خریدار مراقب باشید: چگونه بفهمیم محصول چرب نیستاز زمانی که LivOn Labs Altrient (با نام آمریکایی Lypospheric) اولین مکمل اسید چرب ویتامین C جهان را در سال ۲۰۰۴ راه اندازی کرد، لیپوزوم ها دنیای سلامت و تندرستی را در اختیار گرفتند. “لیپوزومال” به یک کلمه کلیدی در صنعت تبدیل شده است و مکمل های چربی یک روند رو به رشد در بین متخصصان زیبایی، سلامت و تندرستی هستند – و چیزی که قرار است بزرگتر شود.

اما با همه هیاهوها معترضان آمدند. محصولات لیپوزوم بیشتر و بیشتری وارد بازار می شوند و به گفته دکتر توماس لوی، بسیاری از آنها تقلبی هستند و اصلاً لیپوزوم ندارند.

آزمایشگاه‌های Altrient و LivOn برای نزدیک به بیست سال پیشرو در فناوری کپسوله‌سازی لیپیدی (LET) بوده‌اند. آنها پیشگامان واقعی ویتامین های چربی هستند و فرآیند ثبت اختراع آنها شامل آزمایش های دقیق، مواد تشکیل دهنده با کیفیت بالا و فرمول های دقیق تحقیق شده است. این چیزی است که آنها به آن افتخار می کنند و Altirent را بسیار مؤثر و ایمن می کند.

تفاوت زیادی بین “استاندارد” وجود دارد ویتامین سی مکمل های چرب و ویتامین ها. مشاهده محصولات غیر چرب که به این صورت به بازار عرضه می شوند، نگران کننده است، اما تا زمانی که دولت با محصولات چرب تقلبی مقابله کند، کاری جز هشدار دادن به خریداران در مورد تفاوت نمی توان انجام داد. به همین دلیل است که دکتر لوی، یکی از محققین برجسته ویتامین C، نکاتی را در مورد چگونگی تشخیص یک محصول چرب تقلبی و مواردی که هنگام خرید مکمل های ویتامین C باید به آن توجه کرد، به اشتراک گذاشت.

با دکتر لوی آشنا شوید

دکتر توماس لوی MD یکی از متخصصان برجسته جهان در زمینه ویتامین C و تحقیقات لیپوزومی است. او معتقد است که ویتامین C یک راه بسیار قدرتمند برای کمک به حمایت از بدن و کمک به عملکرد طبیعی ایمنی در مواقع سخت است. چندین کتاب در این زمینه نوشته شده است، از جمله طب بدوی و درمان ناپذیر.

در یک سمینار اخیر، او در مورد ویتامین C، تاریخچه لیپوزوم ها، آلترنت ها و چگونگی تشخیص اینکه یک محصول واقعاً چرب است صحبت کرد.

ویتامین C لیپوزومی چیست؟

به دلایلی، قرص ها و کپسول های استاندارد همیشه به پتانسیل کامل خود نمی رسند. یک دلیل ممکن است این باشد که آنزیم های موجود در معده و روده به محصول آسیب می رسانند. افزودن موادی مانند شکر و ژلاتین به فرمول می تواند ویتامین C را نیز مختل کند و مواد مغذی نمی توانند به طور موثر از غشای سلولی عبور کنند.

وارد می شود لیپوزوم ها. فناوری لیپوزوم به بدن اجازه می دهد تا با تقلید از ساختار غشای سلولی، مکمل های غذایی مانند ویتامین C را بهتر جذب کند.

به گفته دکتر لوی، خود لیپوزوم ها در دهه ۱۹۶۰ کشف و ایجاد شدند. آنها حباب های میکروسکوپی هستند که می توانند مواد مغذی مانند ویتامین C را در خود محصور کنند و به سرعت آنها را از طریق جریان خون و به سلول ها منتقل کنند. سیستم تحویل منحصر به فرد لیپوزوم آلترینت به جذب بهتر ویتامین C نسبت به سایر اشکال استاندارد کمک می کند. مکمل های ویتامین C.

همانطور که دکتر لوی می گوید، “لیپوزوم هایی که در این مورد توسط LivOn و Altrient تولید می شوند، که حاوی ویتامین C یا ماده مغذی دیگری هستند، در واقع به همان روشی عمل می کنند که سلول ها با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند تا محتویاتی را که به طور طبیعی به سلول منتقل می کنند، برسانند. “”

لیپوزوم ها مواد مغذی را از طریق دو مکانیسم مختلف که به اندازه لیپوزوم بستگی دارد، تحویل می دهند. لیپوزوم های کوچک می توانند از کانال های انتقال کوچک واقع در غشای سلولی برای رساندن مواد مغذی خود استفاده کنند. در حالی که لیپوزوم های بزرگتر به سادگی با غشای بیرونی سلول ترکیب می شوند. هم غشای خارجی لیپوزوم و هم غشای بیرونی سلول از یک لایه دوگانه فسفولیپیدی تشکیل شده‌اند، بنابراین این تلاقی سطوح «مثل» تحویل کارآمد و آسان مواد مغذی را فراهم می‌کند.

مزایای فناوری کپسولاسیون لیپوساکشن (LET)

فن‌آوری کپسوله‌سازی چربی به این معنی است که مکمل شما احتمالاً تأثیری را که می‌خواهید خواهد داشت.

