته بندی شده ، آن را دور بریزید ، بافتی چسبناک ایجاد کنید و آمونیاک یا هرگونه بوی بد را نشان دهید.

استفاده آشپزی از پنیر آمریکایی

پنیر آمریکایی یک پنیر فرآوری شده محبوب پاستوریزه در ایالات متحده است. Annatto معمولاً به دلیل افزودن رنگ خوراکی به رنگ نارنجی است ، اما می تواند کرم یا سفید نیز باشد.

پنیر آمریکایی یک ماده عالی است که اجازه می دهد طعم سایر غذاهایی که با آن جفت شده است بدون درخشندگی پنیری بدرخشد.

در دمای پایین بدون چربی و دانه ذوب می شود. هنگام ذوب شدن جریان نمی یابد و به راحتی با سس های داغ مخلوط می شود و طعم پنیری منحصر به فرد خود را به ترکیب اضافه می کند.

بری به طور سنتی به برش های کوچک تقسیم می شود و به صورت ساده با ترقه های برشته تست می شود. همچنین می توانید آن را با انواع سس ها و نوشیدنی ها ترکیب کنید. از بری ذوب شده در بسیاری از غذاهای مختلف استفاده کنید تا از طعم بی نظیر و غلیظ آن لذت ببرید.

بری را به برش های مثلثی برش دهید. پوست آن را می توان با بقیه پنیر خورد.

در اینجا برخی از نکات خدمات ارائه شده است

برش و برگر به سبک آمریکایی. با احترام: مارکو کاسموس
  • این پنیر انتخابی برای غذاهایی مانند ساندویچ پنیر کبابی ، چیزبرگر و املت پنیر است.

  • تک پنیر آمریکایی این یکی از محصولات لبنی است که برای استفاده در ساندویچ ، همبرگر ، تنقلات پنیر ، سوپ و سس ، پیش غذای پنیر ، محصولات پخته شده ، سبزیجات با سس پنیر ، آماده سازی گوشت و نان آماده است.

  • پنیر آمریکایی اغلب جزء آماده سازی سبک جنوبی است. پنیر پیمنتو، مخلوط شده به یک خمیر صاف یا ضخیم برای استفاده در دیپ یا اسپرد.

مشخصات امنیتی

پنیر فرآوری شده آمریکایی یکی از مواد غذایی بسیار غنی از چربی های اشباع ، کلسترول و سدیم است.

رژیم غذایی با نمک بالا می تواند باعث احتباس آب و فشار خون بالا شود.

این شامل تقریباً 18.1 گرم چربی اشباع و 98 میلی گرم کلسترول (32.6 درصد از میزان توصیه شده روزانه)/3.5.5 اوز است که آن را به یکی از مواد غذایی با چربی اشباع بالا/کلسترول تبدیل می کند. چربی های اشباع شده LDL (کلسترول بد) شما را افزایش می دهد که خطر بیماری های قلبی و سکته را افزایش می دهد.

از طرف دیگر ، انواع کم چرب یا بدون چربی پنیر فرآوری شده ممکن است برای افرادی که رژیم می گیرند توصیه شود.

(سلب مسئولیت پزشکی: اطلاعات و راهنماهای مرجع در این وب سایت فقط برای اطلاع عموم خوانندگان است. این دارو برای تشخیص مشکلات سلامتی یا اهداف درمانی استفاده نمی شود. این جایگزینی برای مراقبت های پزشکی ارائه شده توسط یک متخصص مراقبت بهداشتی مجاز و واجد شرایط نیست. لطفاً برای هرگونه مشاوره در مورد داروها ، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود مشورت کنید.)

همچنین بخوانید ≻≻-

≻≻ پنیر فتا ارزش غذایی.

≻≻ پنیر چدار ارزش غذایی.

≻≻ پنیر ریکوتا ارزش غذایی.

بازگشت به محصولات لبنی از جانب پنیر آمریکایی ارزش غذایی.

بازگشت به صفحه نخستبه

سایر منابع:

  1. پایگاه ملی تغذیه USDA. (در پنجره جدید باز می شود).

  2. سازمان غذا و داروی آمریکا -CFR – کد مقررات فدرال عنوان 21. (در پنجره جدیدی باز می شود).

  3. محصولات مورد نیاز USDA-DPPC5-فرآیند پاستوریزه پنیر آمریکایی برای استفاده در برنامه های داخلی. -pdfدیدگاهتان را بنویسید