داستان درخت صمغ خیابان فرشته تهران


در پایتخت، در محله فیریشت درختی وجود دارد که به درخت صمغ معروف است.

درخت صمغ

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در یکی از محله های پایتخت درختی به نام «» وجود دارد.درخت صمغاین درخت زمانی یک درخت معمولی بود اما به دست شهروندان در قلب منطقه یک تهران به صمغ تبدیل شده است. پشت این صمغ های رنگارنگ روی تنه این درخت جالب است. داستان.با مجله دلتا همراه باشید.

با روح درختان و دوستداران طبیعت همخوانی ندارد، اما صمغ محله فرشته درختی است که تنه اش با صمغ های مختلف پوشیده شده است.

اولین روایت از درخت غم نجات رانندگان شب

یکی از اهالی خیابان فرشته در این باره می گوید آن طور که شنیده ام از آنجایی که این درخت در وسط خیابان گال راو باریک و باریک قرار دارد، اهالی به مرور زمان این صمغ را روی تنه درخت چسبانده اند. تا رانندگان در هنگام تاریکی درخت را ببینند. در وسط راه واقع شده است. در شب لثه های رنگی چسبیده به تنه این درخت تقریباً مانند شبگرد عمل می کنند و راننده را راهنمایی می کنند.

روایت دوم درخت غم، وجود خسته و تنبل

البته داستان دیگر در مورد این درخت صمغ این است که چون در وسط خیابان قرار دارد و رانندگان برای عبور از جاده خیلی نزدیک درخت می‌رفتند، اگر آدامس در دهان داشتند به راحتی گیر می‌کردند. روی تنه درخت بدون فرود. در چهار پنج سال اخیر تعداد صمغ های تنه این درخت بسیار زیاد شده است. در این زمینه نقدهایی وجود دارد که درخت یک موجود زنده است و اثر خوشایندی ندارد. با این حال بسیاری از افراد ترجیح می دهند وقتی از کنار این درخت می گذرند عکسی خاطره انگیز با آن بگیرند.

داستانی در مورد وجود درخت صمغ

مطالعات پیشنهادی: شما را به خواندن مقاله ۴ علت پنهان یبوست دعوت می کنیم! خواندن به

برنامه را دانلود کنید