خشکی چشم علائم خشکی چشم باعث خشکی چشم می شود


قرار گرفتن در معرض هوای مستقیم کولر خودرو بر سلامت چشم ها تأثیر می گذارد و به مرور زمان باعث خشکی چشم می شود.

خشکی چشم

سندرم خشکی چشم به دلیل کاهش تولید اشک و تسریع تبخیر رخ می دهد و از آنجایی که تامین رطوبت کافی برای اطمینان از سلامت و کیفیت بینایی ضروری است، پیشگیری و درمان این عارضه بسیار مهم است. در این مقاله از مجله دلتا به بررسی علل و علائم می پردازیم خشکی چشم ما پرداخت می کنیم

اثرات آلودگی هوا بر چشم

شیوع خشکی چشم در شهرهایی که با بحران آلودگی هوا مواجه هستند بسیار چشمگیر است، بنابراین اقدامات مراقبتی و درمانی برای شهروندانی که به هر شکلی با این مشکل رایج مواجه هستند ضروری است.

علائم خشکی چشم

سندرم خشکی چشم مشکلی است که نیمی از جمعیت گروه های سنی مختلف را تحت تاثیر قرار می دهد. خارش، قرمزی، التهاب مزمن سطح چشم و جراحی لیزیک از بارزترین علائم این سندرم است که گاهی باعث تاری دید می شود.

افراد مسن و کودکان به ترتیب با افزایش سن و کار مداوم با رایانه و تبلت دچار مشکلات چشمی می شوند که با قرار گرفتن در معرض هوای آلوده تشدید می شود.

خشکی چشم و آلودگی هوا

خشکی چشم و کولر ماشین

به گفته کارشناسان، قرار گرفتن در معرض هوای مستقیم کولر خودرو بر سلامت چشم ها تأثیر می گذارد و به مرور زمان باعث خشکی چشم می شود.

از لنزهای تزئینی نباید در هوای آلوده استفاده کرد و کسانی که در تابستان از این لنزها استفاده می کنند باید قطره چشمی مکمل را برای تنظیم میزان رطوبت چشم در نظر بگیرند.

نوشیدن مایعات زیاد و مصرف غذاهای دریایی غنی از امگا ۳ نقش مهمی در جلوگیری از خشکی چشم به ویژه در فصل تابستان دارد.

خشکی چشم و کولر ماشین

مطالعات پیشنهادی: از شما دعوت می کنیم مقاله نحوه تمیز کردن مایکروویو تنها با ۲ تابه را مطالعه کنید.

برنامه را دانلود کنید