خودمراقبتی فردی در بین زائران و خانواده ها برای جلوگیری از شیوع بیماری های جدی تنفسی ضروری است.
ایسنا/قم معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم یادآور شد: زائران در صورت بروز علائم بیماری تنفسی، رعایت اصول بهداشت فردی، دوری از اطرافیان، نگهداری، ماسک زدن و عدم حضور در جلسات باید به موقع تحت درمان قرار گیرند.

وی در شرایط کنونی با اشاره به بازگشت زائران بیت الله الحرام و افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور گفت: محیبی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: لازمه زائران ، خانواده و اطرافیانشان دستورالعمل های خودمراقبتی و بهداشتی را رعایت کنند.

محبی افزود: متأسفانه با ظهور ویروس جدید کرونا، در صورت جدی نگرفتن دستورالعمل‌های بهداشتی، با شیوع بیشتر این بیماری به ویژه در بین زائران و خانواده‌های آنان مواجه خواهیم شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم یادآور شد: زائران در صورت بروز علائم بیماری تنفسی، رعایت اصول بهداشت فردی، دوری از اطرافیان، نگهداری، ماسک زدن و عدم حضور در جلسات باید به موقع تحت درمان قرار گیرند.

وی افزود: در صورتی که خانواده و دوستان ایثارگر مشکوک به علائم کرونا باشند، از حضور در مجالس و مجالس خودداری کنند و عیادت با ایثارگر را تا بهبودی به تاخیر بیندازند.

دکتر محبی با مراجعه به مراکز بهداشتی درمانی و مراکز درمانی از شهروندان در پاسخ به اینکه آیا واکسن های قبلی کرونا موثر است یا خیر، بر لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای کنترل و کاهش شدت بیماری در موج جدید ویروس کرونا تاکید کرد. ۶ ماه گذشته؟ ، قبل از تزریق دوز بعدی. یادآوری برای اقدام

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


فصل بیست و نهم کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی به بررسی مجازات جرایم …