LET باعث جذب بهتر و موثر ویتامین C می شود، اما نه تنها این، بلکه فواید دیگری نیز برای آن وجود دارد. تکنولوژی لیپوزوم از Altrient، شامل:

 • مواد مغذی موجود در یک غشای فسفولیپیدی دولایه، شبیه به غشای سلولی

 • محافظت از مواد مغذی در برابر آسیب در روده

 • تامین حداکثر جذب در جریان خون به عنوان لیپوزوم های سالم

 • مواد مغذی را مستقیماً به سلول هایی که بیشتر مورد نیاز هستند منتقل کنید

 • دستیابی به آزادسازی پایدارتر مواد مغذی

 • از مواد مغذی در برابر اکسیداسیون، pH و دما محافظت کنید

 • مسدود کردن استفاده از مواد مغذی توسط میکروبیوم روده

و خیلی بیشتر. همه این بدان معناست که مکمل LET ویتامین C ثبت شده Altrient حداکثر جذب را در مقایسه با سایر اشکال خوراکی ویتامین C تضمین می کند، روی معده ملایم است، سهولت و راحتی را فراهم می کند و مقرون به صرفه تر است – چه چیزی را دوست ندارید.

چگونه می توان تشخیص داد که یک محصول روغنی تقلبی است؟

متأسفانه، علاقه روزافزون به مزایای لیپوزوم ها و LET دقیقاً چیز خوبی نیست. امروزه بسیاری از محصولات موسوم به ویتامین C چرب موجود در بازار دقیقاً آن چیزی نیستند که به نظر می رسند.

دکتر لوی توضیح می دهد: «بیشتر محصولات تقلبی هستند. ما محصولات لیپوزوم زیادی را در بازار آزمایش کرده‌ایم و اکثر آنها اصلاً حاوی لیپوزوم نیستند.»

مکمل‌های چربی واقعی برای ایجاد حداکثر جذب مواد مغذی موجود در آنها از طریق فناوری کپسوله‌سازی آزمایش می‌شوند. بدون LET، محصولات به اندازه کافی جذب بدن نمی‌شوند، زیرا قابلیت انتقال منحصربه‌فردی که لیپوزوم‌ها از نظر انتقال مواد مغذی به سلول‌ها دارند را ندارد.

در حالی که تا زمانی که میکروسکوپ نداشته باشید نمی توانید تشخیص دهید که چه محصولات روغنی هستند و چه چیزهایی نیستند، روش های مختلفی برای تشخیص تقلبی بودن یک محصول وجود دارد.

بررسی قیمت

اول، هزینه محصول وجود دارد. اگر چیزی خیلی ارزان یا خیلی خوب به نظر می رسد که درست نباشد، به احتمال زیاد این کار را انجام دهید.

همانطور که دکتر لوی می‌گوید: «در مقایسه با سایر مکمل‌های ویتامین C، Altrient و LivOn، بسیاری فکر می‌کنند که کمی گران هستند. این به این دلیل است که ایجاد Altirent یک فرآیند فوق‌العاده درگیر است، نه تنها برای ساخت لیپوزوم‌ها، بلکه برای انجام کیفیت نیز. کنترل و آزمایش هر دسته از نظر خلوص، اندازه لیپوزوم و هر چیز دیگری.

همیشه جعبه را بخوانید

حتما به جعبه دقت کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها یک تولید کننده معتبر هستند و اینکه محصول استانداردهای تست دقیق را برآورده کرده است – شما به دنبال گواهینامه NSF، GMP یا Informed Sport هستید. باید بررسی کنید که آیا محصولات در محیطی بدون اکسیژن تهیه و نگهداری شده اند و فرمول خالصی هستند که فقط از ۴ تا ۵ ماده ضروری تشکیل شده است.

اندازه گیری اهمیت دارد

لیپوزوم های واقعی ویتامین C به طور متوسط ​​کمتر از ۱۰۰ نانومتر دارند. این الزامات نظارتی را برآورده می کند، بنابراین هر چه بالاتر باشد، و محصول استاندارد صنعتی نخواهد بود.

موارد دیگری که باید به آنها توجه کرد

سایر تفاوت های ویتامین C چرب و قرص های استاندارد عبارتند از:

 • مواد مغذی را به سلول ها برسانید

 • از فسفولیپیدهای مناسب به نسبت مساوی استفاده می شود

 • سازگاری و ساختار (دو لایه به جای تک لایه)

 • محصولات چرب در آب حل نمی شوند و نمی توان آنها را با نوشیدنی های گرم مخلوط یا مخلوط کرد

با استفاده از ویتامین C لیپوزومال آلترینت با خیال راحت خرید کنید

شما هنوز هم می توانید از مکمل های ویتامین C معمولی بهره مند شوید، اما اگر می خواهید مزایای منحصر به فرد لیپوزوم ها را داشته باشید – و می خواهید مطمئن شوید که آنها را دریافت می کنید – Altrient و LivOn بهترین گزینه های شما هستند.

آلترینت سال‌ها روی بهترین تکنیک‌های فرمولاسیون و فرآیندهای تولید مکمل‌های کپسوله‌شده با لیپوزوم تحقیق کرده است. هر کیسه حاوی ۱۰۰۰ میلی گرم ویتامین C و ۵۰۰ میلی گرم فسفاتیدیل کولین است. هر دسته برای اطمینان از پایداری لیپوزوم ها آزمایش می شود، در حالی که هر عنصر برای استحکام و خلوص آزمایش می شود. ما سرمایه‌گذاری زیادی در تحقیقات مستقل انجام می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه چیز با داده‌های علمی پشتیبانی می‌شود و در یک مرکز دارای گواهینامه NSF و GMP تولید می‌شود.

با اطمینان خرید کنید. با Altrient خرید کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر