خانم صادق سال ۲۰۲۱ در آمریکا شناخته شد – آفتاب کریمدختر شایسته سال آمریکا،اخبار مد و ستاره ها،خبرهای مد و ستاره ها

«با این حال برویلز» کره‌ای – آمریکایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اهل آلاسکا شناخته شده به عنوان خانم صادق آمریکا شناخته شد.

به گزارش بهارنیوز، او کدام ممکن است اولین کره‌ای – آمریکایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولین آلاسکایی است کدام ممکن است این عنوان را در گذشته تاریخی ۱۰۰ ساله رقبا‌ها کسب می‌تدریجی، به خبرگزاری آسوشیتدپرس اظهار داشت: «به هیچ وجه تصور نمی‌کردم کدام ممکن است شناخته شده به عنوان خانم صادق محدوده شوم. وقتی بین ۲ نمایندگی‌کننده باقی مانده قرار بدست آوردم، در نظر گرفته شده می‌کردم حتما دوم می‌شوم. وقتی اسمم را صدا کردند، به آنها گفتم کدام ممکن است یک بار دیگر مقوا را ببینند. نمی‌توانستم این موضوع را ادراک کنم کدام ممکن است برای آلاسکا گذشته تاریخی‌ساز می‌شوم.»

 

مسابقه خانم صادق آمریکا سال قبلی {به دلیل} شیوع کرونا برگزار نشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید امسال برویلز ۲۰ ساله توانست برای خانوار‌اش افتخارآفرینی تدریجی. به مشاوره او، پدربزرگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید مادربزرگش، در گذشته اجتناب کرده اند تولد مادرش، اجتناب کرده اند کره به آنکوریج مهاجرت کردند: «اگرچه مادرم انصافاًً کره‌ای است، با این حال در آنکوریج آلاسکا به دنیا به اینجا رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید غول پیکر شد.» 

 

مادر با این حال برویلز معلم کودکان قابل توجه در دبیرستانی در انکوریج است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود ملاحظه به این کدام ممکن است برادرش نیز تحت تأثیر سندروم داون است، او در بخش دغدغه‌های اجتماعی این رقبا، موضوع اهمیت مسابقات ورزشی برای اشخاص حقیقی ویژه را محدوده کرد: «من می خواهم اجتناب کرده اند نزدیک تأثیر ورزشی‌های المپیک را بر خانوار‌های اشخاص حقیقی دارای معلولیت روانشناختی دیده‌ام را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌دانم کدام ممکن است حضور اشخاص حقیقی همراه خود معلولیت‌های گوناگون در المپیک چقدر اهمیت دارد. این دلیل است کسب اطلاعات در مورد این موضوع صحبت کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنشینید همکاری همراه خود المپیک برای ارتقای حضور اشخاص حقیقی ویژه هستم.»

 

او در سخنرانی‌اش {در این} مراسم بر لزوم همدلی تاکید کرد. به مشاوره با این حال: «من می خواهم در نظر گرفته شده می‌کنم خیلی ضروری است کدام ممکن است مورد توجه قرار گرفت ورزشی نسبت به دیگران را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمایز‌هایمان همراه خود آنها داشته باشیم. قابل انجام است افرادی که یادآور ما نیستند سطح نظرهای متفاوتی داشته باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دقیقا شبیه به روزی است کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند هر وقت عکس باید پذیرا باشیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آنها گوش کنیم.»

 

مسابقه خانم صادق سال امریکا در سال ۱۹۲۱ شناخته شده به عنوان عالی مسابقه شکوه در نیوجرسی تحریک کردن شد با این حال بعد در بخش‌های تولید دیگری توسعه کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکنون شکسته نشده داشته است. این مسابقه در برخی فاصله‌ها متوقف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا برویلز نود را انتخاب کنید و انتخاب کنید چهارمین خانم صادق سال آمریکا شناخته می‌شود.

 

برویلز در باره این کدام ممکن است اجتناب کرده اند سوی آلاسکا به این رقبا‌ها راه اندازی شد شده اظهار داشت: «این فوق‌العاده است کدام ممکن است آلاسکا به زنانش ادراک دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مکان‌های مختلف ما را به رسمیت می‌شناسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای پیشرفتمان امتحان شده می‌تدریجی.»

 

برویلز در کنار همراه خود کسب عنوان خانم صادق سال امریکا، حدود صد هزار دلار بورسیه تحصیلی نیز به کف دست آورد کدام ممکن است او آن را «مبلغی {برای تغییر} اقامت‌» می‌نامد. با این حال برویلز کدام ممکن است در جاری حاضر دانشجوی دانشکده ایالتی آریزونا است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در موضوع زیست پزشکی تحصیل می‌تدریجی، مشاوره کدام ممکن است پول بورسیه به او اجازه می‌دهد در مدرسه پزشکی تحصیلش را شکسته نشده دهد. او مشاوره کدام ممکن است می‌خواهد متخصص منافذ و پوست شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آلاسکا برگردد: «می‌دانم کدام ممکن است می‌خواهم بقیه عمرم را در آنکوریج بگذرانم، حتی وقتی چنین وقفه‌هایی باعث شود برای مدتی اجتناب کرده اند محل اقامت‌ام در اطراف باشم.» او ادعا به سال بلند مدت به چندین شهر بازدید تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده به عنوان الگویی برای زنان را انتخاب کنید و انتخاب کنید دختران جوان سخنرانی تدریجی.

 

 

مطلب پیشنهادیمجموعه: اطلاعات سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید ستاره ها سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشن در گذشته تاریخی اروپا جایگاه شخصی را …