خربزه پپینو حقایق تغذیه و مزایای سلامتی


انتخاب و ذخیره سازی

در ایالات متحده ، برداشت تازه پپینو در ماه ژوئن به بازارهای محلی رسید. آنها در رنگ ها و اندازه های مختلف تولید می شوند. یک پپینو روشن ، سفت و دست نخورده با رایحه ای لطیف انتخاب کنید.

اگر پپینوی رسیده اما نارس خریداری کرده اید ، آن را در دمای اتاق نگهداری کنید تا برسد. ماندگاری آنها تا یک هفته است. پس از رسیدن ، در اسرع وقت از آن استفاده کنید یا یک تا دو روز در یخچال نگه دارید.

روش های تهیه و سرو

قبل از استفاده ، میوه را در آب جاری تمیز بشویید. خربزه های نارس پپینو مانند کدو سبز تهیه می شوند ، در حالی که میوه های رسیده مانند خربزه عسلی تهیه می شوند. پپینو رسیده و نیمه رسیده را می توان ترد کرد و مانند سیب با پوست خورد. در pepinos رسیده ، پوست کمی سخت تر می شود ، مانند گوجه فرنگی ، و بهتر است آن را دور بیندازید.

ساقه و نوک کاسه بالایی را برای آماده شدن دور بریزید. با استفاده از چاقو میوه را از طول به نصف برش دهید. با استفاده از یک قاشق ، حفره داخلی و پر از دانه را بیرون بیاورید. دانه ها می توانند خوراکی باشند. سپس به چند قسمت یا گوه تقسیم کنید. بلوغ نه تنها طعم و عطر را غنی می کند ، بلکه دوست داشتنی را نیز افزایش می دهد.

در اینجا برخی از نکات خدمات ارائه شده است:

  • طعم پپینوس بدون هیچگونه افزودنی بود.

  • آن را با لیمو یا آب لیمو در سالادهای میوه مخلوط می نوشند.

مشخصات امنیتی

خربزه های پپینو ، یکی از اعضای Solanaceae ، ممکن است در برخی از افراد حساس واکنش های آلرژیک ایجاد کنند. واکنشهای شایع ممکن است شامل خارش پوست و چشم ، آبریزش بینی (رینیت آلرژیک) و اختلالات گوارشی مانند درد معده ، استفراغ و اسهال باشد. درد معده می تواند خود محدود کننده باشد. افراد مبتلا به عدم تحمل پیپنوس ، بادمجان ، گوجه فرنگی ، فلفل و غیره ممکن است واکنش های آلرژیک متقابل به سایر گونه های Solanaceae داشته باشد و توصیه می شود با پزشک خانواده مشورت کنید. (سلب مسئولیت پزشکی).

≻≻-برگشت میوه ها از جانب خربزه پپینوبه برای مشاهده یک لیست چشمگیر از میوه ها با حقایق تغذیه ای کامل و مزایای سلامتی ، اینجا را ببینید.

≻≻-برگشت صفحه نخست.

خواندن بیشتر:

  1. آزمایش توسعه مزرعه جدید با PEPINO. (پیوند در پنجره جدید باز می شود).

  2. Pepino عجیب و غریب: درختچه ای برای نتیجه و رژیم پیشگیرانه.دیدگاهتان را بنویسید