خیانت را با اسکرین شات ثابت کنید شواهد خیانت | اثبات خیانت | شواهد با اسکرین شات


امروزه درصد بالایی از مشکلات خانوادگی ناشی از خیانت زوجین از طریق فضای مجازی است.

خیانت را با اسکرین شات ثابت کنید

قانون می گوید اگر فردی از طریق چت از خیانت به همسرش شکایت کرد باید به دادگاه مراجعه کند و شکایت کند. این شخص در صورتی که بتواند خیانت خود را از طریق چت ثابت کند می تواند درخواست مجازات خیانت کند. از مجله دلتا به موضوع این مقاله خیانت را با اسکرین شات ثابت کنید می پردازم.

خیانت را از طریق چت ثابت کنید

رسیدن به پیامک ها و تماس های تلفنی خائن و ارائه آن در دادگاه می تواند برای اثبات خیانت کافی باشد. بدیهی است در صورتی که شاکی دسترسی مستقیم به مذاکره نداشته باشد و نتواند آن را ارائه کند، می تواند بر اساس دستور و تشخیص قاضی با ارائه مدارک لازم، دستور استعلام را اخذ کند.

حال اگر خیانت از طریق چت به صورت پیامکی باشد، از آنجایی که اطلاعات موجود در پیامک همسر خصوصی محسوب می شود، انتشار دستور تحقیق برای کشف جرم صرفاً با تشخیص دادگاه یا مدعی العموم است. داده می شود. پیام ها. در این موارد اپراتورهای شبکه تلفن همراه موظفند اطلاعات فرد را وارد کنند. اپراتورها طبق قانون موظفند پیام ها و مکالمات هر فرد را به مدت ۶ ماه در حافظه نگه دارند. بنابراین دستور قاضی پرس و جو در مورد چت را در آن مدت آسان تر می کند.

اثبات خیانت

اما اگر همسر به دلیل غیرخودی بودن با چت در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، واتس اپ یا اینستاگرام خیانت کند، دادگاه نمی تواند از او بازجویی کند.

این در صورتی قابل اثبات است که شاکی اطلاعات لازم برای دسترسی به تلفن همراه و شبکه اجتماعی خیانتکار را داشته باشد. در عین حال متهم باید به خیانت خود اعتراف کند.

در غیر این صورت نمی توان خیانت در امانت را از طریق عکس یا اسکرین شات از چت های متهم اثبات کرد. مگر اینکه شاکی پرینت مطالب فضای مجازی همسرش را غیر از عکس و اسکرین شات داشته باشد. این چاپ نشان دهنده خیانت اوست و وجود این اسناد در دادگاه قابل اثبات است.

خیانت را با اسکرین شات ثابت کنید

بنابراین در پاسخ، آیا می توان خیانت همسر را از طریق عکس یا اسکرین شات ثابت کرد؟ لازم به ذکر است که داشتن عکس و اسکرین شات به تنهایی کافی نیست مگر اینکه پرینت مکالمات وجود داشته باشد.

خیانت رو ثابت کن

نکات مطالعه: دلایل متعددی وجود دارد که خواندن این مقاله بسیار مهم است.

برنامه را دانلود کنید